Jump to content

AliaS

Membru
  • Content Count

    95
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

AliaS last won the day on November 9 2015

AliaS had the most liked content!

Community Reputation

15 Binişor

About AliaS

  • Rank
    Membru junior
  • Birthday 07/03/2000

Profile Information

  • Sex
    Masculin
  • Location
    Brasov
  • In-game Name
    Allexandru
  • Level of knowledge
    Începător

Contact Methods

Recent Profile Visitors

1,317 profile views
  1. Eu joc din 2011 , dar in Romania daca nu e gm bugged nu are farmec , ce e unic se pierde in timp sau daca nu se pierde nu are atatia playeri , poti sa iti dai silinta pentru ceva unic dar unicul ala o sa dispara , am fost fondator la 3 comunitati de peste 100 de playeri si tot asa sa intamplat , gaseam cazuri si de copii frustrati de viata , copii flodari , copii disperati de grade / bani care ai puneai sa faca practica in acea factiune si erau vai de steaua lor , m-am reapucat dar nu am sesizat nici o schimbare doar comunitatile astea bugged / b-zone raman stabilizate , ma joc de placere da
  2. Care imi face si mie niste poze ?
  3. Am pus din nou download-u de finitiv .....
  4. Adevarat .....
  5. Mor nici 5 minute nu am lasat download , se vede ca sunteti niste copii frustrati , nu toti ma referi la uni care cer dar nu au dat in viata lor nimic ....
  6. Daca l-as pune ce drq ati face cu el scuze de expresie ...
  7. Asta e adevarat dar am o sesizare fata de zeroping . Nustiu daca doar eu am observat ca zeroping-u nu mai este asa bun cum a fost acum 1 an 2 , dupa parerea mea ..
  8. Am gasit e windows 98 dar dupa 20 de minute imi crapa pc si trebuie sa dau restart cum e diferenta de windows-uri asa mare , vreau sa pun compatibilitatea sa fie perceputa pe windows 8.1 !!
  9. Salut dupa cum spune titlul am o problema cu compatibilitatea la gta sa . Eu am windows 8.1 si daca setez pe aceasta versiune compatibilitatea inainte sa se incarce bara de tot imi iau crash . La compatibilitate imi percepe windows 98 ceva de genu adica windows me . Imi merge asa dar max 20 de minute dupa mi se blocheaza si trebuie sa dau rr la pc ... nu mai merge nici o comanda alt+ tab ... etc
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.