Jump to content

Cum sa ajungi in brigada?


[RW]Robi

Recommended Posts

Am zis parerea mea in privat lui @DaEdRiC-FoX.

Nu vreau sa par rau sau ceva de genu, dar dupa parerea mea 3-4 persoane de acolo nu sunt mari "scripteri". 

Daca chiar vroiai sa faci o brigada, invitai oameni calumea, gen Army, WiDuAlK, KnowN, SoNNy, Ping, si lista poate continua.

Nu vreau sa dau nume sau ceva cu cine merita sau nu acolo, ma doare fix in pix.

Ideea e ca de la persoanele la care ma refer, ori nu am vazut nimic pe internet creat de ei [cea ce inseamna ca nu au demonstrat inca ceva] sau am vazut niste prostii, niste tampenii sau munca furata de la altul.

In fine... nu inteleg ce vreti sa demonstrati (demonstrezi*) prin aceasta brigada. 

As intra mai tare in subiect, si m-as exprima muuuuuult mai deschis, dar eu nu vreau sa stric o relatie de prietenie.

Peace.

Retras

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Tud0r. said:

Am zis parerea mea in privat lui @DaEdRiC-FoX.

Nu vreau sa par rau sau ceva de genu, dar dupa parerea mea 3-4 persoane de acolo nu sunt mari "scripteri". 

Daca chiar vroiai sa faci o brigada, invitai oameni calumea, gen Army, WiDuAlK, KnowN, SoNNy, Ping, si lista poate continua.

Nu vreau sa dau nume sau ceva cu cine merita sau nu acolo, ma doare fix in pix.

Ideea e ca de la persoanele la care ma refer, ori nu am vazut nimic pe internet creat de ei [cea ce inseamna ca nu au demonstrat inca ceva] sau am vazut niste prostii, niste tampenii sau munca furata de la altul.

In fine... nu inteleg ce vreti sa demonstrati (demonstrezi*) prin aceasta brigada. 

As intra mai tare in subiect, si m-as exprima muuuuuult mai deschis, dar eu nu vreau sa stric o relatie de prietenie.

Peace.

Prietene, toti de aici iti garantez ca sunt peste nivelul tau. Daca cineva de aici nu stie pawn, stie c#, c++ si alte nebunii.

Totusi, as vrea sa stiu care-s acele 4 persoane, totusi. Suntem 9 in grup. Daca vrei, poti sa-mi spui pe Skype, ca sa nu-ti faci probleme, zic..

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Tud0r. said:

Am zis parerea mea in privat lui @DaEdRiC-FoX.

Nu vreau sa par rau sau ceva de genu, dar dupa parerea mea 3-4 persoane de acolo nu sunt mari "scripteri". 

Daca chiar vroiai sa faci o brigada, invitai oameni calumea, gen Army, WiDuAlK, KnowN, SoNNy, Ping, si lista poate continua.

Nu vreau sa dau nume sau ceva cu cine merita sau nu acolo, ma doare fix in pix.

Ideea e ca de la persoanele la care ma refer, ori nu am vazut nimic pe internet creat de ei [cea ce inseamna ca nu au demonstrat inca ceva] sau am vazut niste prostii, niste tampenii sau munca furata de la altul.

In fine... nu inteleg ce vreti sa demonstrati (demonstrezi*) prin aceasta brigada. 

As intra mai tare in subiect, si m-as exprima muuuuuult mai deschis, dar eu nu vreau sa stric o relatie de prietenie.

Peace.

eu ti.am mai explicat tie odata cam care e treaba, dar tu nu prea intelegi vad, asa, dupa parerea ta cativa din acel grup nu sunt scripteri, dar uite care e treaba, te asigur ca fiecare din acel grup este cu mult peste nivelul tau, deci nu ai niciun drept sa vii sa spui ca o persoana din acel grup nu e buna,daca venea @WopsS si spunea asta, cam dadea de banuit, dar tu pune si invata sa ajungi undeva si apoi apuca.te de laudat.Asta in primul rand.

In al doilea rând, ca sunt sau nu scripteri buni, este problema noastra, a celor din interior, nu va cere nimeni parerea, acest topic l.a facut @[RW]Robi cu scopul de a ajuta si alte persoane sa intre, nu l.a facut cu scopul de a cere feedback pozitiv sau negativ.

Tu, intri in aceeasi categorie cu @KnowN si celorlati carora nj li s.a cerut o parere despre acest grup, nu va intereseaza? vi se pare prostesc? asta e, dar nu mai dati reply aiurea, ca nu scrie nicaieri ca ti.a cerut cineva parerea.

 

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Tud0r. said:

 

Ideea e ca de la persoanele la care ma refer, ori nu am vazut nimic pe internet creat de ei [cea ce inseamna ca nu au demonstrat inca ceva] sau am vazut niste prostii, niste tampenii sau munca furata de la altul.

Sunt sigur ca la partea asta te-ai referit la mine. Interesant, cand ai venit pe server-ul meu de teste ai zis "chiar te pricepi, si nu te cunosteam", interesant, chiar interesant. Si daca tot vii sa-ti dai aiurea cu parerea ca unele persoane din brigada 'nu merita' sa fie aici, de ce nu te alaturi si tu? Sau ti-e frica ca nu poti sa treci 'testele' ?

Fain sa faci acuzatii avand in vedere ca esti in necunostinta de cauza. :)

Edited by Krusher
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lunoxx said:

Prietene, toti de aici iti garantez ca sunt peste nivelul tau. Daca cineva de aici nu stie pawn, stie c#, c++ si alte nebunii.

Totusi, as vrea sa stiu care-s acele 4 persoane, totusi. Suntem 9 in grup. Daca vrei, poti sa-mi spui pe Skype, ca sa nu-ti faci probleme, zic..

Nu iti fa griji, nu te numeri printre ei. Nu ca nst sa am probleme, sau ceva, dar e strict parerea mea. Si nu ca nu stiu sau asta, nu cred ca au cunostintele necesare. Nu ca as vrea in grup sau ceva, ma refer la faptul ca daca tot faci o chestie de asta fa-o macar cu oameni adevarati, care chiar merita.

Despre tine repet am o parere foarte buna. Ai fost admin si pe RedzMax, si daca ma uit in script-urile tale chiar ai cunostinte, atata nu imi place, faptul ca nu lucrezi ordonat. 

59 minutes ago, DaEdRiC-FoX said:

eu ti.am mai explicat tie odata cam care e treaba, dar tu nu prea intelegi vad, asa, dupa parerea ta cativa din acel grup nu sunt scripteri, dar uite care e treaba, te asigur ca fiecare din acel grup este cu mult peste nivelul tau, deci nu ai niciun drept sa vii sa spui ca o persoana din acel grup nu e buna,daca venea @WopsS si spunea asta, cam dadea de banuit, dar tu pune si invata sa ajungi undeva si apoi apuca.te de laudat.Asta in primul rand.

In al doilea rând, ca sunt sau nu scripteri buni, este problema noastra, a celor din interior, nu va cere nimeni parerea, acest topic l.a facut @[RW]Robi cu scopul de a ajuta si alte persoane sa intre, nu l.a facut cu scopul de a cere feedback pozitiv sau negativ.

Tu, intri in aceeasi categorie cu @KnowN si celorlati carora nj li s.a cerut o parere despre acest grup, nu va intereseaza? vi se pare prostesc? asta e, dar nu mai dati reply aiurea, ca nu scrie nicaieri ca ti.a cerut cineva parerea.

 

Nu ma laud. Sincer ai o problema, si m-ai inteles gresit. In fine, repet nu ma cert cu tine de dragu faptului ca avem o relatie destul de lunga si chiar este foarte de treaba in comparatie cu altii.

 

44 minutes ago, Krusher said:

Sunt sigur ca la partea asta te-ai referit la mine. Interesant, cand ai venit pe server-ul meu de teste ai zis "chiar te pricepi, si nu te cunosteam", interesant, chiar interesant. Si daca tot vii sa-ti dai aiurea cu parerea ca unele persoane din brigada 'nu merita' sa fie aici, de ce nu te alaturi si tu? Sau ti-e frica ca nu poti sa treci 'testele' ?

Fain sa faci acuzatii avand in vedere ca esti in necunostinta de cauza. :)

Da chiar ma refeream la tine, si nu la faptul ca nu le ai. Personal m-a dezamagit faptul ca atunci cand mi-ai zis de AC tau, ai zis ca e facut de tine, iar dupa pe TW cand mi-ai aratat si mi-am intarit ideea ca e nex-ac, iar dupa mi-ai confirmat acest lucru, aparandu-te zicand ca l-ai imbunatatit, m-a cam deranjat, faptul ca te lauzi cu ceva ce nu era munca ta.

Ce teste? Eu demonstrez altfel cunostintele mele. Nu sunt ca Robi sa fac battle-uri doar ca sa ma aflu in cearta. Daca vreau pot sa pun un mod de joc pe net realizat de mine, chiar daca deja exista 2, realizate de la 0, si mno e adevarat ca daca te uiti, nu prea le-am slefuit, ma refer la DMV pe tud0r 2.0. 

In fine nu zic ca nu le ai, dar zic de faptul ca daca acolo se afla WopsS, razvan, Lunoxx, eu cred ca ar merita alte persoane sa faca parte gen: Mister, Maurice, Awesome, Army, KnowN, SoNNy, WiDuAlK si lista poate continua. La asta ma refeream eu. Asta nu intelege daedric. Ma doare fix undeva de grup, doar ca daca tot ati cerut o parere v-am dat-o.

Sincer mi se indoaie in a ma certa. Mi-am dat repet din nou doar parerea. Fie ca va doare, fie ca nu, nu imi pasa. Toti va credeti mari scripteri, dar din partea putinora dintre voi am vazut macar un include amarat. MACAR UN INCLUDE. Ce tutoriale? Ce aia? Uite pe WiDuAlK care si-a facut gamemode-ul de la  bazat pe propriile include-uri nu la-ti invitat. Pe Army, SoNNy sau KnowN care scripteaza de cand era 2.0 nu ia-ti invitat.

Va dau liber in a ma injura/ataca. Demonstrati doar ca va doare adevarul. Voi stiti scripting, stiti sa faceti gm-uri de la 0, dar atat. Nimic mai mult.

Edited by Tud0r.

Retras

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tud0r. said:

Da chiar ma refeream la tine, si nu la faptul ca nu le ai. Personal m-a dezamagit faptul ca atunci cand mi-ai zis de AC tau, ai zis ca e facut de tine, iar dupa pe TW cand mi-ai aratat si mi-am intarit ideea ca e nex-ac, iar dupa mi-ai confirmat acest lucru, aparandu-te zicand ca l-ai imbunatatit, m-a cam deranjat, faptul ca te lauzi cu ceva ce nu era munca ta.

 

Interesant e faptul ca nu ti-am zis ca anticheat-ul e facut de la 0, apoi mi-ai cerut sa ti-l arat, ti l-am aratat si ai zis ca e nex-ac, tu vazand doar anticheat.inc care continea doar un singur public care era apelat de NEX-AC. Ti-am aratat anticheat_src.inc sa vezi cum e modificat? + ca al meu nici nu foloseste OnPlayerUpdate, ci e bazat pe timere, + modul de detectare e diferit, nex-ac cateodata detecteaza mai multe cheat-uri aiurea (spre exemplu cand folosesti fly-hack iti detecteaza si speed-hack), la mine nu se intampla asta. Alte intrebari? poate reusesc sa te lamuresc.

P.S: Te pot invita oricand sa testezi anticheat-ul pe localhost, nu cel de pe pe aceea comunitate pe care ai venit sa testezi, ca m-am retras de acolo ;).

16 minutes ago, Tud0r. said:

In fine nu zic ca nu le ai, dar zic de faptul ca daca acolo se afla WopsS, razvan, Lunoxx, sau Andrei, eu cred ca ar merita alte persoane sa faca parte gen: Mister, Maurice, Awesome, Army, KnowN, SoNNy, WiDuAlK si lista poate continua. La asta ma refeream eu. Asta nu intelege daedric. Ma doare fix undeva de grup, doar ca daca tot ati cerut o parere v-am dat-o.

Iti dai cu parerea mult si prost dude, nu te credeam asa. Da, din grupul nostru cei mai buni sunt WopsS si Spmn, care e problema ta? De asta nu am ales niciodata sa-i grupam pe grade, ca dupa ar exista discutii, asa suntem toti egal in grad, suntem toti membrii, dar nu si in cunostinte.

Membrii mentionati de tine se pot alatura :). Nu trebuie sa chemam noi pe nimeni, + ca acest grup este dedicat scripterilor ramasi, nu celor retrasi. Intelegi tu?

M-au intrebat mai multi de unde am aparut ;). Nu am vrut sa-mi fac publica munca pe net pana acum, o sa vedeti pe viitor ce vreau sa realizez. Cius.

Edited by Krusher
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, DaEdRiC-FoX a spus:

te asigur ca fiecare din acel grup este cu mult peste nivelul tau, deci nu ai niciun drept sa vii sa spui ca o persoana din acel grup nu e buna

=))))))

Nu am venit sa zic ca nu e buna, am zis ca cei mai buni ar trebuii sa conduca. Peste nivelul meu? Vreo 3-4 poate, dar tu, niciodata.

 

Comentez fiindca asa sunt eu, cand vad ceva prostesc ma revolt, ce sa fac? :)

Si nu mai spune ca toti sunt peste nivelul meu, deja ma faci sa surad. Probabil nu ai vazut lucruri facute de mine, nu prea postez si nici nu prea deschid proiecte, tin pentru mine, dar tu, tu in nici un caz nu esti peste mine frate, eu am intrat in domeniul scriptingului cu mult inaintea ta si l-am invatat foarte repede.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, KnowN a spus:

=))))))

Nu am venit sa zic ca nu e buna, am zis ca cei mai buni ar trebuii sa conduca. Peste nivelul meu? Vreo 3-4 poate, dar tu, niciodata.

 

Comentez fiindca asa sunt eu, cand vad ceva prostesc ma revolt, ce sa fac? :)

Si nu mai spune ca toti sunt peste nivelul meu, deja ma faci sa surad. Probabil nu ai vazut lucruri facute de mine, nu prea postez si nici nu prea deschid proiecte, tin pentru mine, dar tu, tu in nici un caz nu esti peste mine frate, eu am intrat in domeniul scriptingului cu mult inaintea ta si l-am invatat foarte repede.

Hai ca m-ai facut curios ce nivel ai tu.

Link to comment
Share on other sites


Una, cu alta... Da' in 5 ani o sa vreti voi sa faceti parte din brigada GTA:N ;))) 

SA:MP-ul e pe moarte, nu va mai bateti atata capul :P Poate GTA:N nu are asa multi playeri, dar TE POTI DISTRA si cu 5 playeri pe un server :-j

@KnowN s-a trezit la realitate, stie care e viitorul SA:MP-ului si in ce directie va evolua GTA:N.

Link to comment
Share on other sites

Just now, KnowN said:

=))))))

Nu am venit sa zic ca nu e buna, am zis ca cei mai buni ar trebuii sa conduca. Peste nivelul meu? Vreo 3-4 poate, dar tu, niciodata.

Adevarat. Si stii ceva. Hay sa facem putin hate. Deja ma enerveaza ca a inceput sa se creada Y_Less. De exemplu, de ce minti pe toata lumea ca ExpertGame e facut in 2014-2015, cand e facut in martie anul trecut, a? Ti-e frica ca rade lumea cat de praf erai si furai totul din alte gamemode-uri fara sa recunosti? Daca te duci la Tud0r 2.0 spre exemplu, o sa vezi ca am pastrat creditele lui DanishHaq (parca asa il chema) creatorul sistemului de masini pe care l-am luat. Tu? Tot de acolo e de pe internet. Sistemul de masini care il dadeai cu 5 euro era din Saints, sistemul de case era cel facut de rootcause, si restul le mai luasi din bugged v3.3.0... 

Mai am UG. Ce pot sa zic, da probabil e facut de tine in mare, dar e full bugs. Si nu. Nu faza aia de care ti-am zis pe fb ca ai uitat sa mai pui return sa stie jucatorul ce a gresit de nu merge comanda.

Ideea e ca nu il bati tu pe KnowN nici intr-o mie de ani si punct. 

8 minutes ago, Krusher said:

Interesant e faptul ca nu ti-am zis ca anticheat-ul e facut de la 0, apoi mi-ai cerut sa ti-l arat, ti l-am aratat si ai zis ca e nex-ac, tu vazand doar anticheat.inc care continea doar un singur public care era apelat de NEX-AC. Ti-am aratat anticheat_src.inc sa vezi cum e modificat? + ca al meu nici nu foloseste OnPlayerUpdate, ci e bazat pe timere, + modul de detectare e diferit, nex-ac cateodata detecteaza mai multe cheat-uri aiurea, la mine nu se intampla asta. Alte intrebari? poate reusesc sa te lamuresc.

Iti dai cu parerea mult si prost dude, nu te credeam asa. Da, din grupul nostru cei mai buni sunt WopsS si Spmn, care e problema ta? De asta nu am ales niciodata sa-i grupam pe grade, ca dupa ar exista discutii, asa suntem toti egal in grad, suntem toti membrii, dar nu si in cunostinte.

Membrii mentionati de tine se pot alatura :). Nu trebuie sa chemam noi pe nimeni, + ca acest grup este dedicat scripterilor ramasi, nu celor retrasi. Intelegi tu?

M-au intrebat mai multi de unde am aparut ;). Nu am vrut sa-mi fac publica munca pe net pana acum, o sa vedeti pe viitor ce vreau sa realizez. Cius.

Hay ca deja ma superi. Eu tin foarte bine minte ca ti-am zis de nex-ac inainte sa mi-l arati, si stiu ca mi-ai zis ca nu il folosesti. Da si daca citesti atent am apreciat faptul ca l-ai optimizat. In fine, fie ce o fi.

Nu m-am legat de cunostintele tale sau ceva. Mi-a placut faptul ca am avut cu cine discuta despre optimizare, fiind foarte putini scripteri in ro care pun accent pe acest lucru. Nu vreau sa vad munca ta publica sau ceva. Dar nu avea pretentia sa zica lumea ca esti un mare scripter, daca tu n-ai postat un include facut de tine, gen ca Lunoxx [chiar daca era ceva banal, macar a aratat de ce e in stare]. Nu zice lumea sa postezi gamemode-uri, chiar te descurajez din punctul asta de vedere.

Retras

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tud0r. said:

Hay ca deja ma superi. Eu tin foarte bine minte ca ti-am zis de nex-ac inainte sa mi-l arati, si stiu ca mi-ai zis ca nu il folosesti. Da si daca citesti atent am apreciat faptul ca l-ai optimizat. In fine, fie ce o fi.

Nu m-am legat de cunostintele tale sau ceva. Mi-a placut faptul ca am avut cu cine discuta despre optimizare, fiind foarte putini scripteri in ro care pun accent pe acest lucru. Nu vreau sa vad munca ta publica sau ceva. Dar nu avea pretentia sa zica lumea ca esti un mare scripter, daca tu n-ai postat un include facut de tine, gen ca Lunoxx [chiar daca era ceva banal, macar a aratat de ce e in stare]. Nu zice lumea sa postezi gamemode-uri, chiar te descurajez din punctul asta de vedere.

Nu, nu ai zis inainte, dupa ce  ti-am aratat ai zis "aaa, nex-ac?" si eu atunci am zis ca nu. Deja se putea numi altfel, dupa ti-am zis ca e inceput de la NEX-AC, chiar dupa cateva secunde sau minute, anyway.

Inca ceva, ce a facut @Lunoxx se putea face si intr-un pwn, doar ca a zis chiar el ca a vrut sa-l faca include. Mai nou, daca nu faci include-uri sa le postezi la ceilalti scripteri nu esti considerat scripter, fain asa. Chiar imi pareai de treaba, dar se pare ca m-am inselat.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, KnowN said:

=))))))

Nu am venit sa zic ca nu e buna, am zis ca cei mai buni ar trebuii sa conduca. Peste nivelul meu? Vreo 3-4 poate, dar tu, niciodata.

 

Comentez fiindca asa sunt eu, cand vad ceva prostesc ma revolt, ce sa fac? :)

Si nu mai spune ca toti sunt peste nivelul meu, deja ma faci sa surad. Probabil nu ai vazut lucruri facute de mine, nu prea postez si nici nu prea deschid proiecte, tin pentru mine, dar tu, tu in nici un caz nu esti peste mine frate, eu am intrat in domeniul scriptingului cu mult inaintea ta si l-am invatat foarte repede.

Al dracu`, ati inceput sa va laudati pe-aici, moama.

 

Veniti in topicu` asta si va faceti de tot cacatu`. Din mai multe motive, primul ar fi ca nu v-a cerut nici dracu` parerea. Aici poate sa intre oricine vrea, cu conditia de a stii cat de cat limbaju` asta. Nu a zis nimeni ca cei din acest grup sunt cei mai buni scripteri sau alte cacaturi la care va ganditi, tocmai de-aia am facut topicul asta, no? Pentru dezolvare, dar e greu sa ganditi, greu tare, din cate vad.

Sunteti ofticati ca nu ati fost invitati fara sa cereti asta? I-am invitat la inceput pe cei pe care-i cunosteam, iar topicul asta a fost facut pentru ceilalti.

Jet.

Link to comment
Share on other sites

E ok o legatura in scripterii de aici de pe forum dar in acelasi timp sunteti la fel de amuzanti ca niste copii de 10 ani care au dat de internet. 60% din lista aia au doar arfe de "scripteri"...Sunt prezent pe aici din 2008 in lumea SA-MPului, il stiu pe Vyorel de pe vremea cand scripta si el si avea si server prin 2009-2010, am tinut si inca tin partial un server de stunt deschis din 2013, FarSe mi-a cumparat primul domeniu .com ca ma stia la ce nivel sunt si ma ajuta cand avea ocazia, Stuntman e net superior tuturor de pe acest forum inafara de @WopsS si inca 1-2 exceptii poate. @[RW]Robi sa stii ca niste TD-uri si niste string-uri nu te fac scripter si nici arfele nu te duc prea departe. Scripter e ala care stie sa-si rezolve orice problema singur, stie sa caute si sa foloseasca ce are nevoie, nu vine si se lauta pe comunitati ca el stie si drege, nu-si filmeaza fiecare rahat de "system" si il pune pe YouTube, nu se ia in gura cu toti analfabetii si as mai putea continua lista cu multe argumente. Ideea la care voiam sa ajung este ca mai sunt si alte persoane talentate de care nu ati auzit pentru ca ele stiu doar sa-si faca treaba lor si o fac bine dar asta nu inseamna ca trebuie sa va faceti acum un top al vostru...Nu ma laud si nici n-am s-o fac pentru ca nu vreau sa o fac si pentru ca e de ajuns pentru mine sa stiu ceea ce stiu si o stie probabil si @KnowN de la mine.

  • Upvote 1

Sinner.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 minute, SoNNy.sys a spus:

E ok o legatura in scripterii de aici de pe forum dar in acelasi timp sunteti la fel de amuzanti ca niste copii de 10 ani care au dat de internet. 60% din lista aia au doar arfe de "scripteri"...Sunt prezent pe aici din 2008 in lumea SA-MPului, il stiu pe Vyorel de pe vremea cand scripta si el si avea si server prin 2009-2010, am tinut si inca tin partial un server de stunt deschis din 2013, FarSe mi-a cumparat primul domeniu .com ca ma stia la ce nivel sunt si ma ajuta cand avea ocazia, Stuntman e net superior tuturor de pe acest forum inafara de @WopsS si inca 1-2 exceptii poate. @[RW]Robi sa stii ca niste TD-uri si niste string-uri nu te fac scripter si nici arfele nu te duc prea departe. Scripter e ala care stie sa-si rezolve orice problema singur, stie sa caute si sa foloseasca ce are nevoie, nu vine si se lauta pe comunitati ca el stie si drege, nu-si filmeaza fiecare rahat de "system" si il pune pe YouTube, nu se ia in gura cu toti analfabetii si as mai putea continua lista cu multe argumente. Ideea la care voiam sa ajung este ca mai sunt si alte persoane talentate de care nu ati auzit pentru ca ele stiu doar sa-si faca treaba lor si o fac bine dar asta nu inseamna ca trebuie sa va faceti acum un top al vostru...Nu ma laud si nici n-am s-o fac pentru ca nu vreau sa o fac si pentru ca e de ajuns pentru mine sa stiu ceea ce stiu si o stie probabil si @KnowN de la mine.

Criticala :)))

Dupa mine, fara pupaceli in cur, astia ar merita sa fie in "brigada": Gh0s7, SoNNy, KnowN, Vyorel, WopsS, HeLiOn-PrimE :) (Aici ma refer la aia care chiar au ceva in cap)

Restul, pistoale cu apa :))

 

Edited by PingGooty
Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, Lunoxx a spus:

Sunteti ofticati ca nu ati fost invitati fara sa cereti asta? I-am invitat la inceput pe cei pe care-i cunosteam, iar topicul asta a fost facut pentru ceilalti.

Jet.

DaEdRiC-FoX to KnowN:

Nu vrei nu intri, ai fost intrebat daca vrei, ai zis ca nu, decizia ta.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

@SoNNy.sysAm zis ca asta-i un top? Calm down, nebunule, calmeaza-ti si cateii daca se poate.

Cel care se lauda in topicu` asta e @KnowN, e singurul care afirma ca "decat el sunt doar 3-4 mai buni", bene, da` cine a incercat sa faca o diversificare? De-aia n-avem rank-uri si toate cacaturile, pentru ca nu ne divizam.

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, Lunoxx a spus:

Cel care se lauda in topicu` asta e @KnowN, e singurul care afirma ca "decat el sunt doar 3-4 mai buni", bene, da` cine a incercat sa faca o diversificare?

@DaEdRiC-FoX a incercat ;)

 

dar uite care e treaba, te asigur ca fiecare din acel grup este cu mult peste nivelul tau, deci nu ai niciun drept sa vii sa spui ca o persoana din acel grup nu e buna,daca venea @WopsS si spunea asta, cam dadea de banuit, dar tu pune si invata sa ajungi undeva si apoi apuca.te de laudat.Asta in primul rand.

 

242086.png

Link to comment
Share on other sites


Ziceam de faptul ca te-ai legat de "cine ne conduce". Nu ne conduce nimeni, motivul il ai mai sus.

Ti-ai dat cu parerea despre cine ar trebui "sa ne conduca" fara ca tu sa stii ce mama dracu` se discuta pe grupu` ala.

 

Daca ne-am fi considerat cei mai buni scripteri, nu exista topicul asta. Eram doar noi si gata, no? Consideram ca nimeni nu e la fel de bun ca noi si nu are sanse sa intre, deci n-am fi deschis niciun topic. Gandeste inainte sa te dezlantui pe-aici.

Edited by Lunoxx
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Lunoxx a spus:


Ziceam de faptul ca te-ai legat de "cine ne conduce". Nu ne conduce nimeni, motivul il ai mai sus.

Ti-ai dat cu parerea despre cine ar trebui "sa ne conduca" fara ca tu sa stii ce mama dracu` se discuta pe grupu` ala.

[RW]Robi - Datii PM lui DaEdRiC-FoX pentru a intra ;)

+

Acum 7 ore, DaEdRiC-FoX a spus:

pai fiecare membru poate propune pe cineva, iar eu cu Wopss decidem daca intra sau nu, cu test sau fara.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.