Jump to content

Caut scripter RPG


Recommended Posts

Buna ziua, vin si eu cu o propunere, de mult timp caut sa deschid un server, am nevoie de un scripter, un om pe care pot să-l "angajez" la tot serverul, vreau sa fim parteneri. In primul rand caut pe cineva matur mental si in ale scriptingului! Am inceput sa lucrez si cu celebrul @Mafia. , El mi-a propus sa cumpar GMul Briston de la @Mister , totul a decurs bine, Mafia a renuntat devreme si am cautat alt scripter dar tot oameni calatori... Din floare in floare! (Da pe urma gmul a ajuns free, stiu) am renuntat si eu la el, prea complicat, dar cred ca am dreptul de a lua ceva de pe el fara alte comentarii. Eu am varsta de 23 de ani, n-am chef de glumite, tepe si alte porcarii, daca intalnesc pe cineva din Timișoara ne putem vedea fata in fata, oricum voi asigura GM sa nu ajunga pe net daca domnul scripter se supără! 

Deci cine crede ca este interesat si vrea sa mă ajute astept P.M..

Link to comment
Share on other sites

Salut, citeste topicul asta: https://www.sa-mp.ro/forums/topic/26143-l-ofer-servicii-scripting-de-calitate/ si trimite-mi un mesaj daca esti interesat.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Up! Caut un scripter pasiona si nu obsedat de pawn, caut un scripter bun, un scripter matur mental si care vrea sa face ceva frumos in samp acum poate pe finalul lui. 

Caut pe cineva rabdator si care nu ma streseaza la cap, eu lucrez si dedic cat pot pasiunilor, caut pe cineva care poate sa-mi faca ideiile mele reale in sa-mp. Daca vrei sa lucrezi dupa un mod placut, relaxant dar sa si asculti de mine, daca crezi ca vrei sa lucrezi la ceva, care sa prinda viata in viitor, platesc eu hostul-website si de popularitate ma ocup eu. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2018 at 7:19 PM, Lunoxx said:

Salut, citeste topicul asta: https://www.sa-mp.ro/forums/topic/26143-l-ofer-servicii-scripting-de-calitate/ si trimite-mi un mesaj daca esti interesat.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Am văzut postarea ta și mi-ai atras atenția. Am lucrat in domeniul scripting-ului timp de 6 ani, avand diverse parteneriate atât cu @Daedric-Fox, @WiDuAlK, cât si cu @ARTIST, știu să scriptez cam orice sistem care poate fi realizat in acest joc. Dacă te interesează te rog sa imi lași un mesaj in privat sau adaugă-mă pe discord: JoeVitollo #9232

PS: Dacă ai gamemode pot lucra și pe gamemode-ul tău, dacă vrei putem să o luăm de la 0.

Aștept răspunsul tău cât mai curând posibil!

O seară frumoasă!

Edited by Джо

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inca caut, daca sunt persoane talentate, mature si cu bunul simt ma pot contacta doar prin p.m. cu o adresa de contact. 

Nu voi oferi bani scripterului, totul va fi un parteneriat, el va scripta conform cerintelor mele si a ideilor noastre, eu voi plati hostul serverului. Profitul lui va fi cel scos din urma donatilor care se va imparti la doi, sper ca am fost clar si direct.

Hostul va fi de calitate, vom avea si un forum cu potential(acolo tot eu ma ocup pe alte proiecte), hostul in timp poate trece pe o noua firma de host pe care o am in plan pentru sa-mp-ul romanesc.

 

Daca imi aduc bine aminte de tine, sper sa nu te confund, Джо, te numesti Vlad? Tot asa aveam un proiect cu un tip, si te-am sunat pentru a ne ajuta contra cost la formarea unui gamemod, am vorbit cu tine direct, la telefon pe urma na mai dat omul de tine.

Edited by Mirage
Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Vlad33333 a spus:

@Mirage daca vrei sa vorbim add discord : Vlad33333#8781.

Am facut trei versuni de shawn big updated , iar in prezent lucrez la un gm.

Salut, dă-mi tu adăugare Nicholas#3462 ,eu nu te găsesc, mulțumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 9/2/2018 at 5:19 PM, Mirage said:

Daca imi aduc bine aminte de tine, sper sa nu te confund, Джо, te numesti Vlad? Tot asa aveam un proiect cu un tip, si te-am sunat pentru a ne ajuta contra cost la formarea unui gamemod, am vorbit cu tine direct, la telefon pe urma na mai dat omul de tine.

Salut, cred ca ma confunzi.

Ma numesc Ciprian daca doresti sa sti, daca mai doresti servicii scripting poti sa ma contactezi in privat/discord.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/18/2018 at 8:49 PM, Mirage said:

Up! Caut un scripter pasiona si nu obsedat de pawn, caut un scripter bun, un scripter matur mental si care vrea sa face ceva frumos in samp acum poate pe finalul lui. 

Caut pe cineva rabdator si care nu ma streseaza la cap, eu lucrez si dedic cat pot pasiunilor, caut pe cineva care poate sa-mi faca ideiile mele reale in sa-mp. Daca vrei sa lucrezi dupa un mod placut, relaxant dar sa si asculti de mine, daca crezi ca vrei sa lucrezi la ceva, care sa prinda viata in viitor, platesc eu hostul-website si de popularitate ma ocup eu. 

Contacteaza-ma in privat cand vezi asta si vb. Sunt si eu din Tm si am 25 ani, daca esti interesat de ceva putem discuta pe discord o sa iti las link. Momentan nu mai stau in Timisoara dar stau langa, o sa revin in Timisoara cand gat constructiile la parintii mei. Am eu un gm foarte bun dar doar eu editez pe el. Vorbim mai multe pe discord daca e sa vrei ceva. Succes!

http://razvan.rs-society.ro

Edited by razvanduciuc

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
On 9/30/2018 at 9:19 PM, Mirage said:

Am trimis pe data de 19/09 mesaj lui Razvan, nu am primit nici un raspuns de la el, vom discuta cu o alta persoana care mi-a trimis mesaj.

Mi-ai trimis mesaj pe ce?

Edited by razvanduciuc
EDIT: https://discord.gg/W5JA2xn ma gasesti aici!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.