Jump to content

De la 20:00 veti avea surprize.


xSpeedy

Recommended Posts

9 minutes ago, EquiNox said:

Tu esti un alt catel ? Si pawno cica "imposibil de fludat , ca tkoi are protectie de la nasa" , si a stat 13 ore offline si tkcoi cu unghia in gat.

Pacat,eu sunt TKCode.

Imi pare rau ca ai ajuns asa ofticat incat sa abuzezi si de functie.Si imi pare si mai rau ca WopsS nu a facut nimic.

Cer T/C la acest topic...nu vi se pare ca e prea multa cearta?

Link to comment
Share on other sites

Just now, RomanianTeam said:

Pacat,eu sunt TKCode.

Imi pare rau ca ai ajuns asa ofticat incat sa abuzezi si de functie.Si imi pare si mai rau ca WopsS nu a facut nimic.

Cer T/C la acest topic...nu vi se pare ca e prea multa cearta?

Ia zi si mie cu ce abuzez ba chiorule.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, RomanianTeam said:

Ieri mi-ai dat ban fara sa iti fac nimic,si warn 100 de puncte,si lui RooTAdv ai decis sa-l lasi,indiferent ce zicea.

Tu si cu RooTAdv injurati acolo ca usa cortului.

Ti-am dat ban pentru ca laptopu` meu are sistem e anti-prosti, si cand dau de tine incepe sa bipaie, si nu face liniste pana nu-ti dau ban.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, RomanianTeam said:

Aha,pai si pe tine de ce nu te-a detectat?

Pentru ca eu am 2 cuvinte la un loc, nu ca tine =]]] Parlitule , prapaditule , te-a orbit mustata si ti-a pus stapanire pe creier? Nu mai gandesti? Copil prost, folosesti cuvinte care nu stii ce inseamna si tot tu te faci de cacat recunoscand ca nu stii ce inseamna. Esti pierdut prietene

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EquiNox said:

Pentru ca eu am 2 cuvinte la un loc, nu ca tine =]]] Parlitule , prapaditule , te-a orbit mustata si ti-a pus stapanire pe creier? Nu mai gandesti? Copil prost, folosesti cuvinte care nu stii ce inseamna si tot tu te faci de cacat recunoscand ca nu stii ce inseamna. Esti pierdut prietene

Nu vezi ca deja ai inceput sa plangi?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, EquiNox said:

Daca eu ma fac de ras , tu esti hacker =]]]]]] 

Pai,stii de ce am zis ca te faci de ras?

Ca arati ce mentalitate de copil ai.

Valabil si pentru toti care au comentat in nume de rau la adresa mea fara sa le fac ceva.

Asa,continuand,

Nu eu m-am dat drept hacker,defapt,nici nu am zis ca sunt,doar ca voi aveti aceasta mentalitate cand va enervati sa ziceti ca vai ca nu stiu ce,cand...eu nici macar nu am avut treaba cu tine,te-ai bagat ca prostul in poveste :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, RomanianTeam said:

Pai,stii de ce am zis ca te faci de ras?

Ca arati ce mentalitate de copil ai.

Valabil si pentru toti care au comentat in nume de rau la adresa mea fara sa le fac ceva.

Asa,continuand,

Nu eu m-am dat drept hacker,defapt,nici nu am zis ca sunt,doar ca voi aveti aceasta mentalitate cand va enervati sa ziceti ca vai ca nu stiu ce,cand...eu nici macar nu am avut treaba cu tine,te-ai bagat ca prostul in poveste :)

Cum sa nu ma bag cand te iei de fratii mei , de comunitatea mea , si faci pe smekeru` aici la mine. Apai bah , pisatule, esti pe stanga ba nu vezi ca nici dracu nu te suporta aici? Poate la tine esti smker ca ai pacalit copiii ca dai flud, dar aici esti un cacat cu ochi. Si prima mea laba e mai batrana ca tine bai copile.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, EquiNox said:

Cum sa nu ma bag cand te iei de fratii mei , de comunitatea mea , si faci pe smekeru` aici la mine. Apai bah , pisatule, esti pe stanga ba nu vezi ca nici dracu nu te suporta aici? Poate la tine esti smker ca ai pacalit copiii ca dai flud, dar aici esti un cacat cu ochi. Si prima mea laba e mai batrana ca tine bai copile.

Daca nu ma suporta chiar nimeni aveam ban de la WopsS sau Vyorel :)

"Fratii tai" i-a nascut ma-ta?

Sa fiu sincer nu imi pasa de voi,haterii.Am destui,nu ma deranjeaza inca 5 :)

Sa fiu sincer e cu atat mai bine,pentru ca asa va aratati adevarata fata,si cine te credea pana acum un om care gandeste acum si-a schimbat parerea 100%

Asa s-a intamplat pe ****** :)

Si uite,ca acum ei raman fara webhost.(Nu,fara flood,fara nimic spart,pur si simplu reclamatii)

Ce pot zice,continuati tot asa.

P.S: Tot comentai de faptul ca am avut mustata sau de faptul ca imi creste,ei bine...acest lucru este ceva perfect normal pentru cineva cu parul negru.Pentru persoanele blonde creste mai greu sau chiar de loc,depinde...

Dar na...

Link to comment
Share on other sites

  • kwnx locked this topic

Daca o sa mai vad poze personale cu un membru fara aprobarea lui, respectivul primeste ban sau o sa ii se scoata functia.

Apropo, e ciudat faptul ca zici ca a dat ai primit avertisment de 100 de puncte, dar mie nu-mi aparea nici o notificare si nu exista nici in log.

Deci nu stiu ce sa zic.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.