Jump to content

Servicii Programare SA:MP (Game / Panel)


Stuber

Recommended Posts

10 minutes ago, Sancky said:

pai n-ai cum sa explici ca nu ai habar ce ai acolo in basina aia de panel

mult timp ai baga mi as pula n copii ma tii de sclav nu ma sa ai naduf cu pula mea stii fute m as in gura de sclav de sta 24 7 in casa

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, max said:

mult timp ai baga mi as pula n copii ma tii de sclav nu ma sa ai naduf cu pula mea stii fute m as in gura de sclav de sta 24 7 in casa

bine man, astept explicatiile tale de web developer avansat ce esti, sa inveti si mediocrii ca mine

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, max said:

mult timp ai baga mi as pula n copii ma tii de sclav nu ma sa ai naduf cu pula mea stii fute m as in gura de sclav de sta 24 7 in casa

@-=[Vyorel]=- Cred ca o sa-ti dau tag de fiecare data cand se intampla asa ceva, este a nuj cata oara cand cainele asta max se cearta, ai de gand sa l rezolvi sau se face de ras tot forumu?

Edited by Vallentiin
Link to comment
Share on other sites

da kids, usor, daca snteti asa smecheri dati interval pls. sau bate ti va in gala RXF, in cel mai rau fac eu o gala pt miss Max ( 13y kid  ) si restu ce se cearta aiurea p aici. Personal sa-mpro a ajuns populat de toti besinosii, care doar cearta, scandal hate. de asta e forum sa ne ajutam unu pe altu nu sa fim luati la misto si shits. parerea mea e ca in cel mai scurt timp o sa parasesc acest forum salut

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DanielSy said:

da kids, usor, daca snteti asa smecheri dati interval pls. sau bate ti va in gala RXF, in cel mai rau fac eu o gala pt miss Max ( 13y kid  ) si restu ce se cearta aiurea p aici. Personal sa-mpro a ajuns populat de toti besinosii, care doar cearta, scandal hate. de asta e forum sa ne ajutam unu pe altu nu sa fim luati la misto si shits. parerea mea e ca in cel mai scurt timp o sa parasesc acest forum salut

ma tu nu erai ala de ma ruga pe discord sa il ajut acm ma iei cu miss max 13y kid ?=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, max said:

ma tu nu erai ala de ma ruga pe discord sa il ajut acm ma iei cu miss max 13y kid ?=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

da te rugam sa ce? sa mi explici cum vad sho .env sa testez si sa nu mai poata fi afisat da ok

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DanielSy said:

da te rugam sa ce? sa mi explici cum vad sho .env sa testez si sa nu mai poata fi afisat da ok

ai iesit si tu ca ciuperca dupa ploaie ca si valentin ala baga te inapoi in pestera developerule.

Edited by max
Link to comment
Share on other sites

Just now, max said:

ai iesit si tu ca ciuperca dupa ploaie ca si valetin ala baga te inapoi in pestera developerule.

de acord cu tine, prefer sa stau in "vagauna" decat sa mi fut creierii pe acest forum cu specimene ca voi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vallentiin said:

@-=[Vyorel]=- Cred ca o sa-ti dau tag de fiecare data cand se intampla asa ceva, este a nuj cata oara cand cainele asta max se cearta, ai de gand sa l rezolvi sau se face de ras tot forumu?

S-a dus de tot. Si ii voi da si pe noile lui conturi care o sa-si faca

  • Thanks 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DanielSy said:

Personal, panel-ul de pe ShinyPlay imi place super mult, beta fiind este super misto! Stil Nephrite, ador. Mult succes in continuare!!

Este încă in curs de dezvoltare.

Mulțumim!

Edited by Stuber
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DanielSy said:

Personal, panel-ul de pe ShinyPlay imi place super mult, beta fiind este super misto! Stil Nephrite, ador. Mult succes in continuare!!

Multumim frumos ! Uite asa trebuie, Sa ne susținem intre noi nu cu hate si invidie

Link to comment
Share on other sites

Salut, foarte tare pentru ceva ce este printre primele tale proiecte! Spor la treaba si nu baga haterii in seama, in urma cu 6 ani m-am apucat si eu de invatat PHP, apoi am trecut pe frameworkuri, iar acum chestia asta imi pune paine pe masa (nu ma mai ocup cu paneluri/samp). Mult succes in continuare si cred ca ai destul potential!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2023 at 11:56 PM, Cristian Olteanu said:

Salut, foarte tare pentru ceva ce este printre primele tale proiecte! Spor la treaba si nu baga haterii in seama, in urma cu 6 ani m-am apucat si eu de invatat PHP, apoi am trecut pe frameworkuri, iar acum chestia asta imi pune paine pe masa (nu ma mai ocup cu paneluri/samp). Mult succes in continuare si cred ca ai destul potential!

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Frumos panel pe shinyplay :)) parca l-am mai vazut undeva :))) Daca ziceti voi ca oferiți servicii panel ca toti o sa cumpere de la @KeNNy

FACETI-VA UN NUME CA SA OFERIȚI UN SERVICIU

 

 

Edited by pericsq_0

62YhqdA.png
OWNER (UNDERCOVER) @ LEAKS.RO
FONDATOR @ EASY-CODE.RO
62YhqdA.png
youtube.com/@pericsq & youtube.com/@PericolRPG7777
62YhqdA.png
"Stai drq in banca ta"
62YhqdA.png
tema sa-mp.ro youtu.be/whqNGTiMQxw

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, pericsq_0 said:

Frumos panel pe shinyplay :)) parca l-am mai vazut undeva :))) Daca ziceti voi ca oferiți servicii panel ca toti o sa cumpere de la @KeNNy

FACETI-VA UN NUME CA SA OFERIȚI UN SERVICIU

 

 

Eu cred ca tu nu stii ce sunt alea template-uri, daca am lucrat pe același template nu înseamnă ca este același panel pe care l-a făcut Kenny, poate sa confirme chiar el dacă tot i-ai dat tag. 

Panelul nici măcar nu este gata, și ce ai pus tu acolo nu este o vulnerabilitate este mai mult un bug, a uitat sa faca o verificare dupa ce sunt trimise datele din form.

Personal cred ca îți lipsește atenția de la părinți.

Edited by Stuber
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mi se pare o persoana foarte serioasa, +rep chiar daca nu il cunosc. Tine-o tot asa!

🔥Daca ii dai cuiva a doua sansa, e ca si cum i-ai oferi un glont la pistol ca sa te nimereasca.🔥

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.