Jump to content

De la 20:00 veti avea surprize.


xSpeedy

Recommended Posts

Salutări, sunt Speedy de pe comunitatea rivală, ********, cea pe care o pupați în cur mereu.

Am văzut că tot insistați cu topicuri de rahat, vă trimiteți cățeii dintr-o parte în alta de parcă ați gâștiga ceva. Nu căștigați nici voi, nici ei. Și nu înțeleg de ce vă mâncați așa.

Astfel, de la 20:00 pana la 21:00 / 22:00 sa-mp.ro va fi închis. Dacă veți putea opri flood-ul felicitările mele.

Dar a început să mă cam supere astea.. și nu e ok.

Sperăm să vă opriți odată.. cei de pe pawno  n-am văzut să vă facă spam aici.

Dacă iau ban, încep flood-ul la 19:30.

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2016 at 8:51 AM, xSpeedy said:

Salutări, sunt Speedy de pe comunitatea rivală, ********, cea pe care o pupați în cur mereu.

Am văzut că tot insistați cu topicuri de rahat, vă trimiteți cățeii dintr-o parte în alta de parcă ați gâștiga ceva. Nu căștigați nici voi, nici ei. Și nu înțeleg de ce vă mâncați așa.

Astfel, de la 20:00 pana la 21:00 / 22:00 sa-mp.ro va fi închis. Dacă veți putea opri flood-ul felicitările mele.

Dar a început să mă cam supere astea.. și nu e ok.

Sperăm să vă opriți odată.. cei de pe pawno  n-am văzut să vă facă spam aici.

Dacă iau ban, încep flood-ul la 19:30.

Calmeaza-te pustiule

 

Ba, ma amuza faptul ca acum toti copilasi au arfe de Hacker :)) baa ce-a ajuns secolu' 21 :))S-au mutat de la deschis servere de samp fantoma la "Flood".

Sincer mi-e mila de voi ba, rau a ajuns generatia asta..

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaEdRiC-FoX said:

Calmeaza-te pustiule

 

Ba, ma amuza faptul ca acum toti copilasi au arfe de Hacker :)) baa ce-a ajuns secolu' 21 :))S-au mutat de la deschis servere de samp fantoma la "Flood".

Sincer mi-e mila de voi ba, rau a ajuns generatia asta..

Dragă 'Scriptere', te invit după 20:00 să discutăm pe chat ori pe privat câteva chestii, aici pe comunitate. Momentan sunt ocupat.

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2016 at 9:02 AM, xSpeedy said:

Dragă 'Scriptere', te invit după 20:00 să discutăm pe chat ori pe privat câteva chestii, aici pe comunitate. Momentan sunt ocupat.

Esti ocupat, una scurta, mai cauti pe net cum sa dai flood mai una alta :)) Ba lasa-ma ba, ca d'astia tot exista.

P.S vezi sa nu faci intindere. :))

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, xSpeedy said:

Salutări, sunt Speedy de pe comunitatea rivală, ********, cea pe care o pupați în cur mereu.

Am văzut că tot insistați cu topicuri de rahat, vă trimiteți cățeii dintr-o parte în alta de parcă ați gâștiga ceva. Nu căștigați nici voi, nici ei. Și nu înțeleg de ce vă mâncați așa.

Astfel, de la 20:00 pana la 21:00 / 22:00 sa-mp.ro va fi închis. Dacă veți putea opri flood-ul felicitările mele.

Dar a început să mă cam supere astea.. și nu e ok.

Sperăm să vă opriți odată.. cei de pe pawno  n-am văzut să vă facă spam aici.

Dacă iau ban, încep flood-ul la 19:30.

Tu-lai Doamne.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2016 at 9:13 AM, KnowN said:

Tu-lai Doamne.

stiu nu ? :))) Mie sincer deja imi tremura chilotii :)))))

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2016 at 9:15 AM, KnowN said:

Da, ce sa zic, nu mai pot de frica ca vai de pica pentru 5-10 min. :(

Nici atat.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2016 at 9:34 AM, Spman said:

Io zic sa se creeze un grup special pt. toti haxorii care stiu doar sa copieze un IP in terminal.

da :)))

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Ba , voi sunteti asa. "Va dau flood la 8" , ah , nu a picat la 8 , stai sa fac un topic pe sa-mp.ro sa nu zica astia ca nu pot sa-i pik si le zic ca le dau la 9. Dai la 9 aceasi poveste se repeta. Cum zis zis fratele meleu @Armyw0w, sunteti niste prapaditi care se hranesc din cablu` de la internet. Ati facut dracu gogele la cur de la atata stat jos. Nu va dor manutzele de la flud? Fanilor care sunteti voi fani.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Ai de capu meu :) ne vedem dupa 20 ca acuma nu ma mai lasa mama sa stau pe pc sa ma cert cu tine :)))  vai de capu vostru de copilasi mutilasi de calculator, iesiti dracu afara sa va jucati ca eu asta faceam la 12 ani, ma jucam si pe pc da ma jucam gta iii mario ce era pe atunci da acuma ma...

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Eu nu  inteleg un lucru ... aici pe sa-mp.ro si rivala au fost la inceput dedicatele scriptului de SA:MP , acum mai nou vad ca ati ajuns in comunitati de dat flooduri si etc... stiti proverbul ala ,, cel mai destept cedeaza primul intotdeauna " nu inteleg de ce va coborati la mintea unora care nu inteleg ce e viata in realitate si ca este mai mult decat un prapadit de joc . Cum spuneam , eu v-as recomanda sa terminati cu prostiile astea si ar trebuii sa reveniti cel putin voi de pe aceasta comunitate daca rivalii nu vor sa se maturizeze . Eu stiu ca voi sunteti oameni seriosi aici si care acordati seriozitate in toate ...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, KingBoxing2323 said:

Eu nu  inteleg un lucru ... aici pe sa-mp.ro si rivala au fost la inceput dedicatele scriptului de SA:MP , acum mai nou vad ca ati ajuns in comunitati de dat flooduri si etc... stiti proverbul ala ,, cel mai destept cedeaza primul intotdeauna " nu inteleg de ce va coborati la mintea unora care nu inteleg ce e viata in realitate si ca este mai mult decat un prapadit de joc . Cum spuneam , eu v-as recomanda sa terminati cu prostiile astea si ar trebuii sa reveniti cel putin voi de pe aceasta comunitate daca rivalii nu vor sa se maturizeze . Eu stiu ca voi sunteti oameni seriosi aici si care acordati seriozitate in toate ...

Noi nu le-am dat flood niciodata. Toata chestia asta a inceput de la cineva care a postat o poza la ei care a jignit un administrator.

2 hours ago, xSpeedy said:

Salutări, sunt Speedy de pe comunitatea rivală, ********, cea pe care o pupați în cur mereu.

Am văzut că tot insistați cu topicuri de rahat, vă trimiteți cățeii dintr-o parte în alta de parcă ați gâștiga ceva. Nu căștigați nici voi, nici ei. Și nu înțeleg de ce vă mâncați așa.

Astfel, de la 20:00 pana la 21:00 / 22:00 sa-mp.ro va fi închis. Dacă veți putea opri flood-ul felicitările mele.

Dar a început să mă cam supere astea.. și nu e ok.

Sperăm să vă opriți odată.. cei de pe pawno  n-am văzut să vă facă spam aici.

Dacă iau ban, încep flood-ul la 19:30.

Nu am trimis pe nimeni acolo, nici eu nici @-=[Vyorel]=- nu le-am zis la nimeni du-te acolo si fai aia.

Acum fiecare crede ce vrea.

Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, WopsS said:

Noi nu le-am dat flood niciodata. Toata chestia asta a inceput de la cineva care a postat o poza la ei care a jignit un administrator.

Stiu povestea oarecum , am gresit eu spunand ca ati dat si voi , vroiam sa ma refer doar ca ei dau si ameninta . :)) Ma rog, ce vroiam sa fac aluzie este ca sa nu va mai doborati la mintea unora care se dau ,, zmei " aici , iar daca te-ai intalnii cu acestia pe strada,  s-ar speria si ar lua-o la fuga , caci mereu acesti indivizi care sunt asa zisii ,, haxori " in general sunt tipi retrasi din societate care nu comunica cu nimeni , floodul fiind pentru ei astfel un mic ,, refugiu " . Si cu asta am incheiat , nu vreau sa fie careva suparat pe mine sau ceva , dar asta e doar punctul meu de vedere .

Link to comment
Share on other sites

Ba sincer speedy eu imi bag pl in mota de copil tampit cu arfe jegoase de hacker,ce plm ma toti de p**** sunteti hackeri,aia numai e comunitate de samp e de hacking??wtf in ce lume traim.....

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, EquiNox said:

Ba , voi sunteti asa. "Va dau flood la 8" , ah , nu a picat la 8 , stai sa fac un topic pe sa-mp.ro sa nu zica astia ca nu pot sa-i pik si le zic ca le dau la 9. Dai la 9 aceasi poveste se repeta. Cum zis zis fratele meleu @Armyw0w, sunteti niste prapaditi care se hranesc din cablu` de la internet. Ati facut dracu gogele la cur de la atata stat jos. Nu va dor manutzele de la flud? Fanilor care sunteti voi fani.

Le-ai dat cu firma in cap =))) . Felicitari . Esti mandru ce faci ? Stii ca daca unul din noi iti face plangere tu o sa ragai de foame ani de zile , nu ?

Link to comment
Share on other sites

Pff. Au inceput sa-si dea arfe baietii de pe pawno. In primul rand, voi sa nu-i mai baga-ti in seama, daca vad ca nu le da-ti importanta: "isi cauta de servici" :) . In al doilea rand ce pot spune de acea comunitatea, deci pur si simplu hurdock a uitat de unde a plecat. Si acu se crede cineva, dar defapt nu-i asa. Comunitatea sa-mp.ro a fost si va ramane unica, deci ei degeaba incearca sa copie, ca nu vor reusi. Iar comunitatea aia pentru mine este = 0 la fel si membrii de pe acea comunitatea (unii, nu toti). Aia "hackeri" am pus cu ghilimele, pentru ca ei nu au o treaba cu viata reala si se cred hackeri, deci nu inteleg ce rezolva ca da flood? Lol. Au mentalitatea foarte scazuta. Cred ca ajung cineva ca da flood?! Nu, nu ajung, defapt coboara mult mai mult decat sunt deja.

Bun: hurdock, TKCode, sau acei "fani" de pe pawno, Mai duceti-va in mortii mamei voastre si cautati-va de servici coaie, ca nu-i de voi. Lasati-va ave-ti si voi 1 metru sub clanta si sunte-ti tari in pula?! Va dau muie din picioare coaie. Coaie in fata la calculator sunte-ti cei mai tari, pai ce pula noastra, nu va platesc mamele voastre internet-ul?! Tre sa fiti tari macar aici, ca in viata reala sunte-ti ca la puscarie, a-ti scapat sapunul, v-ati ars :) . Va fut baietii in cur ca sa ave-ti si voi bani sa platiti si dedicatul si acu tre sa va da-ti in figuri? Va fut in gura cu tot cu floode-ul vostru. ;) 

Iar tu xSpeedy esti un ratat coaie, ce pula mea ti-ai facut cont?! Sa ameninti?! Crezi ca impresionezi pe cineva?! Du-te coaie si cauta-ti de munca, ca nu-i de tine floode-ul. Abia ai invatat sa deschizi calculatorul si esti tare. Bravo coaie, bravo, ai facut un pas inainte, esti bravo. Dava-n pula mea voi astia hackeri ca sunte-ti fara viitor. Singurul care este hacker si va fi, este: RooT. Asa ca nu mai incerca sa o faci pe hacker-ul ca-ti curg balele. Dute si fa-ti un vaccin anti-prostime poate iti revii. ;) 

Asa ca voi de pe pawno cu arfele alea, nu rezolvati nimic fratilor. Pentru mine sunte-ti = 0. Degeaba va da-ti in figuri. 
Cand o sa ave-ti voi cunostinte-le celor care le au din staff, ma cauta-ti sa vorbim
R.I.P ;) 

Edited by s4uriK

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.