Jump to content

Se mai joaca SA-MP?


BuBu

Recommended Posts

Aia comparatie ?

Vrei sa iti dau lectii de limba romana ? /:)

Comparatie : Copilul este palid ca uleiul .

Asta ii comparatie ;P .

SA-MP Da se mai joaca . Acum sunt jeguri de oameni care editeaza servere , aveti exemplu pe cei care au comentat mai sus si se stiu ei ;)) .

Eu voi mai juca si pe la 30 de ani daca mai este fiindca este de logica , pawn language ma refer nu jocul ca eu nu l-am terminat niciodata :]] =]] .

idiots.png
Link to comment
Share on other sites

Nu cred fiinca acum multi vor sloturi pe serverul lor  ( 1000 max) ( uni care nu au nici macar 10 ( ma refer la unele sv) ) )

Si in plus Kalcor castiga bani din jocu asta, oricum nu va mai tine chiar atat de mult va pica peste cativa ani ( 4-5 ani, sau poate mai mult)

Oricum samp este smecher, daca nu ar fi uni pici de 8 ani care isi fac servere de rp ( nici macar nu stiu ce-i ala, baga alti pici de 6-5 ani admini care habar nu au ce-i ala samp, si multe altele) putini am vazut de treaba pe samp.

Sincer cred ca am sa ma las odata, dar nu acum ...  , Ma enerva cand eram la inceput fiindca mereu cand postam un script , sau altele el zicea ca-s praf ( si na vazand cineva mai bun decat tine la momentul acela...)  m-am mai lasat, insa pana la urma am realizat ca nu merita sa ma las din cazua asa ca am continuat, intr-o zi am invatat : Y_INI, putin SQLite ( inca nu-l inteleg, mi se pare mai greu), YCMD

Maine o sa mai invat niste chestii noi :) ( manipularea de biti , am vazut un tutorial interesant pe .com. In fine

Eu sunt nimeni. Dar prefer sa fiu un nimeni inconjurat de prieteni adevarati, decat un om faimos inconjurat de falsi.

Nu sunt un scripter perfect, nu sunt nici macar pe aproape, insa in in ciuda acestui fapt incerc sa invat sa le fac pe toate.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred fiinca acum multi vor sloturi pe serverul lor  ( 1000 max) ( uni care nu au nici macar 10 ( ma refer la unele sv) ) )

Si in plus Kalcor castiga bani din jocu asta, oricum nu va mai tine chiar atat de mult va pica peste cativa ani ( 4-5 ani, sau poate mai mult)

Oricum samp este smecher, daca nu ar fi uni pici de 8 ani care isi fac servere de rp ( nici macar nu stiu ce-i ala, baga alti pici de 6-5 ani admini care habar nu au ce-i ala samp, si multe altele) putini am vazut de treaba pe samp.

Sincer cred ca am sa ma las odata, dar nu acum ...  , Ma enerva cand eram la inceput fiindca mereu cand postam un script , sau altele el zicea ca-s praf ( si na vazand cineva mai bun decat tine la momentul acela...)  m-am mai lasat, insa pana la urma am realizat ca nu merita sa ma las din cazua asa ca am continuat, intr-o zi am invatat : Y_INI, putin SQLite ( inca nu-l inteleg, mi se pare mai greu), YCMD

Maine o sa mai invat niste chestii noi :) ( manipularea de biti , am vazut un tutorial interesant pe .com. In fine

Stai calm, ca sa primesti serverul cu 1000 de sloturi trebuie sa demonstrezi ca ai jucatori ... :)

communitylogosml.png

94.23.120.101:7778

Link to comment
Share on other sites

Atata de logic e ca se va mai juca poate si peste 10 ani xD

Da , poate in alte tari  , da  in romania sunt sute de servere RP , toti se apuca de scripting si putini raman doar playeri

Peste multi ani o sa fie mii de servere(facute de copilasi) care au 10-15 playeri fiecare..

Scripterii cresc , playerii scad..

Massari e curva mea

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea in ceea ce priveste SA:MP in viitor e una destul de proasta in sensul ca nu cred ca se va mai juca,din foarte multe motive de ex: Se schimba generatia or sa aiba pretentii mai mari, vezi zi de zi copii cu tablete, iphone si etc...ce sa mai joace samp.Apoi mai apare si "concurenta" celelalte jocuri care apar in ziua de azi cu grafica de parca te uiti la film,tot felul de jocuri si idei futuriste nu cred ca mai are foarte multe SAMP-ul din pacate.

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea in ceea ce priveste SA:MP in viitor e una destul de proasta in sensul ca nu cred ca se va mai juca,din foarte multe motive de ex: Se schimba generatia or sa aiba pretentii mai mari, vezi zi de zi copii cu tablete, iphone si etc...ce sa mai joace samp.Apoi mai apare si "concurenta" celelalte jocuri care apar in ziua de azi cu grafica de parca te uiti la film,tot felul de jocuri si idei futuriste nu cred ca mai are foarte multe SAMP-ul din pacate.

O sa se joace si pe tablete/telefoane, deja poti administrate serverul de pe telefon/tableta si poti scrie pe chat.

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

Se joaaca!

E frumos cand ajungi sa iti faci un server.. sa faci un FS-uri.. ca asa sa joci pe alte servere te plictisesti

Se joaaca! - iar jos zici altceva:))

Si e exact ce am spus si eu mai sus

Numarul serverelor/scripterilor crest , iar playerii scad:))

Massari e curva mea

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.