Jump to content

Angajez scripter profesionist.


Recommended Posts

Prezentarea mea si a intentiilor mele :

Salut, numele meu real este Liviu, am varsta de 20 de ani si doresc a deschide un server cu minim 500slots alaturi de un scripter priceput.

Eu lucrez in Germania, in Munchen mai exact si nu am exagerat de mult timp liber insa financiar pot sustine server-ul din orice punct de vedere.

Ideea ii in felul urmator, nu am cunostinte scripting cam deloc asa ca am sa angajez un scripter..

Salariu :

Plata acestuia se va face din donatii (30% din donatii pentru inceput, treptat va creste procentajul).

Cerinte :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Minim: 17 ani. (unde nu-s sigur de varsta voi cere poza cu buletinul)

Cunostinte in script: minim 90%.

Punctualitate.

Disciplina si educatie in vorbire si comportament.

Discord, skype si un numar de telefon pe care poate raspunde oricand (in caz de urgente).

A nu se veni cu frati,veri,prieteni,etc. Se angajeaza doar scripter nu am nevoie de echipa.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cum vor fi adusi playeri pe server ?

- Fratele meu este Marius Catalin (youtuber-ul cu 63k abonati) acesta va face live-uri pe server.

- Voi cumpara live-uri si episoade de la gamerii cu impact mare.

- Cu ajutorul scripterului vom face suficient de multe atractii pentru jucatori.

- Se vor cumpara diverse reclame pe facebook, pe forumuri etc.

Astept persoanele interesate. Succes !

 

Link to comment
Share on other sites

@Xpyka

De ce mai incercati sa deschideti server de sa:mp ... in 2018 sa fim seriosi, sunt mult prea multe jocuri la ora actuala din care poti scoate bani doar cu alte chesti si mai mici ... stai sa faci un server ce iti poate lua luni de zile ca la deschidere sa se duca totul de rapa in maxim o saptamana daca nu din cauza scriptului prost din cauza persoanele cu foarte mult "bun simt". Jocul asta s-a dus in momentul in care toti copiii au inceput sa deschida servere aiurea ca isi permit sa cumpere host din cauza alocatiei.

  • Like 1

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Salut, m-ar interesa , dar daca este incepem un gamemode de la 0 , sa stiu ca totul este ok, scris de mine. 

 

Pentru detalii cauta-ma pe skype:

denis.mario12

 

sau discord:

Dennis#6604 sau daca nu merge Dennis#6604 

 

discutam acolo mai multe

Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2018 at 10:55 AM, StR_Marian said:

@Xpyka

De ce mai incercati sa deschideti server de sa:mp ... in 2018 sa fim seriosi, sunt mult prea multe jocuri la ora actuala din care poti scoate bani doar cu alte chesti si mai mici ... stai sa faci un server ce iti poate lua luni de zile ca la deschidere sa se duca totul de rapa in maxim o saptamana daca nu din cauza scriptului prost din cauza persoanele cu foarte mult "bun simt". Jocul asta s-a dus in momentul in care toti copiii au inceput sa deschida servere aiurea ca isi permit sa cumpere host din cauza alocatiei.

cf scripter

mare fan si scriptery

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Acum 3 minute, Look.ahead a spus:

Cine ti.ar raspunde tie? :-)))

Hai ca deja ma enervezi copile .. nu te injur pentru ca imi pierd respectul pe care il am fata de ownerii / moderatorii comunitatii cu care ma cunosc de ceva timp .. 

vi si fsci off topic ca prostu’ in topic .. ce plm treaba ai tu cu mine ? 

@trrandafirum-a contactat pe skype daca te intereseaza puiule .. iti poate confirma

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, Dennis12. a spus:

Hai ca deja ma enervezi copile .. nu te injur pentru ca imi pierd respectul pe care il am fata de ownerii / moderatorii comunitatii cu care ma cunosc de ceva timp .. 

vi si fsci off topic ca prostu’ in topic .. ce plm treaba ai tu cu mine ? 

@trrandafirum-a contactat pe skype daca te intereseaza puiule .. iti poate confirma

Puisor, nu te agita, ca esti prostut.

Invata putin sa scri pustiule de 16 anisori, pana ajungi tu la varsta mea mai ai de impins inca 9 anisori. Nu te mai agita aiurea ca esti pe langa.

Cum ti.am spus si in celalt topic, ca sa iti dainseama cat de prost esti, trebuie sa iti mearga putin mintea.

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, Look.ahead a spus:

Puisor, nu te agita, ca esti prostut.

Invata putin sa scri pustiule de 16 anisori, pana ajungi tu la varsta mea mai ai de impins inca 9 anisori. Nu te mai agita aiurea ca esti pe langa.

Cum ti.am spus si in celalt topic, ca sa iti dainseama cat de prost esti, trebuie sa iti mearga putin mintea.

Esti penibil, zici de greselile mele , dar tu nu te uiti la ale tale .. :))) 

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, Dennis12. a spus:

Esti penibil, zici de greselile mele , dar tu nu te uiti la ale tale .. :))) 

Te rog sa imi enumeri greselile mele, ca eu daca ma pun sa le enumar pe ale tale, la fiecare cuvant ai cate o greseala, nu iti place scoala dupa cum se vede.

Eu te sfatuiesc sa mergi la scoala si sa inveti. Pentru binele tau, cand vei ajunge mare sa nu muncesti in productie, ci sa stai si tu frumos la un birou.

Dar daca tu stai aici pe forum, si nu inveti sa scri frumos gramatical, nici ca operator productie nu te va lua nimeni, ca le strici eficienta firmelor.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Look.ahead said:

Te rog sa imi enumeri greselile mele, ca eu daca ma pun sa le enumar pe ale tale, la fiecare cuvant ai cate o greseala, nu iti place scoala dupa cum se vede.

Eu te sfatuiesc sa mergi la scoala si sa inveti. Pentru binele tau, cand vei ajunge mare sa nu muncesti in productie, ci sa stai si tu frumos la un birou.

Dar daca tu stai aici pe forum, si nu inveti sa scri frumos gramatical, nici ca operator productie nu te va lua nimeni, ca le strici eficienta firmelor.

Ce boschetar obosit ești, ai funcție de șmecher și stai pe sa-mp.ro sa te cerți cu "copiii proști", mă cac pe tine și pe impresiile tale.

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Look.ahead said:

Tiganule, injuri ca un tigan borat! :)))

Da fraiere, înjur ca un țigan borât, am tentă de șmecher parfumat, nu-s frumos da-s important.

În concluzie: te aș scuipa în gât să ți dau valoare da' mi e frică că o distribui la muncă la tine acolo unde ai funcție de lăchit mergător.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Look.ahead said:

Tiganule, injuri ca un tigan borat! :)))

"borat" iesti din moldova :D 

Edited by KB.HERO

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.