Sari la conținut
WopsS

Discord pentru San Andreas Multiplayer România

Postări Recomandate

Salut,

De ceva timp ne-am tot gândit să înlocuim chat-ul de pe forum cu Discord, din mai multe motive. Unele dintre motive ar fi:

• Actualul chat de pe forum foloseşte sistemul de interogări pentru baza de date să vadă dacă a apărut ceva nou.
  • Are limitări la imagini, mesaje private şi camere separate.
  • Îngreunează puţin serverul când sunt mai multe persoane online pe forum.

De asta ne-am gândit să vedem cum ar merge cu Discord-ul, momentan o să le ţinem pe amândouă şi o să vedem la care renunţăm, la cel de pe forum sau la serverul de Discord.

Dacă vreţi să intraţi pe Discord puteţi să o faceţi accesând https://discord.gg/vWnM3Cc (puteţi să o faceţi fie de pe web, fie de pe aplicaţie).

Dacă aveţi sugestii sau nelămuriri spuneţi-le aici.

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 hours ago, DaEdRiC-FoX said:

se mai întâmplă.

Adv

3 hours ago, WopsS said:

De ce?

Deoarece, dacă pe chatul de pe forum debea se postează 2-3 msj pe zi, pe discord va fi si mai putina activitate, deoarece nu cred că va folosi cineva discord special pentru sa-mp.ro (așa a fost si cu sv ala de ts)

Partajează acest post

Link spre post
10 hours ago, Tud0r. said:

Adv

Deoarece, dacă pe chatul de pe forum debea se postează 2-3 msj pe zi, pe discord va fi si mai putina activitate, deoarece nu cred că va folosi cineva discord special pentru sa-mp.ro (așa a fost si cu sv ala de ts)

de acord 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, [kLs]Z3r0. - [kLs]ArmaNd a spus:

Fresh , de cand am plecat eu si am luat rsu, vad ca ai 3 buti cu raksamp =)) ce ai facut ? bine ca ai hostul ala, dar si pe ala il ai degeaba =))

Nu mai devia de la subiect doar ca sa te afli in treaba.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Acest site foloseşte cookie–uri. Prin continuarea navigării, eşti de acord cu modul de utilizare a acestor informaţii. Pentru mai multe detalii, vezi Termeni de Utilizare și Politică Intimitate.