Jump to content

[Cautare] - PARTENERT/SCRIPTER - comunitate


Recommended Posts

Salut, dupa cum spune si titlul sunt in cautarea unui partenert, care este scripter si este disponibil sa deschidem o comunitate, cu diverse servere, in prin plan, comunitatea o sa fie bazata pe un server de SA:MP, asa ca oricine este disponibil de colaborare, ii astept un mesaj, doresc maxima seriozitate, legat de platiti, in mare o sa platesc eu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, PlayFiz said:

Salut! Ma bag eu , SNH02#9677 pe discord, cat despre plati, nu dau un leu.

Atunci nu recomanda nici eu pe cel citat :)) 

Dovezi https://www.sa-mp.ro/forums/topic/29668-am-nevoie-de-un-scripter/?tab=comments#comment-172174

 

Block si nici pana acum nu dau de el sa il intreb de ce, aparent sunt invizibil peste tot pentru el

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Ma pot oferi doar daca dovedesti ca esti baiat serios. Lucrez de foarte mult timp in pawno si am cunostiintele necesare pentru a realiza sisteme faine. Mult succes!

SKINS SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

DMV SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

(!)SERVER DISCORD: https://discord.gg/8Hwd8EF

Link to comment
Share on other sites

Asa, va multumesc tuturor de raspuns, pai nu stiu ce sa zic, sincer nu va cunosc sau ceva de genu, eu am in plan sa deschid o comunitate, vreau sa fie ceva frumos, spre deosebire de alte comunitati mici, eu am idei care vor fi mult mai dezvoltate, nu vreau sa fie totul plagiat sau ceva de genu. Oricum, ce sa zic, din pacate in urmatoarea saptamana decat spre seara o sa pot raspunde. Am sa dau tag tuturor care mi-au dat "reply" aici, eventual, nu stiu , sa-mi dovediti cumva ca pot avea incredere, am zis sa nu pun mare accent pe varsta, am sa va rog sa-mi lasati un PM, aici cu urmatoarele  : varsta, experienta script html, pawn, c++, etc nu stiu 100% care sunt programele. Deoarece nu vreau sa fac ceva copiat de pe net, care sa aibe succes o zi si sa o dea in bara in urmatoarea saptamana.  Va multumesc de intelegere, sper sa un feedback bun din partea voastra.

@Tiranu@eltAndrei@PlayFiz @Syntetick@peiN

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, AndreiAddv a spus:

Nu recomand pe nimeni de mai sus, mai puțin pe @Syntetick

Pe cei pe care îi recomand personal și lucrează impecabil.

@Lunoxx @Dennis12.(nu știu dacă mai e liber)

Iti multumesc de recomandare. 

Sincer sunt cautat acum de vreo 3 persoane, pentru gamemode de la 0, dar merita sa incerce si baiatul asta sa imi dea un mesaj, cine stie 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, PROMOTER said:

Asa, va multumesc tuturor de raspuns, pai nu stiu ce sa zic, sincer nu va cunosc sau ceva de genu, eu am in plan sa deschid o comunitate, vreau sa fie ceva frumos, spre deosebire de alte comunitati mici, eu am idei care vor fi mult mai dezvoltate, nu vreau sa fie totul plagiat sau ceva de genu. Oricum, ce sa zic, din pacate in urmatoarea saptamana decat spre seara o sa pot raspunde. Am sa dau tag tuturor care mi-au dat "reply" aici, eventual, nu stiu , sa-mi dovediti cumva ca pot avea incredere, am zis sa nu pun mare accent pe varsta, am sa va rog sa-mi lasati un PM, aici cu urmatoarele  : varsta, experienta script html, pawn, c++, etc nu stiu 100% care sunt programele. Deoarece nu vreau sa fac ceva copiat de pe net, care sa aibe succes o zi si sa o dea in bara in urmatoarea saptamana.  Va multumesc de intelegere, sper sa un feedback bun din partea voastra.

@Tiranu@eltAndrei@PlayFiz @Syntetick@peiN

Salut, eu lucrez numai prin intermediul digitalrows, nu ma bag in comunitati, ti-am dat mai sus un link unde poti solicita servicii, printre care si creearea unor moduri de joc personalizate de la 0.

Insa iti recomand sa nu folosesti yahoo daca vrei sa ne contactezi, momentan este o problema si nu putem raspunde utilizatorilor care au mail inregistrat la yahoo.

Membrii din echipa noastra in mare parte sunt majori, iar eu am 16 ani (nu prea conteaza asta).

O zi / seara faina!

Edited by Syntetick
Link to comment
Share on other sites

Acum 6 ore, Syntetick a spus:

Salut, eu lucrez numai prin intermediul digitalrows, nu ma bag in comunitati, ti-am dat mai sus un link unde poti solicita servicii, printre care si creearea unor moduri de joc personalizate de la 0.

Insa iti recomand sa nu folosesti yahoo daca vrei sa ne contactezi, momentan este o problema si nu putem raspunde utilizatorilor care au mail inregistrat la yahoo.

Membrii din echipa noastra in mare parte sunt majori, iar eu am 16 ani (nu prea conteaza asta).

O zi / seara faina!

Din pacate eu caut om, pe care sa-l tin in comunitate, merci totusi de raspuns.

Link to comment
Share on other sites

On 10/25/2018 at 1:42 PM, PROMOTER said:

Din pacate eu caut om, pe care sa-l tin in comunitate, merci totusi de raspuns.

Salut, lasa-mi mesaj in privat, sunt interesat.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.