Jump to content

VAND GAMEMODE LOS-SANTOS.RO


dNzZz

Recommended Posts

49 minutes ago, dNzZz said:

Daca ai vreo dovada cum ca sunt tepar , te rog sa le postezi aici sa vada toata lumea ! 

Nu vorbesc despre tine, scuza-ma pe mine dar n-am facut referire la tine.

M-am referit strict la: nailui.

The best of the best!

Awesome !!!

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, Eyser a spus:

Nu vorbesc despre tine, scuza-ma pe mine dar n-am facut referire la tine.

M-am referit strict la: nailui.

Am inteles , da te rog edit la comentariu , sa nu se inteleaga gresit . 

 

O seara buna :)

Link to comment
Share on other sites

Acum 22 ore, zNx[] a spus:

Am si eu gamemode-ul, fiind necumparat de la respectivul.

Gamemodul meu ? Poate ai o versiune veche de la gta-samp serverul lui pimp , care tot de la mine au luat gm-ul acum 2 ani 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, zNx[] said:

Pozele sunt facute de mine dragul meu, verifica nickname-u.

3 poze sunt facute de tine si dupa sunt facute de @dNzZz, nu inteleg unde e problema.

daca s-a facut update la drepturile de autor asta nu inseamna ca puteti sa va luati credite pe poze pe un joc 😆

Edited by AndreiAdv
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, AndreiAdv said:

3 poze sunt facute de tine si dupa sunt facute de @dNzZz, nu inteleg unde e problema.

daca s-a facut update la drepturile de autor asta nu inseamna ca puteti sa va luati credite pe poze pe un joc 😆

Nu a zis nimeni nimic despre revendicarea unor drepturi de autor, am precizat doar ca si eu am gamemode-ul in versiunea prezentată mai sus, fără a face o plata undeva.

Te rog, informeaza-te cu ceea ce am scris eu mai sus.

 

Link to comment
Share on other sites

La 18.12.2019 la 23:37, zNx[] a spus:

Am si eu gamemode-ul, fiind necumparat de la respectivul.

te-ai ocupat de administarea server-ului si l-ai copiat dp host , greseala mea, dar de atunci sau facut multe la el :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
La 30.12.2019 la 23:34, zNx[] a spus:

Ok daca e cum zici tu, spune-mi un sistem ce e in gamemode si iti dau poza din game/gamemode.

prietene , am vandut gamemodul catre 2 persoane  si inca sau mai descoperit buguri (in cele din urma s-au rezolvat ) nustiu ce ai tu acolo , dar SIGUR nu este bun ! sau cel putin nu este varianta cea finala ..  nu trebuie sa iti demonstrez tie ce si cum , daca doresti te invit pe server-ul de teste sa vezi ce si cum sa modificat !

Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2020 at 10:04 PM, dNzZz said:

prietene , am vandut gamemodul catre 2 persoane  si inca sau mai descoperit buguri (in cele din urma s-au rezolvat ) nustiu ce ai tu acolo , dar SIGUR nu este bun ! sau cel putin nu este varianta cea finala ..  nu trebuie sa iti demonstrez tie ce si cum , daca doresti te invit pe server-ul de teste sa vezi ce si cum sa modificat !

https://imgur.com/a/UZFi4pt , uite aici cea finala.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Afacerea a fost un succes. Dupa cateva mici probleme de la host am reusit impreuna cu ownerul si scripterul sa rezolvam tot.
Baietii sunt niste oameni cumsecade si m-a uimit gandirea lor. Ma asteptam la o teapa in jur de 50% dar afacerea a fost un succes si totul a mers pe incredere. 
Recomand cu inima scripterul cat si afacerile cu dNzZz. Seara faina! :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.