Jump to content
  • 0

Problema DealerShip


ProAeXel

Question

Problema intalnita (descriere): Comenzile imi incurca id-urile de la masini
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): nici una
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): *Fisier.pwn*
Imagini / Video (optional):
Ati incercat sa rezolvati singur?:Da

Alte informatii: Mi se spawneaza masina cu id-ul 844 doar ca nu sunt propietar . Cand folosesc comenzile din FS de exemplu /v locate 1 ,/v tow1 ,se aplica pentru masina cu id 1 din GM ,adica o masina de la casa ,in cazul gamemode-ului meu.Nu am linia carsonserver in GM . Editez GM-ul PRONION BY RIO .Ultima mea masina din GM are id-ul 843 ,deci sunt 843 de masini pe server . 

CarOwnerShip.pwn

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): *Fisier.pwn*

Imi pare mie faza asta ca fiind o bataie de joc... sau ma insel?

Trebuie sa postezi scriptul, nu sa ne spui denumirea lui ca asa nu ne putem da seama.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0

Imi pare mie faza asta ca fiind o bataie de joc... sau ma insel?

Trebuie sa postezi scriptul, nu sa ne spui denumirea lui ca asa nu ne putem da seama.

Te inseli,nu imi bat joc.Am scris aia pentru ca am atasat un fisier postului.Nu stiu ce ti se pare tie bataie de joc.

Nu vreau sa imi deschid server pe fisiere luate de pe net si reparate de voi,vreau sa vad ce e gresit si de ce face intr'un anumit fel un script ca sa invat unele chestii.Daca nu vreti sa ajutati ,nu mai postati comentarii rautacioase.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Te inseli,nu imi bat joc.Am scris aia pentru ca am atasat un fisier postului.Nu stiu ce ti se pare tie bataie de joc.

Nu vreau sa imi deschid server pe fisiere luate de pe net si reparate de voi,vreau sa vad ce e gresit si de ce face intr'un anumit fel un script ca sa invat unele chestii.Daca nu vreti sa ajutati ,nu mai postati comentarii rautacioase.

A, ok, nu vasusem, imi cer scuze.

Ai incercat sa integrezi acel script in GM?

Edited by KnowN

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.