Jump to content

De la 20:00 veti avea surprize.


xSpeedy

Recommended Posts

Ce pot sa zic, s-au trezit hackerii din voi mai ales Hurdok, scripterul minune. Mai mult de un DDOS nu va duce capul asa ca eu zic ca cei de pe sa-mp.ro sa stea cu o bere in mana si sa-l urmareasca pe asta cum face topic-uri ca flooadeaza din ora in ora :))

P.S. @s4uriK injura-l corect macar sau nu-l mai judeca deloc :)) ( dati* aveti*,  sunteti*, cautati* ) :*

Sinner.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SoNNy.sys said:

Ce pot sa zic, s-au trezit hackerii din voi mai ales Hurdok, scripterul minune. Mai mult de un DDOS nu va duce capul asa ca eu zic ca cei de pe sa-mp.ro sa stea cu o bere in mana si sa-l urmareasca pe asta cum face topic-uri ca flooadeaza din ora in ora :))

P.S. @s4uriK injura-l corect macar sau nu-l mai judeca deloc :)) ( dati* aveti*,  sunteti*, cautati* ) :*

De când au început cu floodu mereu mi-am luat cate o doza de bere =)))

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SoNNy.sys said:

S-ar putea sa ajungi alcoolist la cate flood-uri se dau :))

Esti analfabet vere, du-te la scoala. ;)

Edited by s4uriK

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ma amestecati in asta.

Doar atat..

EDIT: Nici Hurdock,nici eu nu avem legatura cu acest topic.

Edited by TKCode

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TKCode said:

Nu ma amestecati in asta.

Doar atat..

EDIT: Nici Hurdock,nici eu nu avem legatura cu acest topic.

Asa fac interlopii =)) isi trimit săgețile la bătaie dar ei zic ca nu au nici o legătură cu ce s-a întâmplat.

Voi nu vedeți ca nici eu și nici WopsS nu va dam importanta la flood-urile voastre? =)) Din contra ca pe noi ne amuza mentalitatea voastră de copii :)

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, -=[Vyorel]=- a spus:

Asa fac interlopii =)) isi trimit săgețile la bătaie dar ei zic ca nu au nici o legătură cu ce s-a întâmplat.

Voi nu vedeți ca nici eu și nici WopsS nu va dam importanta la flood-urile voastre? =)) Din contra ca pe noi ne amuza mentalitatea voastră de copii :)

Ce te face sa crezi ca eu am legatura cu topicul asta?:|

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

Ei nu au nicio legătură.

Pur și simplu mi-e scârbă cum vă mâncați între voi.. și cred că nu numai mie.

Omul vine, ia ce are nevoie și pleacă.. de ce ar trebui să stea să vadă topicuri de rahat ce vin din partea voastră? Invers n-am văzut să fie. Cred că al meu e primul.

N-am zis că am ceva cu voi sau cu oricare comunitate. Dar pur și simplu conflictul ăsta nu se mai oprește. Aștept o dovadă de inteligență și să încetăm odată cu astea... n-am văzut să vină băieții de pe Pawno să facă cacaturi de topicuri cu poze, cu spam sau orice altceva.

Meersi!

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2016 at 4:06 AM, xSpeedy said:

Ei nu au nicio legătură.

Pur și simplu mi-e scârbă cum vă mâncați între voi.. și cred că nu numai mie.

Omul vine, ia ce are nevoie și pleacă.. de ce ar trebui să stea să vadă topicuri de rahat ce vin din partea voastră? Invers n-am văzut să fie. Cred că al meu e primul.

N-am zis că am ceva cu voi sau cu oricare comunitate. Dar pur și simplu conflictul ăsta nu se mai oprește. Aștept o dovadă de inteligență și să încetăm odată cu astea... n-am văzut să vină băieții de pe Pawno să facă cacaturi de topicuri cu poze, cu spam sau orice altceva.

Meersi!

Sora mea culca-te drq odata, ba deci asa e intotdeauna :)) boul doarme tot "razboiul" si la sfarsit cand toti se dau pe pace se trezeste si boul si se agita ca un coi intr-o caldare ca vrea el sa inceapa iar razbiul :))) du-te ma mai da una scurta si culca-te la loc, nu te mai baga in discutiile de oameni mari.

  • Upvote 1

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

O sa raspund si eu pe aici (exceptand primul post din acest topic) pentru ca deja mi-a ajuns de toata treaba asta.

10 minutes ago, xSpeedy said:

Ei nu au nicio legătură.

Pur și simplu mi-e scârbă cum vă mâncați între voi.. și cred că nu numai mie.

@xSpeedy cine a inceput asta? Noi sau voi? Ce vina avem noi ca a scris cineva intr-o poza www.sa-mp.ro? Daca scria www.google.ro ce faceai, nu il mai foloseai? Hai sa fim seriosi, astea e chestie doar sa te dai mare ca stii folosesti o arhiva pentru flood.

Quote

Omul vine, ia ce are nevoie și pleacă.. de ce ar trebui să stea să vadă topicuri de rahat ce vin din partea voastră? Invers n-am văzut să fie. Cred că al meu e primul.

Ce cacaturi de topicuri? Chiar sunt curios.

Quote

N-am zis că am ceva cu voi sau cu oricare comunitate. Dar pur și simplu conflictul ăsta nu se mai oprește. Aștept o dovadă de inteligență și să încetăm odată cu astea... n-am văzut să vină băieții de pe Pawno să facă cacaturi de topicuri cu poze, cu spam sau orice altceva.

Stai tu linistit ca inainte se zicea de site-ul tau mult iubit si aici, pana s-a lat @-=[Vyorel]=- de respectiv si parca l-a si banat, deci nu ma lua cu chestii de genul. Ce vina avem noi (eu, @-=[Vyorel]=- si restul) ca @KnowN a facut poza aia, s-a postat poza aia la voi pe site? Credeti ca le-am spus noi fa-o?

Ce vreti sa dovetiti prin chestia asta cu acest flood (DoS sau DDoS cu ce mai dati acum)? Ca sunteti mai presus de altii si ca stiti ceva nemaipomenit?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Păi frățioare.. încearcă să controlezi membrii.. adică fă ceva. Odată ce tu îl încurajezi pe acel lindic să continuie fazele astea, normal că ceilalți se supără... dacă ai vrea ca toată situația să înceteze, n-ar mai exista acești membri pe comunitate.. adică frăte, nu are nimeni de câștigat din chestia asta.. pe om oricum nu-l interesează decât ce e gratis. Unde-s mai multe chestii gratis și bune, acolo merge.. și căcaturile astea nu ajută la nimic.

Faza cu topicurile? Vin mulți tot în numele vostru și fac spam de rup pe unde apucă .. acum nu știu ce și cum.. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, xSpeedy said:

Păi frățioare.. încearcă să controlezi membrii.. adică fă ceva.

Aici chiar m-ai facut sa rad sincer. Acum o sa-ti raspund ceva mai neobijnuit, presupun ca esti barbat, atunci incearca sa-ti controleze erectia sa vedem daca merge. Apropo, nu suntem pe vremea comunismului si nu vreau sa fie o comunitate comunista, asa vin si eu la voi si imi pun numele tau si dupa iti dau ban aici ca na, asa vreau ca te-am vazut acolo ca nu stiu ce ziceai.

2 minutes ago, xSpeedy said:

Odată ce tu îl încurajezi pe acel lindic să continuie fazele astea, normal că ceilalți se supără... dacă ai vrea ca toată situația să înceteze, n-ar mai exista acești membri pe comunitate.. adică frăte, nu are nimeni de câștigat din chestia asta.. pe om oricum nu-l interesează decât ce e gratis. Unde-s mai multe chestii gratis și bune, acolo merge.. și căcaturile astea nu ajută la nimic.

Ce fac eu / noi? Le spunem du-te acolo si fa asta?

2 minutes ago, xSpeedy said:

Faza cu topicurile? Vin mulți tot în numele vostru și fac spam de rup pe unde apucă .. acum nu știu ce și cum.. 

Si ce treaba avem noi? Nu noi ii punem.

Tu poti sa dai cat vrei DDoS sau ce DoS ce dai tu, pe mine nu ma supara, dar tine minte o chestie, totul se intoarce la un moment dat.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 35 minute, WopsS a spus:

Aici chiar m-ai facut sa rad sincer. Acum o sa-ti raspund ceva mai neobijnuit, presupun ca esti barbat, atunci incearca sa-ti controleze erectia sa vedem daca merge

are 14-15 ani deabia i-a dat paru' pubian si tu vb de erectii si deastea :)))))

Link to comment
Share on other sites

Mare e gradina lui Dumnezeu...

Stau si citesc comentariile unor copchii cu o mentalitate de.... .. as fii avut un asemenea copil era de mult pe camp la prasit.

Voi majoritatea ce stati pe Pc-uri 24/24 De aia sunteti ma obezi la 15-16 ani si aveti 47 la picior de spune lumea de voi ca ati trait langa Cernobal...

Va strangeti banutii de suc si apareti cu cate un website mascota si un Nickname de iti pica Plombele provenit dupa CartonNetwork sau FoxKids si faceti pe nebunii Heckareala Flood Doss sau cum drq se mai numesc...Nu sunteti in stare sa schimbati un Surub la pc sau sa instalatii Sistemul de operare si voi sariti direct cu Flood-ul

Daca stiti ceva anume stiti pentru voi si atat. Ma mira faptul cum de va da atentie  Vyorel si Wopss.

Informativ ;)

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, TKCode said:

Nu ma amestecati in asta.

Doar atat..

EDIT: Nici Hurdock,nici eu nu avem legatura cu acest topic.

Ce ai venit si tu pe aici la cersit muie, Samuele?

3 hours ago, xSpeedy said:

Ei nu au nicio legătură.

Pur și simplu mi-e scârbă cum vă mâncați între voi.. și cred că nu numai mie.

Omul vine, ia ce are nevoie și pleacă.. de ce ar trebui să stea să vadă topicuri de rahat ce vin din partea voastră? Invers n-am văzut să fie. Cred că al meu e primul.

N-am zis că am ceva cu voi sau cu oricare comunitate. Dar pur și simplu conflictul ăsta nu se mai oprește. Aștept o dovadă de inteligență și să încetăm odată cu astea... n-am văzut să vină băieții de pe Pawno să facă cacaturi de topicuri cu poze, cu spam sau orice altceva.

Meersi!

deci vii ne ameninti intr-un mod jegos si apoi te reintorci si incepi sa faci propuneri diplomatice si nst ce, adica intr-un fel esti curva.

Retras

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, xSpeedy said:

Ei nu au nicio legătură.

Pur și simplu mi-e scârbă cum vă mâncați între voi.. și cred că nu numai mie.

Omul vine, ia ce are nevoie și pleacă.. de ce ar trebui să stea să vadă topicuri de rahat ce vin din partea voastră? Invers n-am văzut să fie. Cred că al meu e primul.

N-am zis că am ceva cu voi sau cu oricare comunitate. Dar pur și simplu conflictul ăsta nu se mai oprește. Aștept o dovadă de inteligență și să încetăm odată cu astea... n-am văzut să vină băieții de pe Pawno să facă cacaturi de topicuri cu poze, cu spam sau orice altceva.

Meersi!

Toate ca toate, tu și ei ziceți ca nu aveți nici o treaba unu cu altu legat de topicul asta. Ok, sa zicem ca asa o fi. Nu îmi pasa.

Zici ca te-ai saturat de certurile astea intre forumuri. Ok, nu ești singurul. Dar ce nu înțeleg eu este cine te crezi tu de vrei sa faci legea? Ești un fel de gardian cibernetic? Dacă ești cine cred eu, sincer nu te credeam asa. De la amenințarea ta, care a fost degeaba sau ai uitat sa specifici și ziua =)) , pentru mine ai devenit un mucos lipsit de socializare ca și ceilalți care au dat și încă dau flood.

Eu personal cred ca va creste inima când dați un flood. Mie sincer când primesc un flood îmi creste pu... ( ca sa nu zic prostii) :)

  • Upvote 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Gabriel™ said:

Mare e gradina lui Dumnezeu...

Stau si citesc comentariile unor copchii cu o mentalitate de.... .. as fii avut un asemenea copil era de mult pe camp la prasit.

Voi majoritatea ce stati pe Pc-uri 24/24 De aia sunteti ma obezi la 15-16 ani si aveti 47 la picior de spune lumea de voi ca ati trait langa Cernobal...

Va strangeti banutii de suc si apareti cu cate un website mascota si un Nickname de iti pica Plombele provenit dupa CartonNetwork sau FoxKids si faceti pe nebunii Heckareala Flood Doss sau cum drq se mai numesc...Nu sunteti in stare sa schimbati un Surub la pc sau sa instalatii Sistemul de operare si voi sariti direct cu Flood-ul

Daca stiti ceva anume stiti pentru voi si atat. Ma mira faptul cum de va da atentie  Vyorel si Wopss.

Informativ ;)

 

Ce sa auda astia de fox kids ca pe vremea aia ei erau in oua la tacsu :))

6 hours ago, -=[Vyorel]=- said:

 

Eu personal cred ca va creste inima când dați un flood. Mie sincer când primesc un flood îmi creste pu... ( ca sa nu zic prostii) :)

Asta a fost maxima jos palaria :))

 

 

 

 

 

Stiti eu zic sa lasam prostiile astea cu flodul certurile chiar nu are rost, flodul e degeaba ca avem si noi protectii nu suntem chiar asa si certurile suntem oameni e destul internet pentru toti si utilizatori la fel. Hai sa ne vedem fiecare de treaba noastra e o tara destul de mare si tot nu aven loc uni de alti ce naiba....

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

 

On 11/08/2016 at 6:59 PM, -=[Vyorel]=- said:

Eu personal cred ca va creste inima când dați un flood. Mie sincer când primesc un flood îmi creste pu... ( ca sa nu zic prostii) :)

Din pacate ai ghinionul ca sa-mp.ro e imposibil de floodat:D.

Retras

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RomanianTeam said:

mda,aici te cam inseli...a fost dovedit ca poate pica..

Tu esti un alt catel ? Si pawno cica "imposibil de fludat , ca tkoi are protectie de la nasa" , si a stat 13 ore offline si tkcoi cu unghia in gat.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.