Jump to content

Recommended Posts

 

gUCDSbg.jpg

Vand sistem BattleGround/ H1Z1.  

Sistemul este unic realizat in aproximativ 7 zile cu tot cu teste este functional 100% creat intr-un filterscript din care doar il mutati in gm pentru a putea folosi restrictiile de level si alte variabile necesare.

Peste 6000 de obiecte in toate orasele: LS, LV, SF, Palomino Creek, Angel Pine, Blueberry, Fort Carson, Montgombery, Dillimore si orice alt loc de pe harta in care se afla o cladire. La aproximativ fiecare cladire/casa se afla drop in LS LV si SF sunt dropuri pe strada deoarece sunt multe prea multe cladiri si case pentru a pune la fiecare in parte.

Includeuri necesare
<zcmd>
<foreach>
<streamer>
<OnPlayerPause>//pentru a fi scosi din meci in caz ca playerii stau afk in arena

 

42 vehicule
7026 de Dropuri: LS 2556 LV 2520 SF 1950

*Sistemul este un sistem inedit ce va captiva jucatorii si cred ca este primul de acest fel care il puteti cumpara

Pretul este de 25EURO. Paysafe/ Paypall/ Transfer Bancar.

Contact: https://www.facebook.com/scripting.pawn/  sau pm forum

Ofer asa cum este si normal suport/ asistenta timp de o zi sau doua, in caz de nelamuriri buguri(nu am gasit), neintelegeri sau pentru montare in gm.

Poze: https://imgur.com/a/rHlGc

  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, K3n7oR said:

Ha, :)) nici macar nu stiu de unde e sistemul acela banuiesc ca de la rusi ceva, sistemul meu nu are nimic in comun cu acela inafara de nume care defapt este h1z1 am pus pubg pentru ca este mai cunoscut. Chiar crezi ca mi-as risca reputatia sa editez un sistem ca acela mie nu imi place sa lucrez pe edituri eu lucrez de la 0 ceva. Eu nici nu am textdrawuri ar fi facut lag dupa mine e mai simplu si frumos pe dialog

Asa cum spune un intelept "Debugging is twice as hard as writing the code in the first place." Iar eu o spun in sensul de sisteme: Este de doua ori mai greu sa modifici un sistem sa il faci cum vrei tu decat sa il creezi de la 0. Deci de ce m-as complica, plus ca eu lucrez de placere in pawno nu de dragul de a copia si fura. Nu stiu cum trageti voi concluziile acestea daca eram un user cu 10 postari si 0 reputatie mai ziceai.

Va rog sa nu sariti cu gura, daca doresti iti dau ip sa il testezi sa vezi ca nu am nimic din ce vezi in acele poze, cele 7000 de dropuri pe toata mapa sunt puse de mana mea salvate in joc deci nu iti bate joc de munca mea.

 

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mister said:

Ha, :)) nici macar nu stiu de unde e sistemul acela banuiesc ca de la rusi ceva, sistemul meu nu are nimic in comun cu acela inafara de nume care defapt este h1z1 am pus pubg pentru ca este mai cunoscut. Chiar crezi ca mi-as risca reputatia sa editez un sistem ca acela mie nu imi place sa lucrez pe edituri eu lucrez de la 0 ceva. Eu nici nu am textdrawuri ar fi facut lag dupa mine e mai simplu si frumos pe dialog

Asa cum spune un intelept "Debugging is twice as hard as writing the code in the first place." Iar eu o spun in sensul de sisteme: Este de doua ori mai greu sa modifici un sistem sa il faci cum vrei tu decat sa il creezi de la 0. Deci de ce m-as complica, plus ca eu lucrez de placere in pawno nu de dragul de a copia si fura. Nu stiu cum trageti voi concluziile acestea daca eram un user cu 10 postari si 0 reputatie mai ziceai.

Va rog sa nu sariti cu gura, daca doresti iti dau ip sa il testezi sa vezi ca nu am nimic din ce vezi in acele poze, cele 7000 de dropuri pe toata mapa sunt puse de mana mea salvate in joc deci nu iti bate joc de munca mea.

 

Nu am zis ca ai copiat cv mie imi place ce ai facut acolo eu ti-am aratat ce am facut eu :)

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K3n7oR said:

Nu am zis ca ai copiat cv mie imi place ce ai facut acolo eu ti-am aratat ce am facut eu :)

 

Ok, asta reiese din ce ai scris, "frumos" si niste "poze cu un sistem" asemanator :) 

Bravo daca te-ai apucat si tu sa faci acelasi sitem, este destul de dificil de realizat

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mister said:

Ok, asta reiese din ce ai scris, frumos si niste poze cu un sistem asemanator :) 

Bravo daca te-ai apucat si tu sa faci acelasi sitem, este destul de dificil de realizat

Nu stiu daca te intereseaza dar este un minigame din cele 4 care sunt facute pe serverul meu doar am facut cateva poze sa le trimit pe slack adminilor.

Mersi si bafta spor la vanzare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Mister Dragut din ce ai spus si poze, dar din punctul meu de vedere ai pierdut un timp foarte mare... nu cred ca o sa il cumpere cineva la pretul aceala este mult prea ridicat, sau vandut gamemode-uri calumea la pretu ala bine cine stie cine nu isi ia teapa :P nu zic ca nu ar costa ceva dar nu cred ca un prunc iti va da atatia bani si nimeni din serverele mari nu va oferi, le vor face ei.

 

Succes oricum.

Edited by StR_Marian

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Arata bine, l-am testat!

Edited by razvanduciuc

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

 Recomand dar stii care este problema cand scoti la vanzare un asemenea sistem ? Cineva il va cumpara iar apoi il va da spre download gratuit cum s-a intamplat si cu gm-ul burned a lui Edison. Oricum felicitiari pentru acest sistem , nu oricine stie sa faca.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On 10/5/2017 at 3:56 PM, Mister said:

Ok, asta reiese din ce ai scris, "frumos" si niste "poze cu un sistem" asemanator :) 

Bravo daca te-ai apucat si tu sa faci acelasi sitem, este destul de dificil de realizat

frate am sistemu tau si nush sa scot spam-ul asta H1Z1 Made By Mister(Mr.Zeth)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.