Jump to content

Ofer Servicii Scripting


Vallentiin

Recommended Posts

1 minute ago, Sancky said:

sa ma ierte d-zeu de am auzit de tine vreodata, ai aparut acu 1 saptamana si ai scris '+rep pentru fratele Sancky', eu ti-am dat like ca sa nu fiu arogant, si dupa mi-ai dat si add pe discord sa ma intrebi ce fac, eu nestiind cine esti, de parca am fost frati intr-o viata anterioara

nu ai cum sa ma stii dupa numele asta, dar ma stii te asigur eu :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, S.M.G said:

Bai valetiolor @Vallentiin @Sanckyeu m-am plict de voi asa ca puteti sa va luati amandoi de mana ca doi gay ce sunteti si sa vorbiti intre voi ca deja mi-am pierdut timpu cu voi sa va raspund inapoi :)) 

Apropo valentin, iti dau +rep la topicul tau cu serviciile scripting pentru baietii care vor sa isi puna un gamemode pe host sau sa caute niste coordonate in gm..a stai ca nici tu nu stii sa le cauti am uitat, sanatate va doresc 

Cel mai bine ar fi sa vorbesti in numele fiecaruia, dar ce sa-ti fac esti redus. Nu va mai faceti filme pe net, incepeti un drum in viata ca mamica si cu taticu nu o sa ti stea la dispozitie sa fumezi pe banii lor in fundu patului ca te faci de ras in topicuri. Ma bucur ca ai realizat cand e momentul sa taci, sanatate si revino la realitate.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vallentiin said:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti in numele fiecaruia, dar ce sa-ti fac esti redus. Nu va mai faceti filme pe net, incepeti un drum in viata ca mamica si cu taticu nu o sa ti stea la dispozitie sa fumezi pe banii lor in fundu patului ca te faci de ras in topicuri. Ma bucur ca ai realizat cand e momentul sa taci, sanatate si revino la realitate.

tu esti deviat rau de la subiect probabil de la lacrimile pe care ti le-am adus pe obraz batundu mi pula de tine dar hai sa zicem ca esti prost si trec cu vederea, in rest te salut si ma pupi re

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, S.M.G said:

tu esti deviat rau de la subiect probabil de la lacrimile pe care ti le-am adus pe obraz batundu mi pula de tine dar hai sa zicem ca esti prost si trec cu vederea, in rest te salut si ma pupi re

Esti singuru pe langa tot subiectu. Esti singuru care plange in topicu asta si tot tu esti singuru care ti-ai luat-o in bot. Treci la somn, seara faina!

Edited by Vallentiin
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vallentiin said:

Esti singuru pe langa tot subiectu. Esti singuru care plange in topicu asta si tot tu esti singuru care ti-ai luat-o in bot. Treci la somn, seara faina!

k scriptere iti dau niste coordonate sa mi le cauti in gm burned ? :)))) nu stii am uitat, nu i problema, 20 de kg ambalat spui ca esti caine subnutrit :)))) pup

Link to comment
Share on other sites

Just now, S.M.G said:

k scriptere iti dau niste coordonate sa mi le cauti in gm burned ? :)))) nu stii am uitat, nu i problema, 20 de kg ambalat spui ca esti caine subnutrit :)))) pup

Sa-mi dai si mie add-u ala pe discord, am incheiat aici.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vallentiin said:

Sa-mi dai si mie add-u ala pe discord, am incheiat aici.

pentru ce sa iti dau tie add ma lindicule :))) ca nu inteleg. vrei sa mi-o bat de tine si acolo sau care-i faza ? :)) daca imi erai important probabil ca maxim ti-as fi acceptat cererea dar in niciun caz nu iti dau eu add ca nu ma cobor la nivelu ala mai ales tie :))

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, hanako said:

v-ati batut joc de topicul baiatului sefilor, si  @maxasta si @S.M.G au cel mult 13 ani, unu isi deschide o comunitate fantoma, altu da cu hate pe sa-mp.ro, maine aveti scoala baieti..

Nu a dat nimeni cu hate, eu personal nu am nimic cu el, dar nu ai cum sa oferi servicii scripting fara sa cunosti macar 20% limbajul pawn.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DanielSy said:

nu vr sa fiu raw bayetti, dar dc i ati stricat la baiat topicu!? Ofera ce vrea cum vrea, calitatea nu se vede in joc ci in cod! Salut

Eu nu as fi creat acest "circ" pe topicul lui, dar Sancky e prea arogant unde nu e cazul si de-aia am facut aici chat toti, am si mentionat sa vorbim pe discord ca sa nu-i mai facem chat baiatului care nu stie sa caute niste coordonate in gamemode.

Link to comment
Share on other sites

Si ca o mica concluzie, nu am nimic cu nimeni si in niciun caz nu mi-am refacut cont aici ca sa ma cert cu scriptery astia. Eu personal nu am sa mai continui sa le raspund astora care ma provoaca pentru ca le stiu scopul. Va salut si va respect pe toti chiar daca ne-am certat.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, S.M.G said:

Si ca o mica concluzie, nu am nimic cu nimeni si in niciun caz nu mi-am refacut cont aici ca sa ma cert cu scriptery astia. Eu personal nu am sa mai continui sa le raspund astora care ma provoaca pentru ca le stiu scopul. Va salut si va respect pe toti chiar daca ne-am certat.

singurul care a provocat esti tu. io doar am atacat inapoi cum e firesc daca sunt atacat

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, S.M.G said:

Nu a dat nimeni cu hate, eu personal nu am nimic cu el, dar nu ai cum sa oferi servicii scripting fara sa cunosti macar 20% limbajul pawn.

Te am chemat discord, asa prost cum ma crezi, nici macar o cerere de prietenie nu ai fost in stare sa dai si inca confirmi ca ai dreptu la o opinie? Esti doar o fetita ce sta dupa fusta lu mamica.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, S.M.G said:

Eu nu as fi creat acest "circ" pe topicul lui, dar Sancky e prea arogant unde nu e cazul si de-aia am facut aici chat toti, am si mentionat sa vorbim pe discord ca sa nu-i mai facem chat baiatului care nu stie sa caute niste coordonate in gamemode.

A 10 oara, astept cererea aia sa vorbim pe discord, nu aici. Vad ca tot mentionezi lucru asta dar n ai sange in vene sa pui in practica.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, S.M.G said:

Nu a dat nimeni cu hate, eu personal nu am nimic cu el, dar nu ai cum sa oferi servicii scripting fara sa cunosti macar 20% limbajul pawn.

Vreau sa vad si eu cateva sisteme facute de tine te rog, ai curajul sa le dai? 🤭

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, max said:

ti am spus de milioane de ori si ti o mai spun din nou cum ti au zis o si restul esti incapabil sa oferi servicii scripting atata timp cat n ai dovedit nici in momentul de fata ca esti destul de capabil sa oferi aceste servicii si nu e vorba neaparat sa fii capabil dar 100% n ai tu cunostintele necesare pentru a oferi asemenea servicii si am sa las dovada mai jos senzoniere te sarut dulce ❤️

 

Verificam si noi data sau ramai in urma? Te am chemat si pe tine discord, iti aratam pe partajare ce sistem voiai. Normal ca m ai refuzat 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, max said:

esti prea prost da te n pula mea =)))))))))))))))))))))))))))))

Suferi de atentie, esti doar un copil pe care l as bate pana la sange daca te as vedea fata in fata. Mai mult de atat, te las sa latri in continuare!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, max said:

cum sa ceri ma unui frontend developer & backend developer viodeo/poze cu sistemele de sa mp? baaaa du te ma si informeaza te cu ce se mananca programarea si care e dif intre php si pawn si dupa te sun eu bine?? =))))))))))))))))))))))))))))))

Aici este vorba de pawn, el mi a comentat la topic nu eu lui. Ar trebui sa stie ceva informatii din moment ce ma acuza ca am 20 la suta cunostinte. Un om ce nu se pricepe intr un domeniu, nu e in stare sa si dea cu parerea.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, max said:

degeaba plangaciosule te ai facut de rusine odata ce mi ai cerut poza cu sistemele singurul lucru pe care il mai poti face acm fata stramba ce esti sa te pui ingenuchi ca de cacat te ai facut oricum pe tot forumul asta =))))))))))))))))))))))))

Bine frate

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, max said:

cum sa ceri ma unui frontend developer & backend developer viodeo/poze cu sistemele de sa mp? baaaa du te ma si informeaza te cu ce se mananca programarea si care e dif intre php si pawn si dupa te sun eu bine?? =))))))))))))))))))))))))))))))

meh, php nu e complicat, si un front / back end dev cum te intitulezi tu nu ar face panele pt samp, esti departe de a fi un web developer, poti sa te informezi si tu cam ce ar trebui sa cunosti ca un web developer, php nu e de ajuns si pun pariu ca nu stii nici php calumea..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.