Jump to content

Ofer Servicii Scripting


Vallentiin

Recommended Posts

2 hours ago, zenutz said:

daca prostia ar durea tu ai fii pe jos si ai plange pana acum ti am explicat si eu si multi alti frumos si elegant si vad ca inca suferi esti un incepator sau doar un copil care stie cel mai probabil sa dea doar copy paste si nu ai cunostintele necesare pentru a oferi servici scripting contra cost cand o sa ajungi la nivelul meu si la ani mei de programare in web si etc atunci imi poti spune ca imi vars "frustrarea " ti-a pus un baiat mai sus niste intrebari de baza pe care un scripter experimentat ar trebui sa le stie si tu tot ce ai putut a fost sa spui "las o drq de chineza coaiemiu" esti doar un copil de 13 14 ani care i as taia cablu de internet sa nu mai aibe acces online ca de vorba buna nu intelegi tu nu esti nici scripter nici mapper nici td developer esti doar un copy paster si atat si nu am sa iti mai dau atentie ca tot ce fac e sa iti dau apa la moara 

Te pup si pe tine 😘

Link to comment
Share on other sites

Salut, ca o părere de bine, nu o lua personal, nu te cunosc, nu știu cu ce te ocupi, nu știu cât la % știi programare, însă ca sa oferi servicii de scripting, (serviciul de scripting merge și cu sql, având in vedere ca fiecare server funcționează pe o baza de date MySQL) trebuie sa ai cunoștințele necesare pentru a duce fiecare limbaj in parte. Dacă cineva te “angajează” ca și scripter, îți va cere sa lucrezi diferite sisteme. Și mai bine pleci sau lucrezi cu o vorba buna, decât sa-ți facă hate sau recenzii negative in privința asta. 
nu o lua personal, doar mi-am dat cu părerea, după cum am si spus la început, nu știu cât % ai cu cunoștințe, de aceea este doar o părerea. 

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 9/20/2022 at 7:26 PM, s4uriK.Official said:

Salut, ca o părere de bine, nu o lua personal, nu te cunosc, nu știu cu ce te ocupi, nu știu cât la % știi programare, însă ca sa oferi servicii de scripting, (serviciul de scripting merge și cu sql, având in vedere ca fiecare server funcționează pe o baza de date MySQL) trebuie sa ai cunoștințele necesare pentru a duce fiecare limbaj in parte. Dacă cineva te “angajează” ca și scripter, îți va cere sa lucrezi diferite sisteme. Și mai bine pleci sau lucrezi cu o vorba buna, decât sa-ți facă hate sau recenzii negative in privința asta. 
nu o lua personal, doar mi-am dat cu părerea, după cum am si spus la început, nu știu cât % ai cu cunoștințe, de aceea este doar o părerea. 

Salut, sunt de acord cu tine, cu ce ai precizat in comentariu si iti multumesc de parere. Ca sa nu mananc cacat aiurea, nu halesc asa bine partea cu sql, dar o counosc incat ma pot descurca sa construiesc diferite lucruri in gm, iar in caz de nu inteleg ceva sau ma opreste ceva ce nu stiu, ma documentez de pe net pentru ca na, mai am lipsuri in unele parti pe care incerc sa le acopar cat mai rapid, pe zi ce trece avansez pe partea de scripting. Multumesc frumos pentru sfat!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
On 12/8/2022 at 4:24 PM, ice said:

nu inteleg de ce te bati cu pumi in piept ca esti zmeu cand ti au spus toti foarte clar ca tu nu esti in stare sa scrii un cod de la 0 facut de tine si ca nu esti capabil sa ofer servicii scripting

N am mentionat niciodata asta, nu ma bat cu pumnu in piept, iar in locu tau as sta in banca mea ca am destule dovezi cat de copil esti si ce mentalitate scazuta ai....

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, ice said:

Vezi daca ai 2 ss-uri in care te-am injurat ca esti un copil de 14 cu buletin facut ieri. ;) 

Repet inca o data, cu asta termin tot poti sa comentezi in continuare cat vrei la adresa mea din acest moment, subiectu este incheiat si toti am aflat cate ceva despre tine :))

Acele ss uri nu le pun ca injuri tu ca taranu, le pun pentru ca vreau sa vada si lumea ce fel de servicii oferi tu si cum comunici cu clientii. Daca tu te-ai luat de mine fara nici un motiv in topicul meu postat cu servicii scripting, nu mai plange ca te am facut de rahat pentru ca meriti din toata inima.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ice said:

mai facut de cacat ca te ai dus la olteanu si ai mancat cacat aiurea la el? vezi ca i am dovedit ca ala e panel u meu si tu poti sa pui capu pe perna si sa te culci fiule =))))))))))))))))

Ca sa nu existe cearta intre mine si oletanu ca esti tu prost de gura, nu am nici o treaba cu baiatu ala. :)) Poate confirma si el, nu ne cunoastem...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ice said:

esti doar un copil prost mai taci si nu mai cere atentie fiule ;) 

Acum ca vreau sa termin 'razboiu' asta conflictual :)))) 
O sa mai pun cateva despre tine domnul full stack developer.

Ai facut acum cateva zile un grup cu niste paralizati de nu comentau nimic, doar tu vorbeai pe chat in care m ati bagat, cu un motiv inexistent :)))))
Azi cand te-am deblocat, ai inceput cu mesaje de parpandei mici, imi dau seama ca mori dupa atentie.

Mai multe nu mai zis, o sa se vada in poze. Concluzia este ca, trebuie sa fi om prost ca sa apeleze cineva la serviciile tale, feedback-urile nu prea sunt ok zic :))
image.thumb.png.d013d1ca78522c7959cc6837e9bb1f60.png

Screenshot 2022-12-07 215747.png

Screenshot 2022-12-07 215214.png

Screenshot 2022-12-07 225917.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu ai inca experienta necesara de a oferii servicii scripting, dar totul are un inceput.

Daca ai intentia de a te tine de treaba pe jocul asta, ai un +rep, poti sa inveti foarte usor daca ai vointa de a face asta

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/21/2023 at 10:20 AM, hanako said:

Nu ai inca experienta necesara de a oferii servicii scripting, dar totul are un inceput.

Daca ai intentia de a te tine de treaba pe jocul asta, ai un +rep, poti sa inveti foarte usor daca ai vointa de a face asta

Inceputul a fost de mult hanako, dar eu tot raman la concluzia ca am cunostinte, chiar daca nu le arat pe forumuri prea des sau in portofoliu. Multumesc de opinie, succes si tie!

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Vallentiin said:

Inceputul a fost de mult hanako, dar eu tot raman la concluzia ca am cunostinte, chiar daca nu le arat pe forumuri prea des sau in portofoliu. Multumesc de opinie, succes si tie!

daca nu arati = nu esti cautat. succes. un sfat, pune ti munca sa fie vizibila.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 8/3/2022 at 3:48 PM, Vallentiin said:

Username: Vallentiin


Ce limbaje cunosc?:pawn si mai ciugulesc din cand in cand php.

Pretul se discuta in privat sa nu aud comentarii.

Contact: valentin_dfl#7630

Pot modifica, imbunatati sau crea diferite sisteme la cerere pe gamemode-ul tau.

Pot sa vin eu cu propiul meu gamemode.

💯 Portofoliu 💯 (Postez cam rar, dar pentru a imi vedea experienta contacteaza-ma).

Am si persoane multumite, sunt doar cateva nu stau sa fac ss la toti. :) https://imgur.com/a/5sEACVw

Consider ca experienta mea de pana acum, imi ofera o incredere profunda pentru a posta acest topic si de a imi promova serviciile!

 

Salut, am si eu o intrebare destul de simpla.
Cum de ai level of knowledge "Avansat" daca nu sti sa cauti niste amarate de coordonate in gm burned? :)) oricum +rep daca doresc baietii sa isi urce un gm pe host :)

"Pot sa vin eu cu propiul meu gamemode." adica? cu gm altora editat de tine sau cum ? :)) sincer te-as plati sa-mi faci un sistem complex pe voice discord cu partajare on ca sa vad de ce esti in stare dar mi-e ca iti dau banii degeaba, infine.

 

  • Level of knowledge: Avansat
Edited by S.M.G
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, S.M.G said:

Salut, am si eu o intrebare destul de simpla.
Cum de ai level of knowledge "Avansat" daca nu sti sa cauti niste amarate de coordonate in gm burned? :)) oricum +rep daca doresc baietii sa isi urce un gm pe host :)

"Pot sa vin eu cu propiul meu gamemode." adica? cu gm altora editat de tine sau cum ? :)) sincer te-as plati sa-mi faci un sistem complex pe voice discord cu partajare on ca sa vad de ce esti in stare dar mi-e ca iti dau banii degeaba, infine.

 

  • Level of knowledge: Avansat

bona sera

  • Thanks 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2023 at 8:30 PM, S.M.G said:

Salut, am si eu o intrebare destul de simpla.
Cum de ai level of knowledge "Avansat" daca nu sti sa cauti niste amarate de coordonate in gm burned? :)) oricum +rep daca doresc baietii sa isi urce un gm pe host :)

"Pot sa vin eu cu propiul meu gamemode." adica? cu gm altora editat de tine sau cum ? :)) sincer te-as plati sa-mi faci un sistem complex pe voice discord cu partajare on ca sa vad de ce esti in stare dar mi-e ca iti dau banii degeaba, infine.

 

  • Level of knowledge: Avansat

Salut, ai discordul meu aici valentin_dfl#7630. Nu are nici o legatura rank ul pe de pe acest forum cu cunostintele in pawn. Rank-ul acesta se bazeaza pe cat de activ esti pe forum, documenteaza-te inainte sa ciripesti! Cand ai timp, ma suni si iti dau partajare, mai multe vorbim acolo.

Edited by Vallentiin
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Vallentiin said:

Salut, ai discordul meu aici valentin_dfl#7630. Nu are nici o legatura rank ul pe de pe acest forum cu cunostintele in pawn. Rank-ul acesta se bazeaza pe cat de activ esti pe forum, documenteaza-te inainte sa ciripesti! Cand ai timp, ma suni si iti dau partajare, mai multe vorbim acolo.

oricine poate sa si puna ce grad vrea, dar daca ar fi dupa un test, sunt ferm convins ca 95% de pe forum nu ar merita.

Edited by Sancky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.