Jump to content

Servicii Programare SA:MP (Game / Panel)


Stuber

Recommended Posts

Servicii pe care le ofer (PAWN -> GAME):

  • Reparatii bug-uri.
  • Gamemode-uri de la 0.
  • Sisteme personalizate.
  • Gestionarea datelor.
  • ALTE SERVICII LA CERERE.

Servicii pe care le ofer (PHP - Laravel - Javascript -> PANEL):

  • Panel-uri de la 0 pe template-uri alese de client.
  • Template-uri de la 0 in Bootstrap 4/5.
  • Rezolvari bug-uri.
  • Sisteme noi pe panel.
  • Panel Design.

 

FAQ:

1. Cum platesc?

Modalitatile prin care poti sa platesti pentru serviciile oferite de catre mine sunt: paypal, paysafecard, transfer bancar, altele.

2. Cand se face plata pentru servicii?

Plata pentru serviciile oferite este efectuata dupa ce proiectul/sistemul este finalizat, inainte de predare.

3. Cum pot sa te contactez?

Daca doresti sa lucrezi cu mine ma poti contacta pe Discord: DavidRlz#1531

4. Oferi si alte servicii de programare?

Da, ofer si alte servicii de programare la cerere cat timp se folosesc unul dintre urmatoarele limbaje de programare sau framework-uri:

  • Pawn
  • PHP
  • JavaScript
  • SQL
  • C#
  • C++
  • Python
  • Laravel
  • Angular
  • React
  • ASP.NET
  • Entity Framework

(!) Pretul serviciilor difera in functie de complexitatea sistemelor cerute.

Discord: DavidRlz#1531

Edited by Stuber
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, said said:

un portofoliu? ca pe langa ca asta i furata de la mine si modificata de tine n ai dovedit nimic concret ca chiar poti dezvolta un site web in frameworkurile specificate de tine.

pana nu arati ceva facut de tine -rep.

Salut.

Probabil nu ne cunoastem, hai sa-ti spun despre mine putin.

Lucrez la o firma de IT in Germania ca Programator / Tehnician, nu am un portofoliu pentru ca sunt destul de solicitat si nu am timp sa fac unul doar pentru prezentare.

Daca chiar vrei sa vezi cum lucrez trimite-mi in privat un mesaj si iti trimit ce am facut pentru clienti, nu vreau sa le fac publice aici deoarece sunt proiecte pentru clienti, nu proiecte personale.

Plata se face oricum la predarea sistemelor, asa cum am specificat, deci dupa ce muncesc si dupa ce am prezentat sistemul, inainte de predare.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, said said:

pai sef arata ne si noua ca cea ce spui tu este concret si asta nu schimba cu nimic ca ai furat prezentarea de la mine

ce prezentare a furat de la tine? ... nimeni nu ar putea fura ceva bun de la tine, astea s doar in imaginatia ta, nu mai comenta la topicurile oamenilor aiurea ca nu ai facut nimic toata viata ta decat sa stai in spatele tastaturii si sa transpiri niste aiureli pe forumuri si peste tot unde apuci, mai taci odata.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, said said:

pai sef arata ne si noua ca cea ce spui tu este concret si asta nu schimba cu nimic ca ai furat prezentarea de la mine

Ok, o sa îți trimit contractul meu de munca, buletinul, permisul de conducere, firmele cu care lucrez, etc. 
 

Lasand gluma la o parte, pe tine nu te interesează serviciile mele, la rândul tău oferi servicii de scripting si vrei sa faci o reputație proasta celorlalți.

 

Experienta unui programator nu este dovedita prin câteva poze, nu este necesar nici măcar la angajare sa prezinți proiecte personale.

Un mic hint pentru tine, un programator bun se remarca prin munca, comunicarea cu clientul, înțelegerea proiectului si calitatea produsului final, nu prin 5 poze banale publicate pe un forum.

Un sfat pentru tine dacă o sa vrei sa lucrezi ca programator, renunța măcar o perioada la proiectele personale si axează-te mai mult pe algoritmica. 

Salut!

  • Haha 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/14/2023 at 7:09 AM, hanako said:

+rep

nu-l lua pe said asta in seama, are razboi cu foamea diseara

exact

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

nu ca as vrea sa iti dau hate dar ai niste problemute mici pe partea de web..

 

la jucatori online nu apare active mai exact bara aia albastra in partea stanga iar searchul din partea dreapta si ala de full screen nu-s prea bine pozitionate si cand vreau sa dau click pe usernameul unui player nu merge.

 

rezultat nu recomand deoarece si pentru ce nu-mi inspira incredere munca lui.

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/16/2023 at 9:57 PM, max said:

nu ca as vrea sa iti dau hate dar ai niste problemute mici pe partea de web..

la jucatori online nu apare active mai exact bara aia albastra in partea stanga iar searchul din partea dreapta si ala de full screen nu-s prea bine pozitionate si cand vreau sa dau click pe usernameul unui player nu merge.

 

rezultat nu recomand deoarece si pentru ce nu-mi inspira incredere munca lui.

 


Panelul nu e gata nici macar 25%, nu este produsul final si nu o sa ramana in nici-un caz asa. Noi facem un panel de la 0 nu unul luat de pe net si schimbate foarte putine chestii prin el, momentan nu este finalizat. Poti sa revii cu o parere despre panel cand acesta va fi 100% finalizat. Salut!

Concluzie: NU MAI DATI CU HATE 

Edited by AlexGX
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AlexGX said:


Panelul nu e gata nici macar 25%, nu este produsul final si nu o sa ramana in nici-un caz asa. Noi facem un panel de la 0 nu unul luat de pe net si schimbate foarte putine chestii prin el, momentan nu este finalizat. Poti sa revii cu o parere despre panel cand acesta va fi 100% finalizat. Salut!

Concluzie: NU MAI DATI CU HATE 

orice produs poate avea probleme fiind intr-o perioada de dezvoltare continua, atat timp cat nu este o versiune finala e normal sa aiba buguri, si chiar daca este o versiune finala buguri tot vor fii si se descopera pe parcurs, da lasa-l pe copilu ala, n a scris in viata lui ceva cod de la 0, si mai sunt d astia p aici de tot comenteaza da ei n au habar de nimic.

Edited by Sancky
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sancky said:

orice produs poate avea probleme fiind intr-o perioada de dezvoltare continua, atat timp cat nu este o versiune finala e normal sa aiba buguri, si chiar daca este o versiune finala buguri tot vor fii si se descopera pe parcurs, da lasa-l pe copilu ala, n a scris in viata lui ceva cod de la 0, si mai sunt d astia p aici de tot comenteaza da ei n au habar de nimic.

Lucrez la acel panel, e un proiect inceput recent de la 0.

Panelul nu are inca nici macar sistem de reclamatii, nu e finalizat, doar ca max a vrut sa dea putin cu hate.

Nu e nimic de prezentat la acel panel momentan, cum spunea si Alex nu e nici macar 25% gata.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sancky said:

orice produs poate avea probleme fiind intr-o perioada de dezvoltare continua, atat timp cat nu este o versiune finala e normal sa aiba buguri, si chiar daca este o versiune finala buguri tot vor fii si se descopera pe parcurs, da lasa-l pe copilu ala, n a scris in viata lui ceva cod de la 0, si mai sunt d astia p aici de tot comenteaza da ei n au habar de nimic.

Mersi de sprijin :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stuber said:

Lucrez la acel panel, e un proiect inceput recent de la 0.

Panelul nu are inca nici macar sistem de reclamatii, nu e finalizat, doar ca max a vrut sa dea putin cu hate.

Nu e nimic de prezentat la acel panel momentan, cum spunea si Alex nu e nici macar 25% gata.

problema ta e la template cea ce inseamna ca ai stricat tu pozitia la iconite si o poti rezolva foarte simplu prin position: relative; si top: 5px;
 

 

9 minutes ago, Sancky said:

orice produs poate avea probleme fiind intr-o perioada de dezvoltare continua, atat timp cat nu este o versiune finala e normal sa aiba buguri, si chiar daca este o versiune finala buguri tot vor fii si se descopera pe parcurs, da lasa-l pe copilu ala, n a scris in viata lui ceva cod de la 0, si mai sunt d astia p aici de tot comenteaza da ei n au habar de nimic.

mai taci mancate ar slobozu ca vorbesti din necunostinta de cauza si tu doar sa sugi pula stii cand tu nici n ai treaba cu webul.

21 minutes ago, AlexGX said:


Panelul nu e gata nici macar 25%, nu este produsul final si nu o sa ramana in nici-un caz asa. Noi facem un panel de la 0 nu unul luat de pe net si schimbate foarte putine chestii prin el, momentan nu este finalizat. Poti sa revii cu o parere despre panel cand acesta va fi 100% finalizat. Salut!

Concluzie: NU MAI DATI CU HATE 

concluzia invata sa furi un template cu httrack mai bine data viitoare.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, max said:

problema ta e la template cea ce inseamna ca ai stricat tu pozitia la iconite si o poti rezolva foarte simplu prin position: relative; si top: 5px;
 

 

mai taci mancate ar slobozu ca vorbesti din necunostinta de cauza si tu doar sa sugi pula stii cand tu nici n ai treaba cu webul.

concluzia invata sa furi un template cu httrack mai bine data viitoare.

Template-ul nu e 'furat', informeaza-te inainte sa vorbesti.

Cat despre ce spui tu despre css nu este o prioritate, sunt lucruri in backend mult mai importante de facut decat sa stau sa ma joc cu pixelii. 

Daca ai nevoie de informatii suplimentare poti sa ma intrebi pe discord linistit, o sa-ti ofer sprijin gratuit in timpul liber pana cand mai avansezi putin.

Nu o sa-ti mai dau importanta de acum, poti sa scrii in continuare daca iti face placere, salut!

Edited by Stuber
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stuber said:

Template-ul nu e furat, informeaza-te inainte sa vorbesti.

Cat despre ce spui tu despre css nu este o prioritate, sunt lucruri in backend mult mai importante de facut decat sa stau sa ma joc cu pixelii. 

Nu o sa-ti mai dau importanta de acum, poti sa scrii in continuare daca iti face placere, salut!

esti o rusine pentru tot ce inseamna web.

on: nu recomand un baiat care nu stie sa centreze niste iconuri.

Edited by max
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, max said:

problema ta e la template cea ce inseamna ca ai stricat tu pozitia la iconite si o poti rezolva foarte simplu prin position: relative; si top: 5px;
 

 

mai taci mancate ar slobozu ca vorbesti din necunostinta de cauza si tu doar sa sugi pula stii cand tu nici n ai treaba cu webul.

concluzia invata sa furi un template cu httrack mai bine data viitoare.

in primul rand, ce am zis eu n are treaba cu web-ul, are treaba cu programarea in general, orice software are buguri, dar asta nu inseamna ca nu se pot rezolva, si in al doilea rand m-am apucat recent sa invat web, de la 0, nu cum faceti multi dintre voi cu panele samp, luati un cacat de pe net, duplicati 3 parti de cod si creeati 5 randuri, si tu chiar ca n ai nicio treaba cu web si programarea in general la ce prostii poti scoate pe aici, oricum, cel mai probabil o sa fi banat iar din cauza prostiei tale, se rezolva, np.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sancky said:

in primul rand, ce am zis eu n are treaba cu web-ul, are treaba cu programarea in general, orice software are buguri, dar asta nu inseamna ca nu se pot rezolva, si in al doilea rand m-am apucat recent sa invat web, de la 0, nu cum faceti multi dintre voi cu panele samp, luati un cacat de pe net, duplicati 3 parti de cod si creeati 5 randuri, si tu chiar ca n ai nicio treaba cu web si programarea in general la ce prostii poti scoate pe aici, oricum, cel mai probabil o sa fi banat iar din cauza prostiei tale, se rezolva, np.

ce faci tu e nu ma sa copiezi de la internationalisti si lasi de dorit copile ai 13 ani intelege nu poti ajunge la nivelul altora doar poti lua din wcode #3 si sa pui la tine ca nu esti in stare sa faci tu ceva de la 0.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, max said:

ce faci tu e nu ma sa copiezi de la internationalisti si lasi de dorit copile ai 13 ani intelege nu poti ajunge la nivelul altora doar poti lua din wcode #3 si sa pui la tine ca nu esti in stare sa faci tu ceva de la 0.

te ai descris fix pe tine aici, eu nu fac panele SA:MP, eu pur si simplu invat tot ce tine de web development, adica front end si back end, si nu mai vorbi ca n ai o treaba cu programarea, ti am mai zis, daca te pun sa mi spui ce e aia programare orientata obiect pun pariu ca n ai auzit de asa ceva tu 'scriind' in PHP, nu ma consider web developer pentru ca abia am inceput sa invat, dar tu n ai cum sa te consideri asa ceva nefacand nimic de la 0 pentru ca nu ai habar.

Link to comment
Share on other sites

tu te crezi web developer prin prisma faptului ca ai luat niste pagini de pe net, ai editat un style si copiat un rand, si gata, dar nu e vorba despre asta, daca te duci intr-o comunitate unde sunt adevaratii web developeri, rad si cu curu de prostia pe care o poti presta, cel mai bine e sa nu mai vorbesti ca nu stii nimic si esti o mizerie pentru tot ce inseamna programare.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, max said:

ce faci tu e nu ma sa copiezi de la internationalisti si lasi de dorit copile ai 13 ani intelege nu poti ajunge la nivelul altora doar poti lua din wcode #3 si sa pui la tine ca nu esti in stare sa faci tu ceva de la 0.

Apropo, te rog sa continui mai departe cu fanteziile tale și sa ne spui de unde e ‘furat’ template-ul. 
 

Daca susții aceasta afirmație te rog sa aduci și dovezi, după voi pune și eu dovezi astfel încât sa se demonstreze ca nu este furat si ca tu ești un om toxic.

 

Salut!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stuber said:

Apropo, te rog sa continui mai departe cu fanteziile tale și sa ne spui de unde e ‘furat’ template-ul. 
 

Daca susții aceasta afirmație te rog sa aduci și dovezi, după voi pune și eu dovezi astfel încât sa se demonstreze ca nu este furat si ca tu ești un om toxic.

 

Salut!

tu esti un senzonier si am fost rugat de un baiat care chiar stie ce face in pawn sa nu ma mai leg de tine asa ca sari din skema.

1 hour ago, Sancky said:

tu te crezi web developer prin prisma faptului ca ai luat niste pagini de pe net, ai editat un style si copiat un rand, si gata, dar nu e vorba despre asta, daca te duci intr-o comunitate unde sunt adevaratii web developeri, rad si cu curu de prostia pe care o poti presta, cel mai bine e sa nu mai vorbesti ca nu stii nimic si esti o mizerie pentru tot ce inseamna programare.

pai atata timp cat afirmi asta ai si niste dovezi sclavule nu? da mi simie te rog un panel cu paginile scrise in laravel cu routes scris ca si al meu cu tot cu acelasi un cod si dupa vorbim si dak stam sa luam in calcul cine ia dp net esti ala cu golfu.... =))))))))))))))))

image.thumb.png.7c40a5dbc6677730ca9305ada7ad4547.png

image.thumb.png.c1d4d539f3183f7323b497639e435a7e.png

Edited by max
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, max said:

tu esti un senzonier si am fost rugat de un baiat care chiar stie ce face in pawn sa nu ma mai leg de tine asa ca sari din skema.

pai atata timp cat afirmi asta ai si niste dovezi sclavule nu? da mi simie te rog un panel cu paginile scrise in laravel cu routes scris ca si al meu cu tot cu acelasi un cod si dupa vorbim si dak stam sa luam in calcul cine ia dp net esti ala cu golfu.... =))))))))))))))))

image.thumb.png.7c40a5dbc6677730ca9305ada7ad4547.png

image.thumb.png.c1d4d539f3183f7323b497639e435a7e.png

ma copil idiot ce esti, golf-ul ala e scris de mine de la 0, nu e furat de pe net si nici macar nu exista pe net, fa diferenta intre a fura o idee si a fura un script, dar stai, tu n-ai furat niciodata nimic, de parca panelele alea de cacat pe care le numesti tu 'panele samp' nu-s furate de pe net, si prin 'furat' ma refer la a lua script-ul facut de pe net, nu-mi mai arata panelele tale besite ca nu ma intereseaza, explica-mi si mie backend-ul pe care l-ai facut tu si explica-mi fiecare parte din cod pe care ai facut-o, pana atunci esti null. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sancky said:

ma copil idiot ce esti, golf-ul ala e scris de mine de la 0, nu e furat de pe net si nici macar nu exista pe net, fa diferenta intre a fura o idee si a fura un script, dar stai, tu n-ai furat niciodata nimic, de parca panelele alea de cacat pe care le numesti tu 'panele samp' nu-s furate de pe net, si prin 'furat' ma refer la a lua script-ul facut de pe net, nu-mi mai arata panelele tale besite ca nu ma intereseaza, explica-mi si mie backend-ul pe care l-ai facut tu si explica-mi fiecare parte din cod pe care ai facut-o, pana atunci esti null. 

nici nu stau sa mi rup 5 minute din timp sa iti explic ce face x y z nici nu stau defapt sa dezbat subiectul despre frameworkul cu laravel cand tu esti pararel cu php :)) :)) :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, max said:

nici nu stau sa mi rup 5 minute din timp sa iti explic ce face x y z nici nu stau defapt sa dezbat subiectul despre frameworkul cu laravel cand tu esti pararel cu php :)) :)) :)) 

pai n-ai cum sa explici ca nu ai habar ce ai acolo in basina aia de panel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.