Jump to content

Se mai joaca SA-MP?


BuBu

Recommended Posts

Voi ce credeti San Andreas Multiplayer inca se mai joaca foarte mult? Deci eu am vazut foarte multi de exemplu in autobuz vorbeau despre SA-MP lafel si in alte locuri cateodata, chiar din coincidenta.

Multi prieteni de varsta +25 de ani mi-au zis ca au colegi care joaca SA-MP adica cunosc care si de 35-40 de ani joaca acest joc, are chiar si familie (o fica). Si pe serverul meu vad zi de zi incepatori de SA-MP care nu cunosc mai deloc acest joc multiplayer, voi ati intalnit in prezent ?

[glow=red,2,300]Voi ce credeti, acest joc va continua deja sunt atatia ani sau vom scade in jucatori?[/glow]

Link to comment
Share on other sites

SAMP = vai shamar de el nu prea se mai joaka nu mai e cum e inainte ca are b-zone 500 de playeri cu 300 de bots partea a 2 dar samp deja este vechi nu se mai joaka nimeni GTA 4 MP e akm mult mai tare sau alte jocuri GEN , CABAL , WOW , COD 4 MP etc.... samp deja nu mai e cum era o sa se lase majoritatea cand o sa isi dea seama ca e un jok de copii de 12 ani

Link to comment
Share on other sites

Eu unul sunt de parere ca sunt din ce in ce mai multi care joaca.

Dar generatiile astea noi de jucatori nu vor fi ca celelalte vechi, nu vor fi asa cu capul pe umeri.

Cred ca asta ati observat si voi.

Jocul va mai fi populat mult timp de aici incolo dar numai de copii si foarte rar cate unu mai intreg la minte sau care stie sa ii prosteasca pe copii aia sa le ia banii. (gen RSS)

Link to comment
Share on other sites

Eu unul sunt de parere ca sunt din ce in ce mai multi care joaca.

Dar generatiile astea noi de jucatori nu vor fi ca celelalte vechi, nu vor fi asa cu capul pe umeri.

Cred ca asta ati observat si voi.

Jocul va mai fi populat mult timp de aici incolo dar numai de copii si foarte rar cate unu mai intreg la minte sau care stie sa ii prosteasca pe copii aia sa le ia banii. (gen RSS)

intra pe http://game-state.eu cel mai mare site cu lista de jocui mp si vezi care e cel maimjucat joc ;)

index.php?Name=Indecen3T
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Eu de exemplu am pc de GTA IV,joc gta iv si cu Icenchancer 2.1,insa ala il joc mai mult asa,de plictiseala,deoarece dupa ce termini tot jocul incepe sa fie plictisitor,oricate moduri ai pune,si oricat de bine ti-ar merge jocul,si GTA IV inca nu are un MP stabil..Si sunt foarte putini care joaca,si eu desi am pc cae ruleaza GTA IV lejer,tot samp joc cel mai mult,e mai distractiv/atractiv,mereu ai ceva de facut.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu conteaza vartsa ;), chiar daca esti la o varsta inaintata asta nu te va opri sa faci ce-ti place.

Eu sunt nimeni. Dar prefer sa fiu un nimeni inconjurat de prieteni adevarati, decat un om faimos inconjurat de falsi.

Nu sunt un scripter perfect, nu sunt nici macar pe aproape, insa in in ciuda acestui fapt incerc sa invat sa le fac pe toate.

Link to comment
Share on other sites

Pai sa vedem, ce treaba are varsta cand tie iti place un anumit joc?, daca iti place ceva o faci fara nici-o problema.

Eu de exemplu, nu ma consider maniac, dar joc de 4 ani SA:MPdin care 3 ani scripting. Acuma nu mai stau sa joc ca nu mi se mai pare interesant ca e infestat de toti copilandri pe joc care se dau mari "barzoi".

Deci, concluzia este ca varsta nu conteaza, eu am varsta de 17 ani si am de gand sa ma mai joc acest joc pe nume SA:MP

Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseşte

Link to comment
Share on other sites

Daaa ! se joaca . Este si va ramane un joc foarte cautat in care nu te poti plictisi .

Pentru cei ce cauta servere bune de Sa:Mp :

Salut tuturor !

Ai chef sa joci SA:MP pe un server MISTO ?

<Reclama e interzisa> si cred ca stiai asta.

Cu drag Gireada

Link to comment
Share on other sites

Nici nu iti imaginezi BuBu :D ... Intr-o zi, navigand pe sa-mp.com (pagina principala) am observat, si chiar am ramas uimit, cati jucatori erau pe serverele de san andreas:mp, era o cifra foarte apropiata de 60.000 :) cred ca era 59.000++ nu mai stiu cat. Era un personal record de-al meu, pentru ca nu am mai vazut asa de multi jucatori ever xD

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

Sincer... :-? sa-mp .. pare un joc copilaresc adica gasesti tot felu de pici.. de 9-10-12 ani care daca ai un server trb neaparat sa le dai admin si tot felu de alea alea... si nu prea gasesti dastia mai cu picioarele pe pamant de 15-19 ani care sa fie normali.. ;)

Link to comment
Share on other sites

SA-MP se joaca, si se va mai juca destul de mult timp...

Sincer... :-? sa-mp .. pare un joc copilaresc adica gasesti tot felu de pici.. de 9-10-12 ani care daca ai un server trb neaparat sa le dai admin si tot felu de alea alea... si nu prea gasesti dastia mai cu picioarele pe pamant de 15-19 ani care sa fie normali.. ;)

Eh, iti spun din experienta ca am gasit persoane de 18 ani care au mentalitatea unora de 10 ani, exemplul cel mai bun fiind "minunatii" owneri ai RSE-ului, niste gunoaie :-j.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sampul se populeaza cu multi copilasi , mai ales pe serverele stunt , vezi copii de 11-12 ani ( stiu din experienta , am avut svr stunt )

Si numarul scripterilor creste in ulltimul timp , ofc , multi care se apuca de scripting in ultimul timp sunt copii care editeaza servere .. rar mai gasesti pe cineva care vrea sa faca de la 0 cum  a fost acum cativa ani..

Massari e curva mea

Link to comment
Share on other sites

Sampul se populeaza cu multi copilasi , mai ales pe serverele stunt , vezi copii de 11-12 ani ( stiu din experienta , am avut svr stunt )

Si numarul scripterilor creste in ulltimul timp , ofc , multi care se apuca de scripting in ultimul timp sunt copii care editeaza servere .. rar mai gasesti pe cineva care vrea sa faca de la 0 cum  a fost acum cativa ani..

M-ai tin minte cat mai puteam juca pe 03.b ...

FUN

Dar acu gasesti multe servere edit-uri rss + dkr ... xD

Cum spune-ai tu ...

Sa-Mp.ul se populeaza ... Din localitate la mine si cati-va din bacau pe care ii cunosc eu abea s-au apucat si spun ca e super samp.ul ..

Cand vom fi de varsta de 30ani ,oare vom mai juca sa-mp ?: )))

Scriptez for $$, Detalii,add sampofficial.

logonou.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.