Jump to content
Sign in to follow this  
WiDuAlK

Servicii Scripting & Mapping

Recommended Posts

Salut, inainte de toate o mica prezentare.

• Nume: Claudiu / WiDuAlK
  • Tip servicii: scripting & mapping
  • Nivel de cunostinte: Experimentat
  • Varsta: 20

Cunostinte:

• C++
  • C
  • Pawn
  • MAP EDITOR
  • TextDraw Editor

Ce pot oferi? Depinde de ce mi se cere. 

• Sisteme de la simplu la foarte complex ca nivel de dificultate
  • Mapping
  • Optimizare
  • Rezolvare a oricarui tip de bug

Ofer servicii pentru sisteme , nu creez GM uri de la 0 pentru ca e prea mult ca si timp, doar asambluri de sisteme pe care le introduceti dumneavoastra in GameMode. O modalitate este sa comandati toate sistemele de care aveti nevoie pentru un GM, plata se face pentru fiecare in parte iar la final aveti un GM construit pe bucati.

Ofer asistare pentru introducerea sistemului, rezolvarea bug-urilor nedescoperite pana in momentul predarii scriptului, in alte cuvinte, dumneavoastra plasati cererea, eu creez sistemul, il testam impreuna, il montam, iar pe parcurs daca apar anumite bug-uri pe care nu le am descoperit initial ofer suport si rezolvare.[GARANTIE ASUPRA SCRIPTULUI]

Metoda:

• Dumneavoastra plasati cererea
  • Eu voi crea sistemul
  • Il testam impreuna
  • Se face tranzactia monetara
  • Se ofera sistemul

Plata:

• PayPal
  • Cont bancar: IBAN

Pretul e in functie de produs si de complexitatea lui.

Edited by WiDuAlK
  • Upvote 2

Recomand cu incredere :D

Ma bucur ca ai revenit

• Thanks 1

20 minutes ago, Mister said:

Recomand cu incredere :D

Ma bucur ca ai revenit

• Thanks 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By 1Shot
      Ma numesc Mihai, am 22 de ani, ofer servicii scripting de calitate, cunosc foarte bine limbajul pawn. Pot face sisteme unice la preturi rezonabile/negociabile.
      Ofer si cer seriozitate.
      Ma puteti contacta prin mesaj privat / skype: remusmihai99 / discord: oneshot#5822
      Metode de plata:
      Paysafe, Paypal, transfer bancar
    • By AndreiAdv
      AndreiAdv - 15 ani
      Salut, se pare că ai intrat pe topic-ul meu de servicii.
      Mă numesc Andrei, am 15 ani și  scriptez de aproximativ 2 ani (3 cu mari pauze), pot să fac orice cod de la 0, ofer asistență gratuită dacă codul meu nu a suferit modificări mari de către alte persoane, orice problemă găsită la sistem o rezolv gratuit (dacă sistemul nu a fost editat de către cineva major). 
      Prețul este stabilit împreună cu cel ce dorește să cumpere sistemul. Negocierea pretului se face după ce mi se spune ce am de făcut, prețul este stabilit de ambele părți pentru a fii unul cât mai corect.
      Metodele de plată:
      PaySafeCard PayPal Skrill Metode de contact:
      Discord: a n d r e i#0685 Email: mrandyadv@gmail.com Skype: iasar.andrei1 Câteva sisteme:
      (Ps: topic inspirat de la © Lunoxx)
    • By .Smoke
      Ofer servicii scripting calitative, sunt la un nivel medium lucrez in acest domeniu de aproximativ 2 ani si jumătate.
      - Pot crea orice sistem după plăcere, rezva orice bug, optimiza gamemoduri.
      - Pentru început nu am nevoie de niciun ban lucrez din plăcere pe parcurs daca este sa ne ridicam cu comunitatea si merge totul bine o sa vedem, cer ca cel care are nevoie de serviciile mele sa aiba cel puțin de la 17 ani in sus si sa fie serioși deoarece am lucrat foarte mult cu persoane si dupa o saptamana 2 in care am muncit non stop sau gândit să închidă comunitatea sau sa faca altceva
      - Ma puteți contacta printr-un PM si vom discuta mai multe.
      Aici aveți un clip video cu niste sisteme făcute de mine mai sunt si altele dar nu am stat sa filmez.
      1- 
      2 - 

PS: Nu va uitati la tickuri deoarece este pe localhost si deacea arata doar atatea.
    • By Dennis12.
      Ofer servicii PAWN de calitate la preturi accesibile.
      Preturile vor fi stabilite in functie de complexitatea sistemului. 

Optimizari;
      Sisteme de la 0
      Copiere sisteme de pe un gamemode pe altul (1 : 1)
      UPDATE MYSQL.

Metode de plata acceptate:
      paysafecard paypal neteller transfer bancar Metode de contact:
      Discord: Dennis12#6604 sau daca nu va functioneaza Dennis#6604 PM pe forum.  Cateva sisteme creeate de catre mine:  ( Unele fiind de tipul 'opened sourcecode' pe internet )
      https://www.youtube.com/channel/UCOZ257Pb8qEu-Xs0pcJlXIA?disable_polymer=true

REALIZEZ ORICE TIP DE SISTEM ! 
      POT OFERI DOVEZI CU BANI OFERITI DE LA CLIENTI / FOSTI CLIENTI PENTRU INCREDERE, CAT SI DOVEZI CUM CA PRODUSUL A FOST PRIMIT.

DOVEZI CU AFACERI:   Am ales sa postez o parte din afacerile mele recente, nu pot posta toate afecerile pe care le-am facut de-a lungul timpul, dar pe cele mai recente le voi posta pentru viitorii mei clienti.   https://www.facebook.com/dennis.scripts/photos_albums?lst=100030886472800%3A100030886472800%3A1548971768   Imi puteti da cerere de prietenie, accept tuturor   
    • By ChaneLL
      Deci mi-am facut un clan, acum incerc sa bag pe cineva in clan am dat /cinvite si imi spune ca am atins limita de membri dar clan-ul e gol..
      Am gamemode bigstone, daca poate careva sa ma ajute 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

This site uses cookies. By continuing browsing, you agree to the use of this information. For more details, see Terms of Use and Privacy Policy.