Jump to content

SA-MP 0.4a - True?


kwnx

Recommended Posts

Buna, din cate am auzit, se va lansa in curand samp 0.4a (e in continuare testat..) niste amanunte pe care le stiti despre aceasta versiune? Sunt chiar foarte curios sa aflu ce va mai fi nou :)

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Nașpa ca nu ai recunoscut ca de la mine ai auzit .. in fine

Ce va fi nou :-?

 

Chiar clientul standard, pentru a se asigura aspectelor legate de securitate mai mari în ceea ce privește modificările utilizate etc.
Un voice chat-ar SA:MP da mai ales ca RP-un fel o apăsare semnificativ
Noi obiecte standard sau posibilitatea de a descărca un Server.img / Custom.img sau similară direct
Instanță de server pentru a face upgrade la prezentare moderne și performante
Pe tema securității și ușurinței de instalare ar putea SA: da, eventual, oferă în plus MP pe STEAM și să facă ID-ul Steam disponibil (există într-adevăr alt mod multiplayer oferit aici gratuit)

Si altele ... legate de securitate și script .

 

De unde știu ?

Eu știu tot .. dinaintea multora ;) .. care doar plimba mouseul și se dau " smekeri "

Versiunea de teste este disponibila din noiembrie (nu stiu 100%)

Însa versiunea finala sper sa ajungă pana la începutul primăverii

 

 

Unde ai gasit aceste informatii?

Cel mai bun(prost>Nu te jignesc pe tine ci postul [in caz ca nu iți dai seama]) răspuns .. ai postat ca sa faci +1 așai ?

Puteai sa îl întrebi pe Y!M asta .. mda

Edited by Arownd
  • Upvote 1

c9HMxCn.png

 

jxH1ZQs.png

 

Skype : samp_arownd

Yahoo wos_sunrise 

Link to comment
Share on other sites

Nașpa ca nu ai recunoscut ca de la mine ai auzit .. in fine

Ce va fi nou :-?

 

Chiar clientul standard, pentru a se asigura aspectelor legate de securitate mai mari în ceea ce privește modificările utilizate etc.

Un voice chat-ar SA:MP da mai ales ca RP-un fel o apăsare semnificativ

Noi obiecte standard sau posibilitatea de a descărca un Server.img / Custom.img sau similară direct

Instanță de server pentru a face upgrade la prezentare moderne și performante

Pe tema securității și ușurinței de instalare ar putea SA: da, eventual, oferă în plus MP pe STEAM și să facă ID-ul Steam disponibil (există într-adevăr alt mod multiplayer oferit aici gratuit)

Si altele ... legate de securitate și script .

 

De unde știu ?

Eu știu tot .. dinaintea multora ;) .. care doar plimba mouseul și se dau " smekeri "

Versiunea de teste este disponibila din noiembrie (nu stiu 100%)

Însa versiunea finala sper sa ajungă pana la începutul primăverii

 

 

Cel mai bun(prost>Nu te jignesc pe tine ci postul [in caz ca nu iți dai seama]) răspuns .. ai postat ca sa faci +1 așai ?

Puteai sa îl întrebi pe Y!M asta .. mda

 

Sunt curios de unde stii astea. Poti sa-mi dai un PM sau sa raspunzi aici.

 

Si daca este adevarat ceea ce ai spus tu, sper sa faca un upgrade major si la SDK sa nu mai rescrie variabilele de tip int sau cum era pe acolo, nu imi mai aduc bine aminte, nu m-am mai uitat de mult prin SDK.

Link to comment
Share on other sites

Nașpa ca nu ai recunoscut ca de la mine ai auzit .. in fine

Ce va fi nou :-?

 

Chiar clientul standard, pentru a se asigura aspectelor legate de securitate mai mari în ceea ce privește modificările utilizate etc.

Un voice chat-ar SA:MP da mai ales ca RP-un fel o apăsare semnificativ

Noi obiecte standard sau posibilitatea de a descărca un Server.img / Custom.img sau similară direct

Instanță de server pentru a face upgrade la prezentare moderne și performante

Pe tema securității și ușurinței de instalare ar putea SA: da, eventual, oferă în plus MP pe STEAM și să facă ID-ul Steam disponibil (există într-adevăr alt mod multiplayer oferit aici gratuit)

Si altele ... legate de securitate și script .

 

De unde știu ?

Eu știu tot .. dinaintea multora ;) .. care doar plimba mouseul și se dau " smekeri "

Versiunea de teste este disponibila din noiembrie (nu stiu 100%)

Însa versiunea finala sper sa ajungă pana la începutul primăverii

 

 

Cel mai bun(prost>Nu te jignesc pe tine ci postul [in caz ca nu iți dai seama]) răspuns .. ai postat ca sa faci +1 așai ?

Puteai sa îl întrebi pe Y!M asta .. mda

Am vazut chestiile astea despre 0.4a pe net, inainte sa te intreb pe tine. Te-am intrebat in momentul in care ai avut scris la status "Samp 0.4a hmm" si atunci am fost in ceata, parca nu imi venea sa cred, dar totusi, era posibil.

Deci nu, nu de la tine am auzit, ce te-am fost intrebat eu a fost doar o modalitate de a ma convinge ca este adevarat..

 

 

Unde ai gasit aceste informatii?

Uite o imagine pentru a te convinge, stiu, nu e asa de clara... dar totusi se vede...

75OwmCh.png

Edited by KnowN .

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Arownd poate data viitoare scrii si tu corect sa inteleaga lumea ce vrei tu sa spui... am pus o simpla intrebare si nu tre sa te afli in treaba doar pentru ca esti un ... care si-a facut RSP din serverul meu vechi :))

Pot sa-ti fac sa scrie acolo orice versiune vrei tu... sau chiar "vCartof" ...

 

Cumva ai folosit google translate la informatiile despre 0.4a? Asa de copil sa fii sa spui "Eu știu tot .. dinaintea multora" dar in acelasi timp "Un voice chat-ar SA:MP da mai ales ca RP-un fel o apăsare semnificativ". Kalkor a precizat ca nu vrea sa faca din SA-MP ceva identic cu MTA deoarece a lucrat in acea echipa si ideea cu "posibilitatea de a descărca un Server.img / Custom.img sau similară direct" iese din discutie.

Edited by SoNNy.sys
  • Upvote 1

server.php

Link to comment
Share on other sites

1. Consider raspunsul ca fiind foarte corect .

2. "Asa de copil sa fii sa spui "Eu știu tot .. dinaintea multora" " > Copil >?

Dovada ca SoNNy are 9-12 ani >>>

Undeva pe la inceput cand merge cu masina prin San Fierro se aude cum rade si nu poate sa zica , ca nu e ras-ul lui xD

E destul de clar no ?

3. Demonstrația ca știe doar sa copieze .

Numele : SoNNy >> Sonny Flame

Numele serverului > Romania Stunt Evolution >> San Fierro - Stunt Evolution

Uitați-vă ca în SF-SE alegeai locația de spawnare idem și pe RSE

Tot ce e nou de la WoS încoace e luat de pe SF-SE daca as fi AndreT as murii de ras .. defapt mor si asa ;)

4. Demonstrația ca serverul lui e plin de "jucători"

>  Acu ceva timp avea aproximativ 40

> Dupa ceva timp 20

> Mai trece o săptămâna si deja 50 brusc .:-??

> Iar acum 90 lol întrece XSS :))

5. Demonstrația 2 ca RSE are "jucători"

Forum Chat :

@  RSE Bot : (22 noiembrie 2014 - 09:44 ) Sa ii uram bun venit lui Five pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (21 noiembrie 2014 - 10:38 ) Sa ii uram bun venit lui BrandyOi pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png @  AdrenaLine : (21 noiembrie 2014 - 05:39 ) ........

@  RSE Bot : (21 noiembrie 2014 - 03:55 ) Sa ii uram bun venit lui Nemesis pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (20 noiembrie 2014 - 04:39 ) Sa ii uram bun venit lui super_mafiotu pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  SoNNy : (19 noiembrie 2014 - 05:48 ) HostName: Romania Stunt Evolution » [V.I.P Free] ! /buyvip « Address: "Serverul meu idiot:7777" Players: 39 / 100 Ping: 16 Mode: Romania:Stunt,Freeroam,DM,Race Map: Stunt-DM-RP-Race-FreeRoam

@  RSE Bot : (19 noiembrie 2014 - 05:48 ) Sa ii uram bun venit lui PunKer. pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (19 noiembrie 2014 - 11:19 ) Sa ii uram bun venit lui xbox360speed pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (19 noiembrie 2014 - 10:36 ) Sa ii uram bun venit lui AleksFRi pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (19 noiembrie 2014 - 02:44 ) Sa ii uram bun venit lui BMcGowan pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (18 noiembrie 2014 - 08:00 ) Sa ii uram bun venit lui SeGaL_ pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (18 noiembrie 2014 - 06:21 ) Sa ii uram bun venit lui Alexandru555 pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (18 noiembrie 2014 - 09:41 ) Sa ii uram bun venit lui ParkeR pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (17 noiembrie 2014 - 06:00 ) Sa ii uram bun venit lui MaR!usNuMarius pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (17 noiembrie 2014 - 02:25 ) Sa ii uram bun venit lui Madeline. pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  RSE Bot : (16 noiembrie 2014 - 09:11 ) Sa ii uram bun venit lui Marian. pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  West.GoD_ : (16 noiembrie 2014 - 07:34 ) =]]

@  RSE Bot : (16 noiembrie 2014 - 06:07 ) Sa ii uram bun venit lui TwissT. pe Romania Stunt Evolution - Forums smile.png

@  BOGDY3 : (16 noiembrie 2014 - 03:17 ) SUJI ****

@  BOGDY3 : (16 noiembrie 2014 - 03:17 ) Ok thug te respect si debea astept sa iti ling boasele

 

Numai RSE Bot si 3 utilizatori vorbesc

 

Pe forumul acela apare numele meu de 2 ori .. stati calmi nu sunt eu , eu când am făcut cont pe RSE aveam nick Zeiss si am făcut pentru reclama am stat 1 ora sa vad dacă șterge cineva reclama însa nimic .

Ai acceptat propriul topic : http://www.imgz.ro/success.php?uid=125067 :))))

Cine a răspuns la subiect :)) ?

Sonny , Whiskey si inca 2 ..

Total membri : 655 .. din care cați oameni ? ..

Nu de alta dar la IP:Board poți crea singur membri ..

In fine nu are rost ma tu ești ce ești .. ști ce ești si toată lumea stie ce ești ;)

Server Maps (xSF) , Server Script (WoS+SF-SE)

Saracu AndreT are 3 playeri zilnic si are serverul original și tu 10 (100 cu tot cu "jucători")

 

RSP > SEv2 ?

Nush ce e asa de unic în SE sa zici ca e sev2 de WoS build 29 . Nu vrăjeli si smekeri ca nu ești la tine pe strada sa te dai mare xD

Fara xxSPEEDYxx u acu editai RSP V1 .. Ești smeker ca ai 9 ani sau ?

Fac pariu ca azi RSE face prin minune 100 up .. minune xD

Edited by Arownd
  • Upvote 1

c9HMxCn.png

 

jxH1ZQs.png

 

Skype : samp_arownd

Yahoo wos_sunrise 

Link to comment
Share on other sites

=)) AroWnd.xD, ma faci sa rad :-j

 

Nu ai tu cat are SoNNy...

 

EDIT: Asteptam ca SoNNy sa iti dea un reply, ti-as dovedi eu ca are dublu cat tine(aproape) dar nu imi permit sa ii dezvalui datele personale ^^

Edited by KnowN .

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Informatiile despre 0.4a sunt toate minciuni si nu este nimic official.

 

OFF: Multa lume nu ma suporta dar asa e cand ai succes in ceea ce faci. Iti doresc sa ajungi sa ai si tu la fel de multi playeri. Lumea vine pe RSE sa se joace nu sa vorbeasca pe forum ca nu suntem retea de socializare. Inchei aceasta discutie inutila si poate n-o sa mai fii asa de obsedat ce ceea ce fac eu ca mi-e ca n-o sa mai dormi bine la noapte.

server.php

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am auzit si eu de versiunea 0.4a ...  prin Ianuarie cred ca se lanseaza... 

Y!M: menyx.official

Skype: menyx.official

 

 

Inainte de a critica o persoana indiferent de etnie/varsta/inteligenta ei uita-te la tine si nu uita ca toti suntem Oameni si ca nu are sens sa incerci sa pari diferit!Daca esti mai prost/destept decat cel scos/aflat in discutie incearca sa nu faci pe "MR. Inteligent" TACI si FACI!

Respecta membrii acestei comunitati daca ai pretentia sa fi respectat si tratat(a) ca pe o fiinta umana!

 

Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.•

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.