Jump to content

Brigada recruteaza!


Krusher

Recommended Posts

Dupa cum ati vazut si in titlu, Brigada Scripterilor recruteaza, pentru cei ce nu stiu:

 

Cerinte:

  • Cunostine PAWN minim medii.
  • Cunoasterea punctului de oprire.
  • Cunoasterea punctului de caterinca.

Cum sa intrii:

Lasa aici un reply cu o dovada ca stii macar un minim de scripting. Apoi membrii din brigada vor vota, daca majoritatea credem ca te pricepi vei intra direct, daca nu, vei fi testat.

Membrii actuali:

@WopsS

@Spmn

@Maurice

@Daedric-Fox

@Scriptery

@Krusher

@[RW]Robi

@Ksenon

@EquiNoxAdv

@KruZZ

@Lunoxx

* Ordinea nu are importanta, toti suntem egali in acest grup!

* Fara off-topic cum s-a facut in celalalt topic, acest topic este doar pentru cei care vor sa se alature brigazii, nu pentru parerile voastre cretine.

Edited by Krusher
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Smoz UNICU CEL ADEVARAT a spus:

Ce avantaje ai daca intri in aceasta "brigada"?

Odata ce gandesti asa, nu poti fi privit bine. Desi e o intrebare buna, dar nu cred ca vei primi un raspuns, pur si simplu esti intr-un grup in care se vorbeste la nivel inalt de coding, si mai mult de cat atat, se face caterinca, in general cel mai folosit este sarcasmul. 

Edited by Scriptery
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smoz UNICU CEL ADEVARAT said:

Ce avantaje ai daca intri in aceasta "brigada"?

Draga unicule cel adevarat Smoz, avantajele ar fi urmatoarele:

  • ai posibilitatea oricand sa discuti cu ceilalti membrii despre orice subiect, toti membrii din acest grup suntem open-minded
  • ai posibilitatea sa participi la viitoare proiecte care vor fi realizate de catre noi
  • vei fi mai cunoscut si vei fi recunoscut ca "scripter"
  • + altele, dar cum a zis si @Scriptery, acest grup nu este pentru a oferi avantaje.
Edited by Krusher
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Smoz UNICU CEL ADEVARAT said:

Ce avantaje ai daca intri in aceasta "brigada"?

Intri aici si te apuci de baut, ca doar asta e un grup de betivi :)) condus de @WopsS ca el e cel mai mare :)) =)))

 

 

Hai ca glumeam :))

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, -=[Vyorel]=- said:

Intri aici si te apuci de baut, ca doar asta e un grup de betivi :)) condus de @WopsS ca el e cel mai mare :)) =)))

 

 

Hai ca glumeam :))

ham ham, ne si drogam.

 

                        

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, Smoz UNICU CEL ADEVARAT a spus:

Tot nu mi sa raspuns la intrebare, adica intru in grupul asta si ma dau tare in pula ca sunt si cel mai smeker scripter din romania, no?

Pai ti >s-a< raspuns, ideea e ca poti vorbi la nivel profesional, si ne putem completa unul pe altul, cat despre treaba cu "cel mai smeker scripter din >Romania<", nu este adevarat, acolo nu spunem: Tu esti prost, eu sunt destept, cu siguranta unii sunt peste nivelul meu, sau altii sub nivelul meu, dar asta nu inseamna ca ne dam mari smardoi.

Defapt unii nici nu merita bagati in seama, ei nu isi cunosc propria limba, d-apai un limbaj de programare ?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Scriptery a spus:

Pai ti >s-a< raspuns, ideea e ca poti vorbi la nivel profesional, si ne putem completa unul pe altul, cat despre treaba cu "cel mai smeker scripter din >Romania<", nu este adevarat, acolo nu spunem: Tu esti prost, eu sunt destept, cu siguranta unii sunt peste nivelul meu, sau altii sub nivelul meu, dar asta nu inseamna ca ne dam mari smardoi.

Defapt unii nici nu merita bagati in seama, ei nu isi cunosc propria limba, d-apai un limbaj de programare ?

Imi pake asta, uike asa sa fiki anomimi.

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2017 at 0:29 AM, Krusher said:

Draga unicule cel adevarat Smoz, avantajele ar fi urmatoarele:

  • ai posibilitatea oricand sa discuti cu ceilalti membrii despre orice subiect, toti membrii din acest grup suntem open-minded
  • ai posibilitatea sa participi la viitoare proiecte care vor fi realizate de catre noi
  • vei fi mai cunoscut si vei fi recunoscut ca "scripter"
  • + altele, dar cum a zis si @Scriptery, acest grup nu este pentru a oferi avantaje.

 

  • Spui ca toti membrii grupului sunt open minded. Dar exista oameni open minded care nu au cunostinte in scripting, insa vor sa invete. Practic lor le inchideti usa.
  • Viitoare roiecte... Hmm.. Oare au dreptate ceilalti care au comentat asupra topicului? Ati facut aceasta brigada ca sa aibe scriperii avansati loc de caterinca? Proiecte pe ce tema?
  • Recunoscut ca si "scripter"? Cu tot respectul iti spun ca nu e nevoie de aprobarea voastra ca cineva sa se poata numi scripter. Daca face materiale de calitate va fi scripter, fie ca va place voua, fie ca nu.
  • Aici ai dreptate. Nu sunt avantaje aici pe nici o parte

Aveti cel mai prost mod de gandire posibil. Ar trebui sa va concentrati eforturile in a ridica aceasta comunitate.

Ca sa faci asta, e nevoie de toti membrii ei, nu de un numar select.

Prin "brigada" asta a voastra, nu faceti decat sa divizati lumea.

 

Edited by HeLiOn PrImE

signature.png

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.