Jump to content

[IMPORTANT]Promovare sa-mp.ro


WiDuAlK

Recommended Posts

Salutare , uitandu-ma pe forum , si gandindu-ma de ce nu prea este activitate , topicuri , conturi noi ca acum 1-2 ani, am decis sa fac acest topic si sa propuneti niste idei cum sa promovam site-ul, pentru mai multa activitate.Am vorbit cu WopsS despre forum si mi-a dat traficul de vizite de pe sa-mp.ro http://www.t5.ro/trafic/83996512/ - astea sunt vizitele zilnice oameni cu conturi si fara conturi. Acum , as vrea si parerile/ ideile  voastre in legatura cu cresterea activitatilor pe forum.Datele sunt oficiale!

Link to comment
Share on other sites

Fata de alta comunitate de Sa:Mp SA-MP.ro este vizitata cam de toata europa.

De ar fi si utilizatori online mai mereu, ar fi perfect, dar asta se va rezolva, cat mai curand, mai ales daca se va deschide un server official si acela va fi foarte populat, forumul o sa se redice foarte repede.

 

Chiar daca nu se va face un server official, tot vor fi din ce in ce mai multi utilizatori, chiar daca multi vor pleca, o sa vina altii si tot asa.

 

No stres.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Un design, sau o tema mai atragatoare daca tot veni vorba.

Un Banner special al site-ului SA-MP.ro care sa poata fi adaugat pe unele comunitati (daca se va face/daca exista sa ma contactati, o sa il adaug pe forumul meu).

 

Poate ar merge un parteneriat, doua, dar cu comunitati populate.

Edited by KnowN

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Un parteneriat, doua cum zice si KnowN ar fi perfect/e . O alta idee ar fi sa se interzica acces-ul de a se vedea pozele si link-urile de download fara sa ai cont si sa fi logat . Poate cum ziceti voi, si o tema noua ar fi buna, desi imi place destul de mult si asta . :-?

Edited by NoNamed
Link to comment
Share on other sites

Un parteneriat, doua cum zice si KnowN ar fi perfect/e . O alta idee ar fi sa se interzica acces-ul de a se vedea pozele si link-urile de download fara sa ai cont si sa fi logat . Poate cum ziceti voi, si o tema noua ar fi buna, desi imi place destul de mult si asta . :-?

Accesul cu link-urile de download nu sunt de acord. Mie ca si utlizator al unui forum nu-mi place asta.

Link to comment
Share on other sites

Accesul cu link-urile de download nu sunt de acord. Mie ca si utlizator al unui forum nu-mi place asta.

Tie poate nu-ti place, dar ia gandeste-te, orice strain care vin, gaseste ceva ce-i place , vede ca poate descarca si vedea poze fara sa aibe cont ... pierdem un membru, cand acel membru se poate inregistra pentru a descarca, mai vede ceva interesant pe ici pe colo, si poate ramane cu noi . :)

Link to comment
Share on other sites

Accesul cu link-urile de download nu sunt de acord. Mie ca si utlizator al unui forum nu-mi place asta.

O alta idee ar fi sa vezi link-urile de download la 10 posturi facute, sa-ti faci reclama la server la vreao 20 posuri facute, si sa poti avea acces full pentru un membru, la cel putin 5 posturi, asta ar mai agita putin apele pe-aici :))

242086.png

Link to comment
Share on other sites

O alta idee ar fi sa vezi link-urile de download la 10 posturi facute, sa-ti faci reclama la server la vreao 20 posuri facute, si sa poti avea acces full pentru un membru, la cel putin 5 posturi, asta ar mai agita putin apele pe-aici :))

Da , si posturi facute in prostie.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.