Jump to content

Gamemode 2k18 update


AlexRap

Recommended Posts

Salut eu sunt AlexRap si am revenit cu un nou gamemode am mai pus eu un gamemode dar acesta este update la acel gamemode ce a fost adaugat rezolvat in versiunea anterioara a fost rezolvat un bug la dealership bug rezolvat la masini personale sistem vip / sistem youtuber multe comenzi updatate unele refacute rezolvate multe multe buguri cam toate bugurile daca mai gasiti rezolvati si voi eu am luat gmu la rand linie cu linie pana am rezolvat tot daca mi-a scapat ceva acum nu stiu vedem incercati si voi optimizat a fost pus si pe host se descurca destul de bine nu merge sa dai /changepass 1!%!%! nu pica ce sa va mai zic succes cu gamemode-ul.

Nu este cine stie ce dar adunate intr-un singur gamemode este ok multe ce am adaugat se gasesc in majoritatea gamemode-urilor dupa net dar eu am incercat sa rezolv tot am plecat de la gamemode BigZone 5.1.9 de la ValyYoutube el zicea ca ala nu mai are buguri n-a fost asa cate am vazut eu in el..si au fost rezolvate toate.

 

PART 3: rezovari: 

masini vip

vip user deasupra capului adaugat

ceva legate de masini personale rezolvate un bug asta e ultimu nu mai sunt

ondialogresponse la %d modificat

modificate multe actiuni la pd la somate,timerfree, am mai scazut din linii zic ca erau multe inutile in el

rezolvat bug la contorizarea orelor si a payday urilor

mai multe pe care o sa le vedeti voi

mai multe culori la /pcolor

schimbam total sistemul de chatmessage

fixat bug paintball scriai si nu se vedea ce scriai

ah a primit modificari

/skip la tutorial

daca imi mai aduc aminte mai scriu

a si da am uitat /test in gm cmd:test ca mai testam eu cate cv de aia am facut-o

ca mna am vazut un bug si am zis sa mai caut si aia e am rezolvat bugzone tot bugzone ramane sti cum zic, daca mai gasiti bug cv pm me

EDIT 4:

rezolvate quest urile zic erau si de la baza de date acm nuj

rezolvat vipname ul nu se salva aparea 0

baza de date buna acum

mai multe buguri rezolvate

scoasa chestia cu vip user prea mult lag era pe baza de streamer etc

 

EDIT 5:

Schimbat sistemul de ore si payday pe server este gen nuj cum sa va zic este pe 2.f acm

modificate niste texdraw uri

rezolvate mici chestii modificate

hai ca am facut prea multe mici update uri =))) mai faceti si voi

 

Succes cu gamemode-ul.

LINK DOWNLOAD: LINK NOU:V5: http://www.mediafire.com/file/9uayi6apodpwyit/Rezolvat part 2.rar

Poze: https://imgur.com/a/n9pDXXV

VirusTutorial: https://www.virustot...TUzMDE4NzUyMA==

 

Edited by AlexRap
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, AlexRap said:

Salut eu sunt AlexRap si am revenit cu un nou gamemode am mai pus eu un gamemode dar acesta este update la acel gamemode ce a fost adaugat rezolvat in versiunea anterioara a fost rezolvat un bug la dealership bug rezolvat la masini personale sistem vip / sistem youtuber multe comenzi updatate unele refacute rezolvate multe multe buguri cam toate bugurile daca mai gasiti rezolvati si voi eu am luat gmu la rand linie cu linie pana am rezolvat tot daca mi-a scapat ceva acum nu stiu vedem incercati si voi optimizat a fost pus si pe host se descurca destul de bine nu merge sa dai /changepass 1!%!%! nu pica ce sa va mai zic succes cu gamemode-ul

Poze cu ce am rezolvat adaugat in el: https://imgur.com/a/oJoDH Nu este cine stie ce dar adunate intr-un singur gamemode este ok multe ce am adaugat se gasesc in majoritatea gamemode-urilor dupa net dar eu am incercat sa rezolv tot am plecat de la gamemode BigZone 5.1.9 de la ValyYoutube el zicea ca ala nu mai are buguri n-a fost asa cate am vazut eu in el..si au fost rezolvate toate.

Succes cu gamemode-ul.

LINK DOWNLOAD: https://drive.google.com/open?id=1OHKn_aOg5BUWfFcOkFicGAVWtkbsofqY

EDIT: Ce am uitat sa mentionez ca pawno de la acest gamemode nu merge da erori eu compilez cu alt pawno si nu am nici o eroare nu stiu ce are v-am spus sa nu vi se intample si voua la fel sau poate voua va merge si doar mie mi se intampla asa nu stiu succes

Zici ca ai reparat bugul de la /v sa zicem ca pe slotul 5 ai elegy si pe slotul 6 infernus cand iesi si intri iti arata ca pe slotul 6 ai tot elegy dar tu aveai infernus

Daca l-ai reparat ar trebui sa sti de la ce este

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, ValyYouTube said:

Zici ca ai reparat bugul de la /v sa zicem ca pe slotul 5 ai elegy si pe slotul 6 infernus cand iesi si intri iti arata ca pe slotul 6 ai tot elegy dar tu aveai infernus

Daca l-ai reparat ar trebui sa sti de la ce este

Lasa ma scripterul in pace, nu mai baga bete in roate! :))

 

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ValyYouTube said:

Zici ca ai reparat bugul de la /v sa zicem ca pe slotul 5 ai elegy si pe slotul 6 infernus cand iesi si intri iti arata ca pe slotul 6 ai tot elegy dar tu aveai infernus

Daca l-ai reparat ar trebui sa sti de la ce este

Acest bug apare pe mai multe servere, e de la sistemul de vehicule foarte complicat si pe undeva se incurca slotul 5 cu 6 :))

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
On 3/11/2018 at 9:14 PM, AlexRap said:

Salut eu sunt AlexRap si am revenit cu un nou gamemode am mai pus eu un gamemode dar acesta este update la acel gamemode ce a fost adaugat rezolvat in versiunea anterioara a fost rezolvat un bug la dealership bug rezolvat la masini personale sistem vip / sistem youtuber multe comenzi updatate unele refacute rezolvate multe multe buguri cam toate bugurile daca mai gasiti rezolvati si voi eu am luat gmu la rand linie cu linie pana am rezolvat tot daca mi-a scapat ceva acum nu stiu vedem incercati si voi optimizat a fost pus si pe host se descurca destul de bine nu merge sa dai /changepass 1!%!%! nu pica ce sa va mai zic succes cu gamemode-ul.

Nu este cine stie ce dar adunate intr-un singur gamemode este ok multe ce am adaugat se gasesc in majoritatea gamemode-urilor dupa net dar eu am incercat sa rezolv tot am plecat de la gamemode BigZone 5.1.9 de la ValyYoutube el zicea ca ala nu mai are buguri n-a fost asa cate am vazut eu in el..si au fost rezolvate toate.

 

PART 3: rezovari: 

masini vip

vip user deasupra capului adaugat

ceva legate de masini personale rezolvate un bug asta e ultimu nu mai sunt

ondialogresponse la %d modificat

modificate multe actiuni la pd la somate,timerfree, am mai scazut din linii zic ca erau multe inutile in el

rezolvat bug la contorizarea orelor si a payday urilor

mai multe pe care o sa le vedeti voi

mai multe culori la /pcolor

schimbam total sistemul de chatmessage

fixat bug paintball scriai si nu se vedea ce scriai

ah a primit modificari

/skip la tutorial

daca imi mai aduc aminte mai scriu

a si da am uitat /test in gm cmd:test ca mai testam eu cate cv de aia am facut-o

ca mna am vazut un bug si am zis sa mai caut si aia e am rezolvat bugzone tot bugzone ramane sti cum zic, daca mai gasiti bug cv pm me

EDIT 4:

rezolvate quest urile zic erau si de la baza de date acm nuj

rezolvat vipname ul nu se salva aparea 0

baza de date buna acum

mai multe buguri rezolvate

scoasa chestia cu vip user prea mult lag era pe baza de streamer etc

 

EDIT 5:

Schimbat sistemul de ore si payday pe server este gen nuj cum sa va zic este pe 2.f acm

modificate niste texdraw uri

rezolvate mici chestii modificate

hai ca am facut prea multe mici update uri =))) mai faceti si voi

 

Succes cu gamemode-ul.

LINK DOWNLOAD: LINK NOU:V5: http://www.mediafire.com/file/9uayi6apodpwyit/Rezolvat part 2.rar

Poze: https://imgur.com/a/n9pDXXV

VirusTutorial: https://www.virustot...TUzMDE4NzUyMA==

 

Alt link de download ai?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.