Jump to content

Cum sa ajungi in brigada?


[RW]Robi

Recommended Posts

Cum sa ajungi in brigada?

Cerinte:

  • Cunostine PAWN minim (50%) + Dovada.
  • Cunoasterea punctului de oprire.
  • Cunoasterea punctului de caterinca.

Bulan si mesaj privat lui @DaEdRiC-FoX.

lwREg6d.png

Membrii care fac parte din brigada:

  1. @WopsS
  2. @Spmn
  3. @Ksenon
  4. @KruZZ
  5. @Lunoxx
  6. @Krusher
  7. @Scriptery
  8. @DaEdRiC-FoX
  9. @[RW]Robi

                        

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 minute, [RW]Robi a spus:

Membrii care fac parte din brigada:

 

  1. @WopsS
  2. @Spmn
  3. @Ksenon
  4. @KruZZ
  5. @Lunoxx
  6. @Krusher
  7. @Scriptery
  8. @DaEdRiC-FoX
  9. @[RW]Robi

Aloo, eu de ce nu? Ce daca nu mai scriptez? :)) Doar va supraveghez :))

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Un4m3d said:

Da-mi un exemplu de dovada ca eu cunosc 50% limbajul pawn.. si sa-ti dau tie sa te convingi

Prezinta-mi un sistem facut de tine, cel mai complex pe care l-ai facut.

Link to comment
Share on other sites

Acum 17 minute, Lunoxx a spus:

Prezinta-mi un sistem facut de tine, cel mai complex pe care l-ai facut.

Ciudat.. nu prea imi filmez sistemele, dar poate ma recomanda cineva :)

Am unul de vipname filmat, nu e complex deloc, cateva comenzi, una de reparat masina, altul pentru teleport, una pentru un chat special, cam ce e pe bugged acum.. oricum, este facut inainte sa apara pe internet tot felul de tutoriale cu aceste chestii, deci pot demonstra ca este facut de mine... hm.. alt ceva..  am un gamemode inceput din new.pwn, total dinamic, cateva sisteme de vehicule personale, de factiuni, case si biz-uri, din nou, totul este dinamic si le pot edita din joc(definita 'dinamic') :)

Video: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Un4m3d said:

Ciudat.. nu prea imi filmez sistemele, dar poate ma recomanda cineva :)

Am unul de vipname filmat, nu e complex deloc, cateva comenzi, una de reparat masina, altul pentru teleport, una pentru un chat special, cam ce e pe bugged acum.. oricum, este facut inainte sa apara pe internet tot felul de tutoriale cu aceste chestii, deci pot demonstra ca este facut de mine... hm.. alt ceva..  am un gamemode inceput din new.pwn, total dinamic, cateva sisteme de vehicule personale, de factiuni, case si biz-uri, din nou, totul este dinamic si le pot edita din joc(definita 'dinamic') :)

Video: 

 

 

Asta nu se poate numii o chestie complicata.

-> Daca nu ai alte dovezi, atunci.... - > Respins.

EDIT: + Ca doar ce ti-ai facut cont pe SA-MP.RO, noi avem nevoie si de membrii care activeaza pe comunitate.

Edited by [RW]Robi

                        

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, [RW]Robi a spus:

Asta nu se poate numii o chestie complicata.

-> Daca nu ai alte dovezi, atunci.... - > Respins.

EDIT: + Ca doar ce ti-ai facut cont pe SA-MP.RO, noi avem nevoie si de membrii care activeaza pe comunitate.

ciudat, mi-am facut cont fix pentru a activa pe aceasta comunitate, nu pentru altceva, in fine, da-mi o idee de sistem care tie ti s-ar parea... hm... complicat, il fac si iti arat dovada :)

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, KnowN said:

O porcarie.

Nu e, sunt discutii productive pe-aici.

Link to comment
Share on other sites

Just now, PingGooty said:

Pentru ca nu o sa fie unitate intre voi, aveti mentalitati diferite si... mai exista si d-aia "batuti in cap", nu dam nume, ca se stiu ei (sau el)

Ne simtim foarte bine pe 'aplicatia' noastra, facem caterinca ascultam muzica si nu au aparut certuri.

Si daca apar certuri, ne scoate @DaEdRiC-FoX si cand ne calmam, ne baga inapoi.

Suntem deja de 4 zile si ne intelegem foarte bine si schimbam pareri intre noi.

Avem si oameni care lucreaza la proiecte si ne mai dam idei unul altuia.

Eu zic ca facem o echipa destul de buna.

 

  • Upvote 1

                        

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sincer chiar merge ok. Ma asteptam sa fie altfel dar ne intelegem bine pana acum, si nu exista persoane care sa intreaca limita sau sa devina arogante. :) Avand in vedere ca avem 2 persoane foarte cunoscute in C++ si alte limbaje si inca cativa care au server de 500 de playeri. :-?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, KnowN said:

Va copilariti, "brigada".

Chiar de ar fi ceva constructiv, de ce nu e condusa de cel mai bun? WopsS va rupe pe toti si totusi e un membru.

toti suntem membrii

 

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Just now, KnowN said:

Atunci de ce nu recruteaza toti? :)

pai fiecare membru poate propune pe cineva, iar eu cu Wopss decidem daca intra sau nu, cu test sau fara.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, DaEdRiC-FoX a spus:

pai fiecare membru poate propune pe cineva, iar eu cu Wopss decidem daca intra sau nu, cu test sau fara.

Vad ca te consideri la acelasi nivel cu WopsS, ii stii tu sa scriptezi dar nu la fel ca ceilalti, de ce nu Spmn si WopsS, Ksenon si WopsS sau KruZZ si WopsS?

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, KnowN said:

Vad ca te consideri la acelasi nivel cu WopsS, ii stii tu sa scriptezi dar nu la fel ca ceilalti, de ce nu Spmn si WopsS, Ksenon si WopsS sau KruZZ si WopsS?

poate dintr.un singur motiv? Ideea a fost a mea si a lu' Wopss 

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Just now, KnowN said:

Adica as putea sa vin si eu de exemplu peste Kalcor si sa fiu sefu lui? :)

daca ideea samp.ului a fost a ta da.

Raspunsul tau este irelevant, eu nu am spus nicaieri ca sunt seful lui Wopss sau ca sunt seful cuiva, noi doar alegem daca intra cineva sau nu, ca sa nu apara specimene.Nu vrei nu intri, ai fost intrebat daca vrei, ai zis ca nu, decizia ta.

In acel grup chiar e ok, toti care sunt se simt bine, chiar si intre persoanele unde exista cate o cearta mereu acum se inteleg, deci daca acel grup ti se pare copilaresc sau ceva, de ce nu.l ignori?

 

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, DaEdRiC-FoX a spus:

daca ideea samp.ului a fost a ta da.

Raspunsul tau este irelevant, eu nu am spus nicaieri ca sunt seful lui Wopss sau ca sunt seful cuiva, noi doar alegem daca intra cineva sau nu, ca sa nu apara specimene.Nu vrei nu intri, ai fost intrebat daca vrei, ai zis ca nu, decizia ta.

In acel grup chiar e ok, toti care sunt se simt bine, chiar si intre persoanele unde exista cate o cearta mereu acum se inteleg, deci daca acel grup ti se pare copilaresc sau ceva, de ce nu.l ignori?

 

Mi se pare jalnic.

 Nu, nu ai spus, dar daca a-ti fi fost toti egali a-ti fi votat toti cine intra si cine nu, nu doar 2 persoane.

 

Ai dreptate, ce-mi bat capul, nu mai fac parte din rahatul asta de joc, ma bucur ca GTA:N mi-a deschis ochii, samp-ul e un nimic in comparatie cu celelalte jocuri.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.