Jump to content

VAND GAMEMODE LOS-SANTOS.RO


dNzZz

Recommended Posts

Acum 1 minut, Crowell a spus:

Adevarat pai in primul rand nu sterg nici un batran la fund si chiar de ar fi adevarat nu ar fi o rusine .

O rusine esti tu pentru ca ti-ai aratat adevarata fata .Dai tepe si te mandresti ca , castigi tu in romania bani ? Inseamna ca iti castigi existenta din asta si reprezinti o scursura a societatii , nu va mai inmultiti decat sunteti acum in momentul de fata , ca or sa iasa la fel de prosti .

vezi ca ai terminat pauza  , intoarcete la lucru , sa nu te dea afara , ca nu iti mai da mamica alti bani de bagat in jocuri . spor la toate ca pierd vremea , nu uita sa uploadezi pozele cu conversatia :)

Link to comment
Share on other sites

Nu-i problema , stai linistita .

Care vreti gm-uri gratis ce posteaza el despre los santos si linkmania , ma gasiti pe privat .Nu mai credeti in povesti ca a facut el imbunatatiri si nu are buguri ca va vinde gunoaie cum de altfel e si el si tot ce ii e drag lui .

Link to comment
Share on other sites

Nu-i problema , stai linistita .

Care vreti gm-uri gratis ce posteaza el despre los santos si linkmania , ma gasiti pe privat .Nu mai credeti in povesti ca a facut el imbunatatiri si nu are buguri ca va vinde gunoaie cum de altfel e si el si tot ce ii e drag lui .

Link to comment
Share on other sites

Perfect , in sfarsit ai postat gm-ul . :)

Ti-ai mai facut si forum pawnhub sa oferiti servicii .Pai tu ca tepar ai asteptari sa apeleze lumea la serviciile voastre ?

www.pawnhub.ro daca va duceti acolo stiti deja cine e fondatorul .

Link to comment
Share on other sites

Gamemode-ul il recomand pentru inceput. Sunt un client cat de cat multumit. Panelul primit nu a functionat si a trebuit sa platesc alti 20 de euro dar meh.

Cat despre GM, intradevar. Are buguri. Am rezolvat din ele dar este munca multa pana pui totul la punct.

Asa cum ti-a zis si tie ca esti al 3-lea mi se pare ca mi-a zis si mie, anyway. Sunt frustrat pe faza ca desi am cumparat gm-ul, dupa 2-3 saptamani a si aparut pe internet. Nu dau cu hate sau ceva, n-am treaba. Scripterul este chiar ok..desi cam scumpicel dar se merita ( daca vrei sa faci treaba ).

In rest..succes cu el, cpsz. folositi l sa va spalati pe cap. Astia care il luati free. Aveti de munca la el sa il aduceti in stadiul " epocii de aur ".

Eu totusi ii dau un +1 pentru munca depusa a scripterului ( @_SIRIUS_ ) ,cat si lui @dNzZzca a avut rabdare cu mine sa zicem asa.

 

Edited by baiatul_misterios
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce sunteti niste gunoaie astia de cumparati un gm si dupa le puneti pe net. L-ai cumparat sa il faci..nu-mi spune mie ca nu are nici un bug nici macar serverele alea de 1k jucatori. Toate au buguri si apar pe parcurs. Le rezolvi si treci peste frt. Nu sta sa te rogi de ei sa ti le faca. Cum era aia " dai un ban dar stai in fata ". Crezi ca eu n-am fost frustrat ca a ajuns gm-ul la toate gunoaiele de oameni? Stai linistit baiatule ca n-ai de ce sa faci zarva sincer. Si pt panel cum ai zis, dadeai la aia de la wcode niste bani si ti-l faceau ei daca chiar doreai un panel forta. Si eu am panel de la @_SIRIUS_ si incerc sa il perfectionez mai mereu. So, vorbim degeaba si cu offtopic aici. Eu sugerez un T/C ca s-a vandut gm-ul deja la multe persoane si il mai gasesti si pe net acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.