Jump to content

Ofer Servicii Scripting


Vallentiin

Recommended Posts

17 minutes ago, Vallentiin said:

Inca astept cererea aia de prietenie @S.M.G. A trecut ceva timp si nici acum nu mi-ai dat, te astept confa mai bine ca sa hotaram ce ai aberat tu pe acolo. Totusi, daca ai latrat la poarta mea ca un caine maidanez, nu te face de ras si lasa ma sa te dresez putin.

:))) vezi ca te suna coordonatele alea :))) bai lindicat indesat pe metru patrat vezi ca esti prost gramada si tie chiar nu ti-o zic la misto, cum plm sa imi pierd timpu cu unu care nu stie de la ce vine acel level of knowledge cand e evident ca e de la cat de bine stii limbajul pawn, cine te-a mintit ca esti scripter eu zic sa il injuri pe el ca se vede ca nu ai nicio treaba si chiar nu te mint :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Vallentiin said:

Daca cineva iti intoarce vorba si iti mai baga si coaiele in gura, eu zic sa le accepti pentru ca tu esti singuru care te-ai bagat in "seama" cu mine, afirmand niste cacaturi mai mari ca tine. 

daca te-as intreba care-i diferenta dintre orm si cache si de ce, m-ai intreba inapoi ce fel de prajitura e aia la ce cunostinte ai :)) si intrebarea asta e mai basic decat caciula aia din cap pe care o numesti tu sapca acolo in braila la tigani

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, S.M.G said:

:))) vezi ca te suna coordonatele alea :))) bai lindicat indesat pe metru patrat vezi ca esti prost gramada si tie chiar nu ti-o zic la misto, cum plm sa imi pierd timpu cu unu care nu stie de la ce vine acel level of knowledge cand e evident ca e de la cat de bine stii limbajul pawn, cine te-a mintit ca esti scripter eu zic sa il injuri pe el ca se vede ca nu ai nicio treaba si chiar nu te mint :))

Vad ca tot amani, inca astept cererea.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vallentiin said:

Vad ca tot amani, inca astept cererea.

coaie tu inca continui? dupa ce ca esti vai mortii tai inca vrei sa ma sugi de pula si pe discord, scripteru care nu stie unde sa caute niste coordonate :)))))

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, S.M.G said:

coaie tu inca continui? dupa ce ca esti vai mortii tai inca vrei sa ma sugi de pula si pe discord, scripteru care nu stie unde sa caute niste coordonate :)))))

 

M-am convins, stai cuminte in cusca cu restu de au latrat pana acum. Sa te fereasca Dumnezeu sa dau vreodata de tine, nu e o amenintare, dar o sa te fac de ras si pe tine la fel de repede cum s-au inchis gurile la restu. 

Edited by Vallentiin
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, S.M.G said:

coaie tu inca continui? dupa ce ca esti vai mortii tai inca vrei sa ma sugi de pula si pe discord, scripteru care nu stie unde sa caute niste coordonate :)))))

 

Asa te vreau,fi rau,continua.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sancky said:

@S.M.G chiar ma bucur ca te-am facut sa-ti schimbi parerea despre tine si sa-ti pui 'level of knowledge' pe baza cunostintelor tale, imi dai motive sa te las in pace

il aveam dinainte sa vorbesc cu tine, eu rankurile astea le pun la misto dar csf, cainii ca tine ma musca de cur

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vallentiin said:

M-am convins, stai cuminte in cusca cu restu de au latrat pana acum. Sa te fereasca Dumnezeu sa dau vreodata de tine, nu e o amenintare, dar o sa te fac de ras si pe tine la fel de repede cum s-au inchis gurile la restu. 

sefu meu, cand o sa ne intalnim noi doi si o sa apuc sa ma pis o sa dau noroc cu tine si apoi o sa ma spal pe maini, 1. ce-ai putea tu sa-mi faci e maxim o muie cum vreau eu nu cum poti tu si 2. dupa ti-as da ceva de imbracat ca esti amarat rau si obraznic, singura conditie e sa ma saluti cu sarupula stapine ❤️

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, S.M.G said:

sefu meu, cand o sa ne intalnim noi doi si o sa apuc sa ma pis o sa dau noroc cu tine si apoi o sa ma spal pe maini, 1. ce-ai putea tu sa-mi faci e maxim o muie cum vreau eu nu cum poti tu si 2. dupa ti-as da ceva de imbracat ca esti amarat rau si obraznic, singura conditie e sa ma saluti cu sarupula stapine ❤️

 

N-ai tacut ma?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sancky said:

@S.M.G sa-mi bat putin joc de sentimentele tale pe discord, si dupa sa vad daca mai comentezi pe forum

da-mi tu add, eu nu dau add valetilor, daca dai tu bine daca nu poti sa stai aici si sa comentezi ca un caine

Link to comment
Share on other sites

Just now, S.M.G said:

gura bai paduche, hai du-te si culca-te ca esti out of game deja =))) mai ramane sancky asta  care vad ca si-o cauta

Singura ocazie cand o sa ma vezi tu out of game o sa fie atunci cand dai tu surender.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, S.M.G said:

da-mi tu add, eu nu dau add valetilor, daca dai tu bine daca nu poti sa stai aici si sa comentezi ca un caine

cum mi-ai dat add acum 1 saptamana, poti si acu, fanule, da te-am sters din lista, ca nu tin toti anonimii

Edited by Sancky
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vallentiin said:

Singura ocazie cand o sa ma vezi tu out of game o sa fie atunci cand dai tu surender.

du te cauta coordonatele alea si vb dupa ca nu mai am semnal pt fraierii ca tine

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, S.M.G said:

du te cauta coordonatele alea si vb dupa ca nu mai am semnal pt fraierii ca tine

Iti dau din ce in ce mai multa atentie, fierb venele in tine si inca imi comentezi? Regleaza antena aia ca singuru fraier pe care il detecteaza esti tu.

Edited by Vallentiin
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sancky said:

cum mi-ai dat add acum 1 saptamana, poti si acu, fanule, da te-am sters din lista, ca nu tin toti anonimii

ti-am zis, nu-mi dai add nu iti dau nici eu, poti sa ma sugi de pula in continuare aici daca nu vrei, aloo anonimule ? vezi ca nici 1k abonati n-ai celebrule :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vallentiin said:

Iti dau din ce in ce mai multa atentie, fierbe venele in tine si inca imi comentezi? Regleaza antena aia ca singuru fraier pe care il detecteaza esti tu.

eu cred ca de la filmele deocheata cu mamica-ta mi se duce putin din semnal dar csf, o sa le sterg ca plangi tu =))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, S.M.G said:

ti-am zis, nu-mi dai add nu iti dau nici eu, poti sa ma sugi de pula in continuare aici daca nu vrei, aloo anonimule ? vezi ca nici 1k abonati n-ai celebrule :))

sa ma ierte d-zeu de am auzit de tine vreodata, ai aparut acu 1 saptamana si ai scris '+rep pentru fratele Sancky', eu ti-am dat like ca sa nu fiu arogant, si dupa mi-ai dat si add pe discord sa ma intrebi ce fac, eu nestiind cine esti, de parca am fost frati intr-o viata anterioara

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, S.M.G said:

eu cred ca de la filmele deocheata cu mamica-ta mi se duce putin din semnal dar csf, o sa le sterg ca plangi tu =))

Ai probleme si iti place sa le accentuezi pe net. Ai un psiholog la dispozitie, dar la cat de scazut este nivelul tau mental, cel mai probabil o sa-si dea demisia.

Link to comment
Share on other sites

Bai valetiolor @Vallentiin @Sanckyeu m-am plict de voi asa ca puteti sa va luati amandoi de mana ca doi gay ce sunteti si sa vorbiti intre voi ca deja mi-am pierdut timpu cu voi sa va raspund inapoi :)) 

Apropo valentin, iti dau +rep la topicul tau cu serviciile scripting pentru baietii care vor sa isi puna un gamemode pe host sau sa caute niste coordonate in gm..a stai ca nici tu nu stii sa le cauti am uitat, sanatate va doresc 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.