Jump to content

VAND GAMEMODE LOS-SANTOS.RO


dNzZz

Recommended Posts

Dau gm-ul pe gratis , in urma careia mi la vandut si mie cu 100 e in urma cu 1 luna de zile si zicea ca il scoate de la vanzare pentru ca sunt al 3-lea cumparator .

Acum sa-si mai faca bani de o paine , il vinde iar .

Are multe buguri .

Recent , am cumparat cu el linkmania , si am la el mana de lucru 25euro sa mi duca panelul la functionalitate 100% , au trecut 5 zile si nu am vazut rezultate , intrebandu-l cum decurg lucrurile in fiecare zi .Astazi mi-am luat si block .

Revin cu o postare in decursul noptii acesteia sau cel tarziu maine , cu dovezi cu tot .

NU CUMPARATI !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 26 minute, Crowell a spus:

Dau gm-ul pe gratis , in urma careia mi la vandut si mie cu 100 e in urma cu 1 luna de zile si zicea ca il scoate de la vanzare pentru ca sunt al 3-lea cumparator .

Acum sa-si mai faca bani de o paine , il vinde iar .

Are multe buguri .

Recent , am cumparat cu el linkmania , si am la el mana de lucru 25euro sa mi duca panelul la functionalitate 100% , au trecut 5 zile si nu am vazut rezultate , intrebandu-l cum decurg lucrurile in fiecare zi .Astazi mi-am luat si block .

Revin cu o postare in decursul noptii acesteia sau cel tarziu maine , cu dovezi cu tot .

NU CUMPARATI !

corect , ai nimerit !! bv felicitari ,  o sa las arhiva aici in comentari cu gamemodul linkmania si panoul free sa se bucure toti de el !  bft

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Crowell a spus:

Mi-a inchis si forumul avand toate datele de la tot ce detin !

Aveti grija si nu mai apelati la serviciile lui 

corect . aveti grija 😂 , esti tu prost si stresant din acest motiv ti-am dat si block si inchis forumul. 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Crowell a spus:

Mai ai si nevasta si copil in pnm si ajungi sa faci magarii .

esti "copac" mi-ai dat 25euro sa iti transform panel wcode in linkmania, am futut 3 panouri sa iti fie pe plac sa iasa cum iti doreai , pana la urma ti-am mai cerut 25  ca sa iti dau si gamemodul si panoul mult dorit de tine ,(deoarece fiind mai prost tie iti cerea 80euro pe ele)  ti le-am urcat pe hosturi  , au rulat , apoi "amin" sunt erori in fisiere care trebuiesc refacute .. nu tine de de mine , daca citesti in conversatii o sa vezi ca eu iti fac doar partea de design .

Link to comment
Share on other sites

Ce panouri ai futut tu , ca din 3 niciunu nu ai ajuns sa mi-l faci , nu mi-ai facut absolut nimic , am pus amandoi 25 si 25 pentru gm linkmania la pachet prin care e si panoul si inca vreo 2 gm-uri .

Cand ti-am zis pai trage din aia 25 ce mi-ai zis ? ''Pai fara aia ca din aia iti lucrez la panou linkmania'' Ti-am trimis inca 25 si tot asa :) .

Baiatu meu are vrajeala de samsar sa te duca cu vorba si sa te faca de bani .

Link to comment
Share on other sites

Revin eu cu print-uri de la inceputu inceputurilor cat de curand posibil pot sa lamuresc lumea .Ma astept si ca scripter-ul sa imi faca manevre fiind prieten cu tine .

Ia spune la baieti cati bani ai incasat de pe urma mea ?Sper sa-ti de-a Dumnezeu inzecit datorii peste tot inclusiv pe la banci .Toate se intorc intr-o zi .

 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Crowell a spus:

Revin eu cu print-uri de la inceputu inceputurilor cat de curand posibil pot sa lamuresc lumea .Ma astept si ca scripter-ul sa imi faca manevre fiind prieten cu tine .

Ia spune la baieti cati bani ai incasat de pe urma mea ?Sper sa-ti de-a Dumnezeu inzecit datorii peste tot inclusiv pe la banci .Toate se intorc intr-o zi .

 

nu am vrajeala , chiar te rog sa uploadezi dovezile . si sa le citesti cu atentie .poate ai sa iti dai seama .  ma doare fix in "p***" de reclama negativa facuta de tine , apropo cat timp vei folosi domeniul acesta iti voi da eu personal report doar ca sa il vad inchis ! deoarece esti prea prost pentru a administra o comunitate . "cere rollback" si iti voi pica iar forumul doar ca sa ma amuz . bft la facut spam aici ca pierd vremea aiurea. 

 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Crowell a spus:

Ti-am hranit copilu' pe o luna de zile la cati bani am bagat , ma pot considera tata ?

esti fustrat ca nu iti mai da mamica bani de bagat in sa:mp ? chill ca , castig mai bine ca tine in romania decat castigi stergand mosnegi la fund in uk !

Link to comment
Share on other sites

Adevarat pai in primul rand nu sterg nici un batran la fund si chiar de ar fi adevarat nu ar fi o rusine .

O rusine esti tu pentru ca ti-ai aratat adevarata fata .Dai tepe si te mandresti ca , castigi tu in romania bani ? Inseamna ca iti castigi existenta din asta si reprezinti o scursura a societatii , nu va mai inmultiti decat sunteti acum in momentul de fata , ca or sa iasa la fel de prosti .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.