Jump to content

Ofer Servicii Scripting


Vallentiin

Recommended Posts

19 hours ago, Vallentiin said:

Salut, ai discordul meu aici valentin_dfl#7630. Nu are nici o legatura rank ul pe de pe acest forum cu cunostintele in pawn. Rank-ul acesta se bazeaza pe cat de activ esti pe forum, documenteaza-te inainte sa ciripesti! Cand ai timp, ma suni si iti dau partajare, mai multe vorbim acolo.

domnule valet sau cum te numesti, atunci cand trebuie sa iti pui informatii la cont, intrebarea la level of knowledge este cat de bine cunosti limbajul pawn, asa paralizat esti incat sa-mi spui ca acel rank de avansat pe care il ai este datorita activitatii? :))))))) ia "editeaza profilul" si spune-mi la level of knowlegde ce scrie :)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Sancky said:

oricine poate sa si puna ce grad vrea, dar daca ar fi dupa un test, sunt ferm convins ca 95% de pe forum nu ar merita.

ce sa spunem, marele scripter care vrea sa se afirme manacand cacat pe forum, credeam ca esti de treaba pana sa vad mai apoi ca esti un sugaci care cauta atentie.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, S.M.G said:

ce sa spunem, marele scripter care vrea sa se afirme manacand cacat pe forum, credeam ca esti de treaba pana sa vad mai apoi ca esti un sugaci care cauta atentie.

asa e cand doare adevaru, accepta realitatea.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sancky said:

asa e cand doare adevaru, accepta realitatea.

ce realitate coi? :)) daca o luam logic pe 95% de pe forum nici nu-i cunosti, de-aia esti scripter bun tu ca nu esti cautat =)))))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, S.M.G said:

ce realitate coi? :)) daca o luam logic pe 95% de pe forum nici nu-i cunosti, de-aia esti scripter bun tu ca nu esti cautat =)))))

nici nu trebuie sa cunosc, stiu doar cativa pe aici care chiar au ceva in cap, restu pistoale cu apa. Din experienta mea cu romanii, nu prea am dat de "experimentati" in domeniul asta al pawn-ului, multi cer ajutor ori pe aici ori pe discordu oficial samp a lui Southclaws, unde eu am ajutat pe acolo o perioada lunga de timp pe oricine cerea ajutor.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sancky said:

nici nu trebuie sa cunosc, stiu doar cativa pe aici care chiar au ceva in cap, restu pistoale cu apa. Din experienta mea cu romanii, nu prea am dat de "experimentati" in domeniul asta al pawn-ului, multi cer ajutor ori pe aici ori pe discordu oficial samp a lui Southclaws, unde eu am ajutat pe acolo o perioada lunga de timp pe oricine cerea ajutor.

Singurul ajutor pe care il poti da tu sunt la chestiile de baza, cam la asta ai fi bun ca si ajutor. Pe de alta parte pot spune ca desii te bati cu pumnii in piept nu am vazut nimic facut de tine, deci esti un scripter "anonim" pentru majoritatea sau sezonier ca toti astia care "ofera" servicii scripting.

Edited by S.M.G
Link to comment
Share on other sites

@SanckyAr fi mai ok sa iti gasesti clienti fara sa mananci cacat pe forum ca sa te bati cu pumnii in piept ca esti bun si ca ai ceva in cap. tocmai asta e ideea ca prin acest fapt nu demonstrezi decat ca esti un rupt in cur care cauta atentie :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, S.M.G said:

Singurul ajutor pe care il poti da tu sunt la chestiile de baza, cam la asta ai fi bun ca si ajutor. Pe de alta parte pot spune ca desii te bati cu pumnii in piept nu am vazut nimic facut de tine, deci esti un scripter "anonim" pentru majoritatea sau sezonier ca toti astia care "ofera" servicii scripting.

zi mi si mie atunci cv basic, intr un array sortat, ce approach ai folosi pentru a cauta un element in care sa nu ai un timp de complexitate mare, adica sa nu fie o cautare liniara in array de O(n) unde n este size-ul arrayului (cum obisnuiesc multi romani sa faca pt ca ei stiu programare)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sancky said:

ca am vazut totusi ca esti si tu un "experimentat"

Neah, eu tipul asta de rank mi-l pun la caterinca, cum e si incepator, totusi ceea ce ma intrebi tu sunt doar lectiile tale facute in 7-8 ani de scripting cat ai :))) daca imi pasa 1% iti raspundeam la ea si daca o cautam pe net nu neaparat s-o stiu :)))

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, S.M.G said:

Neah, eu tipul asta de rank mi-l pun la caterinca, cum e si incepator, totusi ceea ce ma intrebi tu sunt doar lectiile tale facute in 7-8 ani de scripting cat ai :))) daca imi pasa 1% iti raspundeam la ea si daca o cautam pe net nu neaparat s-o stiu :)))

poti sa cauti, nu ma deranjeaza 😂, dar acum se vede ca te a durut adevaru si ca te ai simtit si tu in aia 95%

si dgb cauti pe net daca nu intelegi algoritmii si cum functioneaza, deci, inainte sa mi reprosezi mie prostii, trebuie sa ma cunosti intai.

 

p.s: diferenta dintre mine si altii e ca eu pot demonstra ce stiu

Edited by Sancky
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sancky said:

poti sa cauti, nu ma deranjeaza 😂, dar acum se vede ca te a durut adevaru si ca te ai simtit si tu in aia 95%

si dgb cauti pe net daca nu intelegi algoritmii si cum functioneaza, deci, inainte sa mi reprosezi mie prostii, trebuie sa ma cunosti intai.

Nu as fi asa sigur in ceea ce privesc afirmatiile tale, totusi ma deranjeaza ca ne bagi pe toti in aceeasi oala, lasa-i pe altii baga-i pe ei, nu pe mine.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, S.M.G said:

Nu as fi asa sigur in ceea ce privesc afirmatiile tale, totusi ma deranjeaza ca ne bagi pe toti in aceeasi oala, lasa-i pe altii baga-i pe ei, nu pe mine.

cu totu ca nu mi ai demonstrat nimic care sa te scoata din "oala", daca erai bazat pe cunostintele tale, nici nu te simteai printre aia 95%, dar tu ai ales sa comentezi 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sancky said:

cu totu ca nu mi ai demonstrat nimic care sa te scoata din "oala", daca erai bazat pe cunostintele tale, nici nu te simteai printre aia 95%, dar tu ai ales sa comentezi 

Pai comentez pentru ca tu esti singuru care se leaga de ceilalti si daca te-ar lauda cineva i-ai dat si o limba intre fese. eu nu demonstrez nimic nimanui pentru ca nu sunt asa rupt in gura de foame, si daca tot doresti sa ne duelam in cunostintele noastre te astept pe discord. S.M.G#0111, nu are rost sa facem chat aici.

Link to comment
Share on other sites

daca nu vrei sa demonstrezi nimic nu inteleg rostul comentarilor tale, si chiar nu ma intereseaza cine ma lauda si cine imi da hate, atata timp cat sunt bazat pe mine insumi

daca doresti "duel" (se mai practica?), te astept peste 2-3 ani cand inveti lucruri complexe, ca bazele le stie si un kiddo de 12 ani

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sancky said:

daca nu vrei sa demonstrezi nimic nu inteleg rostul comentarilor tale, si chiar nu ma intereseaza cine ma lauda si cine imi da hate, atata timp cat sunt bazat pe mine insumi

daca doresti "duel" (se mai practica?), te astept peste 2-3 ani cand inveti lucruri complexe, ca bazele le stie si un kiddo de 12 ani

Pai daca te-am invitat la duel inseamna ca ma simt bazat sa iti arunc 2-3 intrebari la misto, nu vad de ce nu accepti :)) nu are rost sa ma asteti 2-3 ani ca putem sa sarim peste anii astia fix acum

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sancky said:

daca nu vrei sa demonstrezi nimic nu inteleg rostul comentarilor tale, si chiar nu ma intereseaza cine ma lauda si cine imi da hate, atata timp cat sunt bazat pe mine insumi

daca doresti "duel" (se mai practica?), te astept peste 2-3 ani cand inveti lucruri complexe, ca bazele le stie si un kiddo de 12 ani

asta te-as intreba si eu pe tine, ce rost au comentariile tale unde nu e cazul ? :))

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, S.M.G said:

Pai daca te-am invitat la duel inseamna ca ma simt bazat sa iti arunc 2-3 intrebari la misto, nu vad de ce nu accepti :)) nu are rost sa ma asteti 2-3 ani ca putem sa sarim peste anii astia fix acum

chiar m ai facut curios, ce m ai putea intreba tu, nu pot sa cred ca ma cobor la nivelu asta dar poti sa imi trimiti cerere pe discord daca chiar vrei 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sancky said:

chiar m ai facut curios, ce m ai putea intreba tu, nu pot sa cred ca ma cobor la nivelu asta dar poti sa imi trimiti cerere pe discord daca chiar vrei 😂😂😂

o sa-ti trimit, si crede-ma ca nu ai atatea cunostinte pe cat pretinzi puisorule, dar ca fapt divers te-as intreba..cati ani ai ? :))) daca tu ai mai mult de 17 ani jur ca esti un esec total. in loc sa evoluezi tu involuezi :))

 

Edited by S.M.G
Link to comment
Share on other sites

A, si domnu skripter @Sanckyvezi ca in 2 ani s-ar putea sa faci foamea cand moare sa-mp dar lasa, te apuci de scripting pe rage ca sa iti castigi o paine sauuuu daca nici asa nu reusesti iti ofer eu din partea casei o pita cu pateu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, S.M.G said:

domnule valet sau cum te numesti, atunci cand trebuie sa iti pui informatii la cont, intrebarea la level of knowledge este cat de bine cunosti limbajul pawn, asa paralizat esti incat sa-mi spui ca acel rank de avansat pe care il ai este datorita activitatii? :))))))) ia "editeaza profilul" si spune-mi la level of knowlegde ce scrie :)))))))))))

Nu stiu, putin m-a interesat acest lucru. Pe langa asta, nu ma reprezinta level-ul ala de cei latri tu acolo :)).

Din limbajul pe care il folosesti, se vede ca nu ar trebui sa acord prea mare importanta, dar de plictiseala raspund doar suntem romani pana la capat :))

Link to comment
Share on other sites

Inca astept cererea aia de prietenie @S.M.G. A trecut ceva timp si nici acum nu mi-ai dat, te astept confa mai bine ca sa hotaram ce ai aberat tu pe acolo. Totusi, daca ai latrat la poarta mea ca un caine maidanez, nu te face de ras si lasa ma sa te dresez putin.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, S.M.G said:

ce sa spunem, marele scripter care vrea sa se afirme manacand cacat pe forum, credeam ca esti de treaba pana sa vad mai apoi ca esti un sugaci care cauta atentie.

Daca cineva iti intoarce vorba si iti mai baga si coaiele in gura, eu zic sa le accepti pentru ca tu esti singuru care te-ai bagat in "seama" cu mine, afirmand niste cacaturi mai mari ca tine. 

Edited by Vallentiin
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.