Jump to content

Top 10 Cei Mai Buni Scripteri Romani


D3LiGhT.

Recommended Posts

In acest topic vreau sa fac si sa ne facem si noi o concluzie.

Sa vedem care sunt cei mai buni scripteri Romani.

 

Mai uitat putin prin cometarile voastre si am inceput sa fac si eu topu:

 

1.ARTIST

2.TheRow

3.WopsS

4.Mariuce(Mihai Matraguna)

5.Shaine

6.Armyw0w

7.

8.

9.

10.

Edited by D3LiGhT.
Link to comment
Share on other sites

Din romania , pai eu cred asa... nu vreau sa zic care e primu sau ultimul , pentru ca nu stiu dar stiu aproape sigur ca cei mentionati mai jos sunt printre cei mai buni.

 

ARTIST

TheRow

WopsS

Mariuce(Mihai Matraguna)

Shaine

Armyw0w

Farse(parca asa ii era numele)

etc... 

 

Nu am facut un top , cei enumerati sunt foarte buni , dar nu stiu care e cel mai bun din ei si cel mai putin bun din ei... ce stiu e ca sigur , baietii stiu ce vorbesc , nu spun bazaconii impachetate frumos!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

=)) serios? de RuNix n-ai auzit =))

Da, pai vad ca nici tu nu ai auzit:

TheRow

WopsS

Mariuce(Mihai Matraguna)

Shaine

Armyw0w

Farse

Rock

 

Deci imi dau seama cat de priceput esti.

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

Topicurile de genul nu isi au rostul.

Cei vechi si cunoscatori sau cam dus, acum sunt copilasii care vorba voastra, ii vad/lauda doar pe ownerii serverelor pe care joaca.

 

cmg4life, [NoV]LaZ, FarSe si Zh3r0.

Dintre care decat FarSe mai e activ in scripting, din cate mai stiu eu.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

Topicurile de genul nu isi au rostul.

Cei vechi si cunoscatori sau cam dus, acum sunt copilasii care vorba voastra, ii vad/lauda doar pe ownerii serverelor pe care joaca.

 

cmg4life, [NoV]LaZ, FarSe si Zh3r0.

Dintre care decat FarSe mai e activ in scripting, din cate mai stiu eu.

Nu se mai ocupa nici FarSe cu Scripting-ul.

Servicii Scripting Contra Cost

 

Link to comment
Share on other sites

Daca posteaza multe scripturi si sunt activi pe forum, nu inseamna ca sunt cei mai buni.

 

Am avut onoarea de a cunoaste scritperi care sunt peste nivelul celor enumerati mai sus, evident, daca nu sunt activi pe aceasta comunitate, nu sunt buni.

 

Dupa cum am spus si in mesaj. Nu critica un om dupa aparente. Daca n-ai lucrat cu atlii dintre noi, te rog nu ne cataloga ca fiind inferiori celor cu care lucrezi tu.

 

Am zis si in PM, nu ma consider bun. Pentru a fii bun trebuie sa stii foarte multe si sa lasi pe altii sa iti spuna cum esti. Pentru mine, eu nu sunt bun. Acum fiecare crede ce vrea despre mine, despre tine, despre ceilalti.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum am spus si in mesaj. Nu critica un om dupa aparente. Daca n-ai lucrat cu atlii dintre noi, te rog nu ne cataloga ca fiind inferiori celor cu care lucrezi tu.

 

Am zis si in PM, nu ma consider bun. Pentru a fii bun trebuie sa stii foarte multe si sa lasi pe altii sa iti spuna cum esti. Pentru mine, eu nu sunt bun. Acum fiecare crede ce vrea despre mine, despre tine, despre ceilalti.

 

 

 

Ai inteles total gresit. Ce spuneam eu e ca acestia nu sunt cei mai buni doar pentru ca sunt cunoscuti, cu siguranta sunt altii mai buni decat ei. Nu am spus ca X este prost, ca Y este retardat si ca Z nu stie scripting. Topicul se refera la cei mai buni scripteri din romania si eu am spus ca sunt unii care ar urca in top repede, chiar daca nu sunt cunoscuti

Rate me :)

Link to comment
Share on other sites

Ai inteles total gresit. Ce spuneam eu e ca acestia nu sunt cei mai buni doar pentru ca sunt cunoscuti, cu siguranta sunt altii mai buni decat ei. Nu am spus ca X este prost, ca Y este retardat si ca Z nu stie scripting. Topicul se refera la cei mai buni scripteri din romania si eu am spus ca sunt unii care ar urca in top repede, chiar daca nu sunt cunoscuti

ok , pai noi am spus acesti scripter ca sunt buni deoarece s-au remarcat prin cunostintele obtinute de-alungul timpului , poate sunt uni de 1000 de ori mai buni , dar daca nu s-au facut cunoscuti nu putem pomeni de ei , cei mentionati mai sus au diferite tutoriale si scripturi unice si fascinante postate, poate sunt unii care , pe langa cei mentionati, fac scripturi mult mai interesante, dar pana nu arati omului nu te crede,asa e lumea, si cred ca asa este corect, pentru ca in ziua de azi sunt multi tepari , de aceea  nu trebuie sa pui botul la toate.

Edited by WiDuAlK.SaMp
Link to comment
Share on other sites

1. []stuntman[]

2. Maurice

3. Gireada

4. 20CM

5. xxSPEEDYxx

6. Rock [V:*]

7. MaxXx

8. ReV

9. Kiduu

10. blacklife

 

Scripterii mei preferati sunt : xxSPEEDYxx, RuNiX, GameR. Din Romania. Si pe astia ii stiu cel mai bine. Mai ales pe SPEEDY :).

Gamer :))

Epic .

 

c9HMxCn.png

 

jxH1ZQs.png

 

Skype : samp_arownd

Yahoo wos_sunrise 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.