Jump to content

Propunere Servere


KingBoxing2323

Recommended Posts

Buna seara , as dorii sa propun urmatoare chestie : In fiecare luna , un server de la Publicitate Servere care are cel putin niste sisteme unice de SA:MP sa fie premiat cel putin verbal pe pagina de facebook a forumului adica o mica reclama la serverul respectiv care a castigat pe luna respectiva. Eu ma gandesc ca poate asa ar putea sa incurajeze toti scripterii de SA:MP sa lucreze la anumite systeme  si asa ar mai exista putin acel spirit ,, competitiv " care era cu catva timp in urma , iar juriul sa fie format ori din Moderatorii Forumului ori ce vor decide administratorii. Eu doar mi-am spus propunerea ,acum astept si pareri PRO /CONTRA . :D 

Link to comment
Share on other sites

Contra, daca ai bani iti faci singur reclama, daca nu ai bani sa inteleg ca iti va face aici reclama? Daca nu ai bani nu vei tine un server sus iar reclama va fi inutila

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Nu e neaparat vorba de o reclama ... eu doar ziceam sa se afiseze gen ,, Serverul cu cele mai interesante systeme si unice pe luna aceasta este X " ... nu sa ii puna si IP si toate cele si decat sa ii fie precizat numele si ceea ce are el unic atat... nu m-am referit sa fie reclama cu tot cu IP-u lui sau mai stiu eu forumul lui ... nu aduce nici un castig doar ziceam sa fie ceva care sa faca scripterii cu serverele respective sa lucreze la ceva cat mai interesant si probabil asa incurajandu-i sa isi continuie treaba lor si nu m-am referit ca sa fie adaugat aici pe comunitate o reclama fara bani ... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KingBoxing2323 said:

Nu e neaparat vorba de o reclama ... eu doar ziceam sa se afiseze gen ,, Serverul cu cele mai interesante systeme si unice pe luna aceasta este X " ... nu sa ii puna si IP si toate cele si decat sa ii fie precizat numele si ceea ce are el unic atat... nu m-am referit sa fie reclama cu tot cu IP-u lui sau mai stiu eu forumul lui ... nu aduce nici un castig doar ziceam sa fie ceva care sa faca scripterii cu serverele respective sa lucreze la ceva cat mai interesant si probabil asa incurajandu-i sa isi continuie treaba lor si nu m-am referit ca sa fie adaugat aici pe comunitate o reclama fara bani ... 

Asa nu are rost. Romanul vrea reclama completa, nu doar la nume... Iar cu afisarea IP-ului iar nu are rost, ca devine reclama moka.

  • Upvote 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Pro, ideea e buna. Nu totu' inseamna bani, unele servere la care se munceste trebuie scoase in evidenta. In primul rand aceasta comunitate ii pentru jucatorii de SA:MP din Romania. Banii se pot face si din reclame pe forum si incurajare sa dea lumea click pe ele (mult mai multi decat da unu sa i se faca reclama platita) parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.