Jump to content
  • 0

GIFTBOX


bEnZ

Question

Problema intalnita (descriere): Salut , am un FS giftbox in pc , el merge perfect dar am o problema la el. Problema intalnita este ca playeri pot da /getgift cand vor ei , pot da din secunda in secunda si le da bani. Eu vreau sa bag sa se dea /getgift odata pe zi dar nu stiu cum , astept solutiile voastre.    ACESTA ESTE SISTEMUL. http://pastebin.com/43dBEZXu
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu):
Imagini / Video (optional):
Ati incercat sa rezolvati singur?: Nu stiu cum.

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dude, pun pariu ca nu le prea ai cu scripting-ul mai deloc, zi-mi daca ma insel, dar 99,9999999% nu ma insel.

Ia de aici bucata tutorial:

Pune mana si exerseaza pe un fisier new.pwn , mai uite-te si pe wiki, si in alte tutoriale si fa-ti singur verificarea, eventual converteste tutorialul meu de payday in loc de verificare de ora fa verificare de zi, apoi fa variabila de timp pentru jucatori si salveaz-o la fiecare in parte. Presupun ca asta nu stii sa faci, asa ca asculta-ma si fa prima idee.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.