Jump to content

VAND GAMEMODE LOS-SANTOS.RO


dNzZz

Recommended Posts

Salutare tuturor 

Am decis sa pun gamemode-ul meu , spre vanzare

Atentie , se va vinde doar primelor 3 persoane ! deoarece nu intetionez sa ajunga publicat pe internet  , sau investit bani  , timp , nopti nedormite , in cautarea si rezolvarea bug-urilor , si nu doar de catre mine , ci si de catre restul staff-ului  ! nu merita toti "pomanarii sa puna mana pe un gamemode impecabil !

Am reusit  sa adun 76/100 jucatori insa din diferite motive  , nu am avut timp pentru o administrare corecta , ceea ce a dus la pierderea jucatorilor..

Gm-ul a fost cumparat de la @_SIRIUS_ (singurul scripter ) si a fost dus la un nivel superior fata de restul serverelor, sa lucat la el o perioada de 2-3ani , in prezent nu se mai gaseste nici un bug pe server ! NICI MACAR 1

Gm-ul nu contine comenzi ascunse ! 

TOATE UPDATE-URILE AU FOST CREEATE CONTRACOST DE CATRE @_SIRIUS_

Acestea fiind spuse aveti descrierea gm-ului mai jos!

O mica prezentare de la Hooner  :

https://www.youtube.com/watch?v=q3nn2lTZAGo&t=1005s

Cateva poze :

https://imgur.com/a/1nECRhm

https://imgur.com/a/Iuqmp9N

 

Descriere GAMEMODE :

detinem panel nr#9  cumparat de la wCode Romania

economia pe server este mica ,  la joburi castigi intre 1k-10k pe tura , (infernus in ds  = 10kk)

fiecare job a fost testat in parte pentru a asigura o buna economia pe durata server-ului , fiecare jobskill a fost testat !

 

13 Factiuni

PD / NG / FBI /MEDICS  / UBER / NR / HITMAN/ GROVE /BALLAS / VLA / LSV / THE MAFIA /THE TRIADS

Toate factiunile , gang-urile , mafiile , au spawn-uri noi , skinuri setate in functie de rang

War system:  35 turfuri ! in total

Serverul dispune de war : 1vs1 ( gang vs gang )

 lupta ptr suprematie   : alliance vs alliance (grove - lsv - the triads VS ballas -vla -the mafia )

JAIL + ESCAPE + MAPING  ! UNIC  UNIC , CREEAT SPECIAL PENTRU ACEST GM 

Sistem de safe room ptr fiecare gang /mafie ( unde pot depune droguri /materiale /bani )

Sistem de clanuri .

Sistem de crates

Sisteme de rob : rob atm / rob bank / rob house /rob bizz / rob in echipa de 4 ( heist / rob identic cu cel dp FIVEM )

Sistem de rentboat  - cu mapping (port)

Sistem church - te poti casatori / divorta

Sistem de /mision - Billboard ( se pot creea diferite misiuni , trebuie sa ai imaginatie  , trebuie sa treci prin 10 cp-uri )

Sistem /missions - asemanator cel dp nephrite

Diferite eventuri automate /events - /DM EVENT / awp map  / colormatch  / hunt event /cashbox / skydiving / cash box ..etc

Sistem de /event rapid , 

Dealership frumos structurat , poti adauga masini in stoc , modifica pretul , viteza maxima , direct din comanda ,

WANTED LIST MODIFICAT ! ASEMANATOR CELUI DP B-HOOD

Sistem AirDROP , pe 3 nivele , bronze , silver , gold /

Sistem de login / register - tip GODFATHER 

Spawn diferit fata de restul serverelor 

SISTEM DE BITCOINS  ( DIN SSHOP POTI CUMPARA CU ELE ) 

NRG se gaseste doar la /shop 

SISTEM de tuning pe toate masinile 

SISTEM  HAPPYHOURS (DUPA ORA 20:00 primesti diferite beneficii la fiecare payday)

SISTEM de /spin /bonus /getgift  /luckywinner 

+ multe altele care nu imi vin in cap momentan ! curand o sa revin cu edit , cu cateva poze , 

 

cei care doresc mai multe informatii , sa achizitioneze acest gamemode , imi poate scrie pe skype : acelasi.danny  / fb https://facebook.com/dnz.lossantos.9

PRETUL SE DISCUTA IN PRIVAT ! LA CERERE POT VINDE SI DOMENII :

LOS-SANTOS / PLAY-AGAIN  / SAMP-MANIA / TOATE .RO

Edited by dNzZz
Domeniu nou
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 12/15/2019 at 8:55 AM, nailui said:

ce pret?

Nailui, tu esti un tepar de mare "clasa", nu recomand. Nu stiu cum mai ai tupeul sa vizitezi acest forum.

#Este vorba despre nailui, NU despre cel care vinde.

Edited by Eyser

The best of the best!

Awesome !!!

Link to comment
Share on other sites

La 16.12.2019 la 9:13, Eyser a spus:

Tepar de mare "clasa", nu recomand. Nu stiu cum mai ai tupeul sa vizitezi acest forum.

Daca ai vreo dovada cum ca sunt tepar , te rog sa le postezi aici sa vada toata lumea ! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.