Jump to content

SA:MP-UL in Romania.


AliaS

Recommended Posts

On 04.01.2016 at 14:42, KnowN said:

Nu stiu de voi, astia cu RPG, da mie imi pare bine ca din 100 servere de Stunt din Romania, au mai ramas 10-20 =))

True that :))

Avand in vedere bugul de la "SA:MP Masterlist Server", multe servere au ramas  fara playeri, si unele dintre ele chiar erau servere frumoase...

Edited by Ping_gooty
Link to comment
Share on other sites

Daca ma intrebati pe mine, pana nu vor disparea specimenele chiar si ca-n acest topic, cu "SA-MP-u" si copiii nu vor invata si ei gramatica, nu se rezolva nimic. Si fiti siguri ca abia acum se distruge ce a mai ramas din SA-MP, pentru ca acum incep sa afle cam toti copiii de 9-10 ani de samp si incep sa-si faca servere peste noapte, sa-si f*ta alocatia pe un amarat de host ca sa fie si ei "smecheri" cu serverele lor.

Rezolvarea e urmatoarea: vreti sa mai jucati samp ? jucati pe servere straine ( daca stiti engleza ), acolo nu e prostia care e-n Romania.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zephyr. said:

SA:MP-ul Romanesc nu o sa se schimbe niciodata, nu trebuie sa scriu un roman despre aceasta tema.

Gresit. Se schimba, din ce in ce mai rau. Invers nu.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Din ce in ce mai rau din punctul nostru de vedere dar pentru serverele bugged, bzone si alea din rusia, pentru ei situatia e din ce in ce mai buna playeri cat mai multi donatii cat mai multe, motive in plus sa deshida in continuare servere. 

Cum spuneam depinde din ce punct de vedere vorbiti

Edited by Mister

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

OFF:Si nu este numai sa:mp asa ci si CS 1.6 Minecraft Metin2...sunt numai copii cu hack , servere fantoma si copii frustrati care cred ca rezolva ceva daca da fura un cont...

ON:Chiar ieri am vazum pe facebook cu se injurau unii pentru un cont pe blue bugged.Deci degeaba sa:mp in romania va cadea cat de curand din cauza copiilor care deschid servere da ei nici nu stiu sa deschida macar pawno.

Edited by GenOxigen
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, GenOxigen said:

OFF:Si nu este numai sa:mp asa ci si CS 1.6 Minecraft Metin2...sunt numai copii cu hack , servere fantoma si copii frustrati care cred ca rezolva ceva daca da fura un cont...

ON:Chiar ieri am vazum pe facebook cu se injurau unii pentru un cont pe blue bugged.Deci degeaba sa:mp in romania va cadea cat de curand din cauza copiilor care deschid servere da ei nici nu stiu sa deschida macar pawno.

Hay ma sa nu ii sub-evaluam.Stiu sa deschida PAWNO si sa compileze dar stiu sa editeze doar creditele si numele server-ului :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Retras

Link to comment
Share on other sites

O idee care ar putea aduce o gramada de jucatori inapoi pe SA:MP ar fii:

Sunteti www.sa-mp.ro, aveti forum.sa-mp.ro ... Folositi-va de aceste lucruri cu cap! Aranjati totul pentru o mare schimbare!

Cautati oameni care se pricep la scripting-ul de pe sa:mp (pawno), incercati sa vorbiti cu cele mai mari comunitati de sa:mp din Romania, aduceti cele mai originale si frumoase servere aici, incercand sa fiti cu adevarat www.sa-mp.ro , daca ma intelegeti... Pe site-ul vostru (www.sa-mp.ro) sa apara numai serverele geniale, originale... nu toate cacaturile ce sunt acum in top-ul vostru, numai servere fantoma. As dorii sa stiu cine este administratorul la toata chestia asta, www.sa-mp.ro , as dori sa vorbesc cu el si sa discutam despre niste chestii care poate, nu ar schimba totul, dar ar imbunatati simtitor comunitatea de sa:mp din Romania! N-am de gand sa cer ceva in schimb, vreau doar sa vad comunitatea de sa:mp din Romania, mai diferita.. nu cum este acum. Daca detinatorul www.sa-mp.ro ar putea sa vorbeasca cu mine, m-as bucura. :)  Pe Team Speak sau Skype.

Eu de exemplu, am venit astazi si mi-am facut cont pe acest forum din speranta ca voi gasii un scripter care sa ma ajute... dar din cate vad nu prea am sanse... Nu prea vad lume pe aici, am senzatia ca totul ce a fost postat pana acum pe forum a fost acum cativa ani.

 

Apropo, nu neaparat cel care detine www.sa-mp.ro, m-as bucura daca ar veni chair si un administrator... Daca doriti sa vorbim, dati-mi un PM.

Spun ca nu mai are rost sa ne calcam in picioare, pentru bani.. noi intre noi, cu comunitati diferite si cu o gramda de servere... sa ne unim, sa devenim o comunitate mare... si asa suntem o tara micuta...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, UrsulPolar said:

O idee care ar putea aduce o gramada de jucatori inapoi pe SA:MP ar fii:

Sunteti www.sa-mp.ro, aveti forum.sa-mp.ro ... Folositi-va de aceste lucruri cu cap! Aranjati totul pentru o mare schimbare!

Cautati oameni care se pricep la scripting-ul de pe sa:mp (pawno), incercati sa vorbiti cu cele mai mari comunitati de sa:mp din Romania, aduceti cele mai originale si frumoase servere aici, incercand sa fiti cu adevarat www.sa-mp.ro , daca ma intelegeti... Pe site-ul vostru (www.sa-mp.ro) sa apara numai serverele geniale, originale... nu toate cacaturile ce sunt acum in top-ul vostru, numai servere fantoma. As dorii sa stiu cine este administratorul la toata chestia asta, www.sa-mp.ro , as dori sa vorbesc cu el si sa discutam despre niste chestii care poate, nu ar schimba totul, dar ar imbunatati simtitor comunitatea de sa:mp din Romania! N-am de gand sa cer ceva in schimb, vreau doar sa vad comunitatea de sa:mp din Romania, mai diferita.. nu cum este acum. Daca detinatorul www.sa-mp.ro ar putea sa vorbeasca cu mine, m-as bucura. :)  Pe Team Speak sau Skype.

Eu de exemplu, am venit astazi si mi-am facut cont pe acest forum din speranta ca voi gasii un scripter care sa ma ajute... dar din cate vad nu prea am sanse... Nu prea vad lume pe aici, am senzatia ca totul ce a fost postat pana acum pe forum a fost acum cativa ani.

 

Apropo, nu neaparat cel care detine www.sa-mp.ro, m-as bucura daca ar veni chair si un administrator... Daca doriti sa vorbim, dati-mi un PM.

Spun ca nu mai are rost sa ne calcam in picioare, pentru bani.. noi intre noi, cu comunitati diferite si cu o gramda de servere... sa ne unim, sa devenim o comunitate mare... si asa suntem o tara micuta...

Daca ar gandi toti ca tine, ar fi perfect. Din pacate fiecare vrea sa faca pentru el, sa se simta el "mare" ca are comunitate si server. Iti garantez eu ca nimeni nu o sa vrea. Asta este orgoliul romanului.

Eu sunt liber pentru a discuta, doar ca orice schimbare as face la sa-mp.ro, nu s-ar rezolva nimic.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, UrsulPolar said:

O idee care ar putea aduce o gramada de jucatori inapoi pe SA:MP ar fii:

Sunteti www.sa-mp.ro, aveti forum.sa-mp.ro ... Folositi-va de aceste lucruri cu cap! Aranjati totul pentru o mare schimbare!

Cautati oameni care se pricep la scripting-ul de pe sa:mp (pawno), incercati sa vorbiti cu cele mai mari comunitati de sa:mp din Romania, aduceti cele mai originale si frumoase servere aici, incercand sa fiti cu adevarat www.sa-mp.ro , daca ma intelegeti... Pe site-ul vostru (www.sa-mp.ro) sa apara numai serverele geniale, originale... nu toate cacaturile ce sunt acum in top-ul vostru, numai servere fantoma. As dorii sa stiu cine este administratorul la toata chestia asta, www.sa-mp.ro , as dori sa vorbesc cu el si sa discutam despre niste chestii care poate, nu ar schimba totul, dar ar imbunatati simtitor comunitatea de sa:mp din Romania! N-am de gand sa cer ceva in schimb, vreau doar sa vad comunitatea de sa:mp din Romania, mai diferita.. nu cum este acum. Daca detinatorul www.sa-mp.ro ar putea sa vorbeasca cu mine, m-as bucura. :)  Pe Team Speak sau Skype.

Eu de exemplu, am venit astazi si mi-am facut cont pe acest forum din speranta ca voi gasii un scripter care sa ma ajute... dar din cate vad nu prea am sanse... Nu prea vad lume pe aici, am senzatia ca totul ce a fost postat pana acum pe forum a fost acum cativa ani.

 

Apropo, nu neaparat cel care detine www.sa-mp.ro, m-as bucura daca ar veni chair si un administrator... Daca doriti sa vorbim, dati-mi un PM.

Spun ca nu mai are rost sa ne calcam in picioare, pentru bani.. noi intre noi, cu comunitati diferite si cu o gramda de servere... sa ne unim, sa devenim o comunitate mare... si asa suntem o tara micuta...

Da-mi mie un PM si lui @-=[Vyorel]=-

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 ore, UrsulPolar a spus:

O idee care ar putea aduce o gramada de jucatori inapoi pe SA:MP ar fii:

Sunteti www.sa-mp.ro, aveti forum.sa-mp.ro ... Folositi-va de aceste lucruri cu cap! Aranjati totul pentru o mare schimbare!

Cautati oameni care se pricep la scripting-ul de pe sa:mp (pawno), incercati sa vorbiti cu cele mai mari comunitati de sa:mp din Romania, aduceti cele mai originale si frumoase servere aici, incercand sa fiti cu adevarat www.sa-mp.ro , daca ma intelegeti... Pe site-ul vostru (www.sa-mp.ro) sa apara numai serverele geniale, originale... nu toate cacaturile ce sunt acum in top-ul vostru, numai servere fantoma. As dorii sa stiu cine este administratorul la toata chestia asta, www.sa-mp.ro , as dori sa vorbesc cu el si sa discutam despre niste chestii care poate, nu ar schimba totul, dar ar imbunatati simtitor comunitatea de sa:mp din Romania! N-am de gand sa cer ceva in schimb, vreau doar sa vad comunitatea de sa:mp din Romania, mai diferita.. nu cum este acum. Daca detinatorul www.sa-mp.ro ar putea sa vorbeasca cu mine, m-as bucura. :)  Pe Team Speak sau Skype.

Eu de exemplu, am venit astazi si mi-am facut cont pe acest forum din speranta ca voi gasii un scripter care sa ma ajute... dar din cate vad nu prea am sanse... Nu prea vad lume pe aici, am senzatia ca totul ce a fost postat pana acum pe forum a fost acum cativa ani.

 

Apropo, nu neaparat cel care detine www.sa-mp.ro, m-as bucura daca ar veni chair si un administrator... Daca doriti sa vorbim, dati-mi un PM.

Spun ca nu mai are rost sa ne calcam in picioare, pentru bani.. noi intre noi, cu comunitati diferite si cu o gramda de servere... sa ne unim, sa devenim o comunitate mare... si asa suntem o tara micuta...

Exact asta am spus si eu aici:

Daca ar exista o singura comunitate sa-mp stabila, de preferat aceasta comunitate, si nu pentru ca am moderator aici ci pentru ca este prima din Romania si cea mai veche comunitate de SA:MP din Romania. Detinatorii @WopsS si @-=[Vyorel]=- isi fac treaba ca la carte, nici un lucru de reprosat. Eu ca moderator am incercat sa imi fac treaba exemplar, daca mi-a iesit sau nu, asta puteti sa-mi spuneti voi, eu inainte de a face ceva m-am consultat cu detinatorii, si dupa ce am primit aprobarea am pus in practica. Legat de activitatea mea la sectiunea ajutor scripting, pentru ca mai intai am fost moderator la respectiva categorie, si inca ma ocup cu asta, am incercat sa ajut unde se putea si cat se putea, asta depinde si de timpul personal si de problema fiecaruia, cunostintele lor, etc, dar am observat ca din ce in ce mai multi se prostesc cu GM-urile lor. Nici nu au idee cum sa manipuleze o bucata de cod dar doresc sa fie ownerii unor servere. Mi se pare absurd, dar asta e alta discutie, si din aceasta cauza am refuzat sa ajut pe cativa de aici.

Link to comment
Share on other sites

@WiDuAlK sa stii ca ai dreptate, eu prima data pe comunitate postam sa ma ajute utilizatorii :)) apoi am zis sa va multumesc prin ajutorul meu unde stiam, fireste atunci cam habar nu aveam pawn, desi am icnercat sa ajut cum pot, atunci stiu ca erau intrebari mai greute si utilizatorii erau ajutati prin raspunsuri nu direct ci mai subtile asa adica nu mura in gura, dar acum vad ca dam mura in gura si tot nu inteleg de ce nu merge sau de ce da eroarea, din acelasi motiv cred ca multi de aici nu prea mai ajuta categoria ajutor scripting, si de acea samp-ul ca scripteri o ia la vale

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Acum 26 minute, Mister a spus:

@WiDuAlK sa stii ca ai dreptate, eu prima data pe comunitate postam sa ma ajute utilizatorii :)) apoi am zis sa va multumesc prin ajutorul meu unde stiam, fireste atunci cam habar nu aveam pawn, desi am icnercat sa ajut cum pot, atunci stiu ca erau intrebari mai greute si utilizatorii erau ajutati prin raspunsuri nu direct ci mai subtile asa adica nu mura in gura, dar acum vad ca dam mura in gura si tot nu inteleg de ce nu merge sau de ce da eroarea, din acelasi motiv cred ca multi de aici nu prea mai ajuta categoria ajutor scripting, si de acea samp-ul ca scripteri o ia la vale

Total adevarat, dar "astea noi" au un defect foarte mare si anume ca nu exerseaza absolut deloc. Eu ca sa pricep ceva ma uitam pe wiki la niste functii si ma duceam intr-un fisier new.pwn si copiam apoi verificam din joc sa vad ce fac ele defapt. Le modificam sa vad cum se comporta ca sa le inteleg apoi le puneam in practica. Personal, cand am dat prima data de limbajul pawn si am avut primele warning-uri sau erori de genu: shadows a variable at a preceding level sau is never used sau erori de genu: Undefinited Variabila pe cuvant ca am stiut ce trebuie sa fac dupa cum erau intitulate. De exemplu la shadows a variable at a preceding level stiam cuvantul shadows  = umbre si vedeam preceding level stiiam ca am pus ceva de 2 ori, desi deabia deschisem prima data pawno. iar never used nici nu mai spun.... acum vad ca aceste warning-uri dau mare durere de cap....

Link to comment
Share on other sites

Sa-mp-ul in romania este de tot rahatu , m-am apucat si eu acum 2-3 ani de acest joc , m-am apucat cu 3 colegi de clasa pe un sv , nu stiam nimic , era un sv roleplay , care imita foarte bine realitatea , dar totusi erau simple si aveai chef de jucat pe acele gamemode-uri , intraseram pe acel sv ca sa ne plimbam cu "scuterul" apoi am vazut ca poti face mult mai multe , am decis sa-mi fac un sv fara host , mi-am luat un gm si l-am deschis , am jucat cred ca 2-3 saptamanii pe sv meu cu prietenii , acum nimeni numai este asa , toti cu host-uri luate din bani lu masa , copiii astia sunt chiar distrusi mental , au o educatie de tot rahatu , acestia pot fi numiti factori a decaderii sa-mp-ului in romania , acesti owneri idioti , care se dau cu 17ani + defapt nici 11 ani impliniti nu au  . Toti cu sv RPG, toti cu war pe turf (cei drept e idee geniala , dar deja a inceput sa fie plictisitoare) , daca vreti sa va deschideti un sv calumea , faceti cu sisteme unice dar si cu un staff capabil .

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 minute, Kreative a spus:

Sa-mp-ul in romania este de tot rahatu , m-am apucat si eu acum 2-3 ani de acest joc , m-am apucat cu 3 colegi de clasa pe un sv , nu stiam nimic , era un sv roleplay , care imita foarte bine realitatea , dar totusi erau simple si aveai chef de jucat pe acele gamemode-uri , intraseram pe acel sv ca sa ne plimbam cu "scuterul" apoi am vazut ca poti face mult mai multe , am decis sa-mi fac un sv fara host , mi-am luat un gm si l-am deschis , am jucat cred ca 2-3 saptamanii pe sv meu cu prietenii , acum nimeni numai este asa , toti cu host-uri luate din bani lu masa , copiii astia sunt chiar distrusi mental , au o educatie de tot rahatu , acestia pot fi numiti factori a decaderii sa-mp-ului in romania , acesti owneri idioti , care se dau cu 17ani + defapt nici 11 ani impliniti nu au  . Toti cu sv RPG, toti cu war pe turf (cei drept e idee geniala , dar deja a inceput sa fie plictisitoare) , daca vreti sa va deschideti un sv calumea , faceti cu sisteme unice dar si cu un staff capabil .

Sau mai bine sa nu isi deschida deloc, sa iti deschizi in ziua de azi un server de samp mi se pare pierdere de timp, sa accepti criticile marilor "jucatori de samp " care intra pe server, sa ii asculti mereu dami aia dami aia sa ii vezi cum iti cer in fata de toate si te jignesc in fata. Mai bine nu mai deschizi.

Unic, degeaba faci ceva unic, gmul meu a avut idei unice din prima zi cand l -am deschis acum 2 ani pana in ultima zi decat 2-3 au zis ce idei bune etc. Nu se mai merita sa deschizi server azi

Edited by Mister
  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eu zic sa ascultam muzica asta : 

Si sa ne calmam ca nu o sa mai tina mult sa-mp pentru ca apar o multime de jocuri mult mai bune si numarul de playeri scade pe zi ce trece asa cum majoritatea joaca lol acum... so.. nu mai tine prea mult sa-mp

 

Xtremeknight-Genesis.png

Link to comment
Share on other sites

Aici țin să te contrazic. Sa-mp crește pe zi ce trece. Conform statisticilor de pe com, sa-mp are peste 50k+ de jucători in fiecare zi. Eu nu cred că sa-mp o să dispară deoarece este un joc care merge pe aproape orice calculator. Dacă baieții de pe com se țin de treaba eu zic ca o să mai mearga incă cațiva ani sau poate chiar mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate, nu va disparea prea curand, chiar daca ii uram pe cei de la bugged si b zone ca au playeri totusi au facut ceva bun si foarte important pentru samp, au adus playeri pe acest joc, 400.000 de conturi, clona sau nu tot sunt jucatori, care nu stiau de samp si se vor apuca si pe alte servere probabil.

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
La 10/13/2015 la 10:52, KnowN a spus:

Da adevarat, dar faza cea mai 'funny' e ca voi toti l-ati stricat si tot voi va plangeti.

Eu unul nu am stricat nimic la el chiar am incercat sa nu fac asta si asta am si facut.Chiar si pe mine ma enerveaza faza asta.Un exemplu bun ar fi gamemodurile astea de pe net care sunt luate de niste copii de 12 ani ...isi fac un server si au playerii...si un server cu un gamemode unic abia daca are.Din cate am observat playerii din ziua de azi mai bine joaca pe un gamemode buguit total unde au un grad primit pe nimic decat pe unul unic fara buguri.

Edited by Wild
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Imi aduc aminte de un joc... cica San Andreas Multiplayer... am intrat aiurea azi pe google sa vad daca mai exista ceva legat de samp. Am avut activitate in acest joc acum 8-6 ani, cand eram prin clasa a 7-a. Acum vad ca totul e schimbat... nu stiu care mai sunt scripteri buni la ora actuala, stiu ca pe atunci erau niste oameni de nota 20 si orice ii intrebai, stiau sa te ajute. Erau servere beton, puse la punct si nu te saturai sa joci nonstop... acum vad ca deja e la pamant... ce declin? deja e praf... ps pt cei ce nu ma stiu, in cazul in care pe undeva mai exista gamemode-ul meu, am creeat EMAV Roleplay... si ma gandeam sa citesc umpic niste coduri de pe la moduri si sa ma apuc de un server ceva gen old school. daca ar fi cativa interesati sa joace, as si investi. credeti ca merita sa ma apuc? sau sa o las balta?

  • Upvote 1

I'm back haha !

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Don.Capone said:

Imi aduc aminte de un joc... cica San Andreas Multiplayer... am intrat aiurea azi pe google sa vad daca mai exista ceva legat de samp. Am avut activitate in acest joc acum 8-6 ani, cand eram prin clasa a 7-a. Acum vad ca totul e schimbat... nu stiu care mai sunt scripteri buni la ora actuala, stiu ca pe atunci erau niste oameni de nota 20 si orice ii intrebai, stiau sa te ajute. Erau servere beton, puse la punct si nu te saturai sa joci nonstop... acum vad ca deja e la pamant... ce declin? deja e praf... ps pt cei ce nu ma stiu, in cazul in care pe undeva mai exista gamemode-ul meu, am creeat EMAV Roleplay... si ma gandeam sa citesc umpic niste coduri de pe la moduri si sa ma apuc de un server ceva gen old school. daca ar fi cativa interesati sa joace, as si investi. credeti ca merita sa ma apuc? sau sa o las balta?

Ar juca doar playerii vechi asa ca noi sa ne reamintim cum era inainte si de placere, poate si cativa playeri noi dar nu ar juca prea multi, acum tu decizi ce faci

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Nu va ingrijorati. O sa ridic eu sampul la valoarea sa adevarata, in curand. 

Si sunt de acord cu runix. Voi nu creati ceea ce vor playerii in primul rand, ca sa puteti avea serverul populat. Mie unul mi se pare ca lumea SAMP devine din ce in ce mai accesibil si evolueaza, oferind facilitati noi jucatorilor. Dar, fiecare cu punctul sau de vedere.

Semnat, CVL 

Edited by Laur eXtream
Link to comment
Share on other sites

On 12.07.2016 at 10:01, Laur eXtream said:

Nu va ingrijorati. O sa ridic eu sampul la valoarea sa adevarata, in curand. 

Si sunt de acord cu runix. Voi nu creati ceea ce vor playerii in primul rand, ca sa puteti avea serverul populat. Mie unul mi se pare ca lumea SAMP devine din ce in ce mai accesibil si evolueaza, oferind facilitati noi jucatorilor. Dar, fiecare cu punctul sau de vedere.

Semnat, CVL 

De unul singur nu o sa reușești niciodată :)

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.