Jump to content

Comunitatea Pro-Gaming (domeniu,webhost,server-samp)


Emda

Recommended Posts

Descriere produs: Comunitatea Pro-Gaming si tot ce ţine de ea (domeniu,webhost,index,panel,server de samp[gamemode+host])
Preţ: 3000 lei negociabil (transfer bancar)
Alte detalii: Comunitatea Pro-Gaming a fost înfiinţată in 2012, eu nu mai am timp să mă ocup de ea.

Dovezi că deţin comunitatea:

Contact:  

 

Link to comment
Share on other sites

@KnowN, pai banii aia ii fac in 2 luni din donaţii....

Eu ti-am spus, nimeni nu iti va da atatia banii findca sa bagi 3.000 lei intr-un amarat de joc care maine/poimaine s-ar putea sa dispara, si o comunitate care pana intr-un final sa devina nepopulata sau sa te lasi de gaming e o pierdere enorma.

 

3.000 lei, un salariu intreg as zice, deci nu, nu cred ca o va lua cineva cu atatia bani :)

 

Am vandut multe lucruri mai importante decat o comunitate de gaming si nu am luat mai mult de 1.000 lei pe ele.

Daca nu te mai apuci de gaming, intretine comunitatea inca 1 an si iti scoti acei 3.000 lei din donatii.

Edited by KnowN

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu se merita 30 de milioane pe ea.Singurele comunitati care ar costa atat sau mai mult ar fi RSS,RedzMax,BuGGed,B-Zone si atat.(Scuze daca fac reclama)Si de ce?1.Au peste 10.000 de conturi pe forum. 2.Peste 100.000 de conturi IN-GAME.3.Ating zilnic 200+ online. 4.Au GameMode-uri originale si de calitate facute in ani de zile de munca. 5.Au castiguri de 1000 de lei pe luna din donatii.Si multe alte motive....

Retras

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Fara suparare dar sunt prea putine comunitati in Romania care sa merite atat si fii sigur ca alea au si alte servere gen cs, cs go, team speak si asa mai departe, gm e original?, fiindca daca e edit inseamna ca tu chiar ne consideri o comunitate de prosti si nu suntem, cel putin nu la nivelul asteptarilor tale.

Link to comment
Share on other sites

La 9/3/2015, 12:53:04, Emda a spus:

@KnowN, pai banii aia ii fac in 2 luni din donaţii....

Povesti de adormit copii, de ce vii aici sa mananci ca*** cu ai tai 3.000RON ? Daca faceai macar 100 euro cash pe luna nu-ti vindeai serverul. Tu nu vezi ca ai un webhost de 1E/luna si un domeniu care deja e expirat? Un UCP la serverul ala ai si tu sau trebuie sa ne facem singuri dupa ce platim 3.000 de RON? Pe viitor fa-ti un bine si nu mai posta bucatele de stand-up ca te pune Bordea sa-i platesti drepturi de autor.

Sinner.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.