Jump to content

Reclamatie M.G_Master


Kingsley

Recommended Posts

Numele celui acuzat: M.G_Master
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar): -
Descrierea situatiei: Nu e o teapa problema e ca baiatul asta face "Farm Respect" adica are un cont fake de pe care isi da +1 la posts.
Dovada (Imagini / Video): http://imgur.com/a/2fdS7 (3 poze)

Oricum daca dovezile nu sunt de ajuns cred ca aveti log-uri

Ca sa stiti nu sunt post-hunter etc. doar ca unii ca WiDuAlK sau Mister au muncit pt. acele +1 ( au 100+ ) si acest baiat le farmeaza peste noapte.

Retras

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tud0r. #Imparat #Codat said:

Numele celui acuzat: M.G_Master
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar): -
Descrierea situatiei: Nu e o teapa problema e ca baiatul asta face "Farm Respect" adica are un cont fake de pe care isi da +1 la posts.
Dovada (Imagini / Video): http://imgur.com/a/2fdS7 (3 poze)

Oricum daca dovezile nu sunt de ajuns cred ca aveti log-uri

Ca sa stiti nu sunt post-hunter etc. doar ca unii ca WiDuAlK sau Mister au muncit pt. acele +1 ( au 100+ ) si acest baiat le farmeaza peste noapte.

1. WiDuAlK isi pune prieteni sa ii dea +1 :))

 

Nu mi se pare grav, ce e in neregula? Oricum nu o sa ajunga la 200 si reputatie fiindca se pot da 3 +-uri pe zi.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, KnowN said:

1. WiDuAlK isi pune prieteni sa ii dea +1 :))

 

Nu mi se pare grav, ce e in neregula? Oricum nu o sa ajunga la 200 si reputatie fiindca se pot da 3 +-uri pe zi.

mor:D

Am crezut ca e ceva interzis de aia.Oricum daca asa baga cosul la gunoi guritza.

Retras

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tud0r. #Imparat #Codat said:

mor:D

Am crezut ca e ceva interzis de aia.Oricum daca asa baga cosul la gunoi guritza.

Explica faza cu "cosul la gunoi guritza."

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, KnowN said:

Explica faza cu "cosul la gunoi guritza."

Adica sterge topic.(am folosit apelativul guritza)

aaaa:D "Cosul la gunoi" - Tud0r. 2016 - 2017

Edited by Tud0r. #Imparat #Codat

Retras

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tud0r. #Imparat #Codat said:

Adica sterge topic.(am folosit apelativul guritza)

Eu mi-am exprimat parerea, WopsS si Vyorel se ocupa de Reclamatii asa ca nu ma bag.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Ha , Ha ... Ha :dry:

Deci , cand vad copii de acestia ca si tine , pur si simplu imi vine sa-mi dau kill .

Si doar pentru informarea ta mai ,, gutitza " , acel account ii apartine

Co-Fondatorului de pe comunitatea mea .

Ce vrei sa fac eu in legatura cu asta ? Sa le spun membriilor de pe comunitate

( care toti au tag-ul ,, M.G " la nick-name ) sa nu-mi dea like-uri deoarece imi fac toti 

copii reclamatii din ciuda ca am mai multe like-uri decat post-uri ?

Si chiar daca ar fi dat nebunia in mine , si m-as apuca sa fac account-uri doar

pentru like-uri , poti sa fii sigur ca nu as folosii acelasi tag pe care il folosesc

eu la acele account-uri , destul de logic nu ? 

 

Si inca ceva , mai ,, guritza " , acele +1 le-am primit in post-uri in care

chiar am ajutat persoanele respective , nu la post-uri aiurea ...

 

Din cate ai observat , eu am venit aici ca sa dau o mana de ajutor ,

nu pentru altceva .

 

Cam atat am avut de spus , de aici in colo las Administratorii ( WopsS si Vyorel  ) sa decida ce se va intampla .

Bafta !

Cu Respect si Stima : [mG]Master.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, Tud0r. #Imparat #Codat a spus:

Numele celui acuzat: M.G_Master
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar): -
Descrierea situatiei: Nu e o teapa problema e ca baiatul asta face "Farm Respect" adica are un cont fake de pe care isi da +1 la posts.
Dovada (Imagini / Video): http://imgur.com/a/2fdS7 (3 poze)

Oricum daca dovezile nu sunt de ajuns cred ca aveti log-uri

Ca sa stiti nu sunt post-hunter etc. doar ca unii ca WiDuAlK sau Mister au muncit pt. acele +1 ( au 100+ ) si acest baiat le farmeaza peste noapte.

Am avut o asa spusa "asociere" cu ei si da ,da pot confirma nu este cont fake acel cont Conndor sau ceva de gen ii apartine prietenului/partenerului sau.

OFF: Pe timpul cand nu stiam niciun pic de pawn am coloaborat cu ei sunt baieti de trb dar lucreaza cam greu :D 

Edited by ★♕ Manu ★♕
Link to comment
Share on other sites

Acum 28 minute, M.G_Master a spus:

Ha , Ha ... Ha :dry:

Deci , cand vad copii de acestia ca si tine , pur si simplu imi vine sa-mi dau kill .

Si doar pentru informarea ta mai ,, gutitza " , acel account ii apartine

Co-Fondatorului de pe comunitatea mea .

Ce vrei sa fac eu in legatura cu asta ? Sa le spun membriilor de pe comunitate

( care toti au tag-ul ,, M.G " la nick-name ) sa nu-mi dea like-uri deoarece imi fac toti 

copii reclamatii din ciuda ca am mai multe like-uri decat post-uri ?

Si chiar daca ar fi dat nebunia in mine , si m-as apuca sa fac account-uri doar

pentru like-uri , poti sa fii sigur ca nu as folosii acelasi tag pe care il folosesc

eu la acele account-uri , destul de logic nu ? 

 

Si inca ceva , mai ,, guritza " , acele +1 le-am primit in post-uri in care

chiar am ajutat persoanele respective , nu la post-uri aiurea ...

 

Din cate ai observat , eu am venit aici ca sa dau o mana de ajutor ,

nu pentru altceva .

 

Cam atat am avut de spus , de aici in colo las Administratorii ( WopsS si Vyorel  ) sa decida ce se va intampla .

Bafta !

Cu Respect si Stima : [mG]Master.

Mdea... se vede ca ai max. 12 ani . Poate aveam o nelamurire dc unu iti dadea in continuu +1 ... Oricum draga copilas nu trebuie sa te enervezi asa tare daca crezi ca esti nevinovat asa ca gura mica.

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, Tud0r. #Codat #Imparat a spus:

Mdea... se vede ca ai max. 12 ani . Poate aveam o nelamurire dc unu iti dadea in continuu +1 ... Oricum draga copilas nu trebuie sa te enervezi asa tare daca crezi ca esti nevinovat asa ca gura mica.

Dar...mai poate fi o faza...aceea ca se poate folosi de numele lui pentru a crea un cont fake deci ....

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 minute, Tud0r. #Codat #Imparat a spus:

Mdea... se vede ca ai max. 12 ani . Poate aveam o nelamurire dc unu iti dadea in continuu +1 ... Oricum draga copilas nu trebuie sa te enervezi asa tare daca crezi ca esti nevinovat asa ca gura mica.

,, Maxim 12 ani " / ,, Copilas " ?

Mai copil obosit , eu iti sugerez ca de acum inainte sa te informezi mai bine inainte de a posta .

Toti sunteti la fel in fata monitorului , dar fata-n fata nici tupeu sa te uiti in sus n-ai .

Daca mai ai ceva de comentat / adaugat sunt disponibil si pe Y!M / Skype , nu este nevoie de Off-Topic .

Datele de contact le poti gasii in profilul meu ( Profile Link )

Eu unul o sa astept decizia Administratorilor .

Bafta ( again ) !

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic

Todore, inca un cont sa-ti mai gasesc si iei ban pe MAC-ul de la PC si sa te vad atunci ce mai faci si de cate ori o sa incerci sa iti faci alte conturi cu alte IP-uri.

Tine cont ca orice PC, tableta, telefon, etc... are un MAC care nu se schimba ca-i din placa de retea. :)

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Acum 21 ore, KnowN a spus:

1. WiDuAlK isi pune prieteni sa ii dea +1 :))

 

Nu mi se pare grav, ce e in neregula? Oricum nu o sa ajunga la 200 si reputatie fiindca se pot da 3 +-uri pe zi.

:)) asta era cand avea @WopsSmai multe + uri ca mine, incercam sa il depasesc , dar de la 100+ nu m-a mai interesat respect-point-urile ci cat de multi au folosit ce am facut eu.

Si pe cine rugam, pe tine, care erai marlete si nu dadeai, @EquiNox , @WopsS, care nici el nu dadea si @NoNamed ... mare chestie...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.