Jump to content

GameMode GTA PRO ROMANIA


NewLighTzew

Recommended Posts

Salut Azi Va Voi Prezenta Un GameMode Unic In Romania 

GameMode Creat De MisterM Numele Meu Din Joc

SpawnCivil E Unic 

Poza;2vwa815.jpg

---------------------------------------------------------------------|

CNN Ls

Poza:sy5qn7.jpg

----------------------------------------------------------------------|

Factiuni:

Police Departament

F.B.I

National Guard

Taxi Company

Tow Car Company

News Reporters

School Instructor

The Hitman Agencry

The Corleone Family -Ls

The Tattaglia Family-Ls

The Barzini Family-Ls

The Stracci Family-Lv

The Cuneo Family-Lv

The Yakuza Family-Lv

Joburi:

Trucker

Fermier

Pescar

Gunoier

Pilot

Detectiv

Lawyer

Mechanic

BadyGuard

Prostitoata

Traficant De Arme

Traficant De Droguri

---------------------------------------------------------------------|

Sistem Masini Personale

Am Adaugat 4 Feluri De Masini Personale

FirstCar-Culoarea Galbena

ThirdCar-Culoarea Albastra

SecondCar-Culoarea Alba

FourthCar-Culoarea Gri Deschis

Poza:icqpnr.jpg

-----------------------------------------------------------------|

Helicopter-Culoarea Galbena

Plane-Culoarea Rosie

Poza:33583lv.jpg

----------------------------------------------------------------|

Boat-Culoarea Verde

Poza:6s9nqf.jpg

---------------------------------------------------------------|

Sistem Teritorii

Poza:23tgt3l.jpg

WarStats Pentru A Verifica Win-urile si Lose-urile

Poza:jhaqyx.png

---------------------------------------------------------------|

Sistem Unicat De /Profile

Iti Arata Cand Ai FirstCar/SecondCar/ThirdCar/FourthCar Cu Yes

Cand Nu Ai  FirstCar/SecondCar/ThirdCar/FourthCar Cu No

Poza:2v9swg7.jpg

------------------------------------------------------------------------------------|

Am Creat 2 Insule :

Poza Insula 1:vzzsd2.jpg

Poza Insula 2:nwx7ux.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------|

Pentru Download

http://www.girlshare.ro/34757044.3

Edited by NewLighTzew
Link to comment
Share on other sites

Dacă vrei să mă înțelegi, pe comunitate la noi, dacă tot te hotărăști să postezi, trebuie să o faci cum trebuie: descriere, multimedia, toate cele;

-----------------------------------------------------------------------------------|

Pentru Download Si Informatii

Add My Skype colis.flaviucristian

​Toate bune și cât de cât frumoase până aici, dar partea asta nu e ok! 

Ori postezi GM-ul, ori te lauzi cu el ?!

Mulțumesc!

Link to comment
Share on other sites

si totusi nu mai se pare nimic spectaculos, si nici nu vad de ce as folosi asemenea gamemode, sau de ce as juca pe un server cu acest gamemode.

 

Cat despre parte "UNIC", nici asta nu mi se pare ok. Doua chestii unice am vazut(acele culori de la 3dtextlabel-uri si poza aia de la /profil).

Nu mai deschideti in pu*a mea servere de SA:MP !

Jucati-va pe cele care sunt !   Sunt suficiente !

Reguli de bun simt:

1. Nu faceti reclama unde nu trebuie !

2. Nu injurati ca la usa cortului !

3. Daca esti analfabeti, taci din gura !

4. Nu abuza de 'scuze', 'din greseala' !

 

My work ::: http://pastebin.com/VRNRcaAs

Link to comment
Share on other sites

si totusi nu mai se pare nimic spectaculos, si nici nu vad de ce as folosi asemenea gamemode, sau de ce as juca pe un server cu acest gamemode.

 

Cat despre parte "UNIC", nici asta nu mi se pare ok. Doua chestii unice am vazut(acele culori de la 3dtextlabel-uri si poza aia de la /profil).

​DAca nu iti place nu posta si gt

Link to comment
Share on other sites

​DAca nu iti place nu posta si gt

​eu am dreptul sa-mi exprim opinia, iar tu esti obligat sa-ti cunosti limba materna!

Nu mai deschideti in pu*a mea servere de SA:MP !

Jucati-va pe cele care sunt !   Sunt suficiente !

Reguli de bun simt:

1. Nu faceti reclama unde nu trebuie !

2. Nu injurati ca la usa cortului !

3. Daca esti analfabeti, taci din gura !

4. Nu abuza de 'scuze', 'din greseala' !

 

My work ::: http://pastebin.com/VRNRcaAs

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Acest GM este o copie dupa originalul GTA Pro - Romania (www.gtapro.ro). Nu stiu ce vrei sa impresionezi prin acele cuvinte: UNIC si creat de MisterM. Acest GM "wanna be" ceva nu o sa fie niciodata. E plin de bug-uri s.a.m.d. :)

Cer ca acest topic sa fie inchis, iar utilizatorul sa primeasca WARN pentru nerespectarea modelului.

P.S: Adevaratul GM a fost creat de Mr.X.

Cu stima,

FratziWear

Moderator Scripting @SA-MP.ro

Link to comment
Share on other sites

Nu vad ce ar fi asa unic la un acest fel de GM care il vezi mai ori unde...

In fine,am jucat pe acest server,am avut GM-ul,avea destul de multe buguri si comenzi ascunse,nu inteleg de ce ar vrea cineva un astfel de GM.(In fine...eu am avut o versiune a GM-ului mai avansata)

Macar de era pe MySQL mai ziceam si eu ca e cat de cat OK.(sau sa fi fost tot GM-ul pe ZCMD).

Nu prea ai dreptul sa folosesti acest nume atata timp cat nu esti fondatorul lui..(plus ca faci si reclama)

Bafta.

(Daca nu vrei WARN ar fi mai ok sa stergi reclama :) si sa schimbi numele)

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

Va certati intre voi care are copia mai reusita etc.

Primele 2 copii cele mai bune au fost urmatoarele:Cele ale persoanei care a descris pentru prima data Red-Nation(imi scapa numele).Acest server ca parte de script era aproape la fel dar lipseau elementele de design,mapele,culorile etc.

A doua copie a fost cea care am facut-o eu si avea un bug care restarta serverul.Acuma au venit toti marii scripteri ai Romaniei,copii de 10-11 ani care doar au dat Download si au editat numele si se dau si ei mari creatori.Pwp pentru toti dujmanii,si acel server o sa aiba tot timpul elemente unice deoarece cel care scripteaza are un stil si idei aparte,staff-ul mai lasa de dorit dar asta e :)

  • Upvote 2
Servicii Scripting Contra Cost

 

Link to comment
Share on other sites

Va certati intre voi care are copia mai reusita etc.

Primele 2 copii cele mai bune au fost urmatoarele:Cele ale persoanei care a descris pentru prima data Red-Nation(imi scapa numele).Acest server ca parte de script era aproape la fel dar lipseau elementele de design,mapele,culorile etc.

A doua copie a fost cea care am facut-o eu si avea un bug care restarta serverul.Acuma au venit toti marii scripteri ai Romaniei,copii de 10-11 ani care doar au dat Download si au editat numele si se dau si ei mari creatori.Pwp pentru toti dujmanii,si acel server o sa aiba tot timpul elemente unice deoarece cel care scripteaza are un stil si idei aparte,staff-ul mai lasa de dorit dar asta e :)

Bine zis Briliantule.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1. Acest gm este un edit de la gamemode-ul lui Reachless.. ( REDZMAX)

2. Gm-ul Actual GPR Este facut de Mr.X

3. Asta este Teapa nu va da gm-ul sau ceva doar va cere sa il ajutati la script :) L-am adaugat aseara si  ... 

 

FratziWear inainte sa vorbesti...Asumati ce spui, Adica e usor esti Onwer pe PRO etc

Deci in concluzie Copia 2 GTA PRO ROMANIA exista, Facuta de la 0 de blaCkmen :)

Pentru detalii acest GM nu a fost deschis, Pana cand s-a facut parteneriat cu GRIFFO si a venit cu GM lui

 

Si app nici blackman ala nu a facut RN-ul dela 0 tot edit de la redzmax :))) L-am ajutat si pe ala la script la gm-ul ala.. si am vazut eu ce gm ii. e REDZMAX EDIT ! Nu mai fiti atat de pupincuristii ..

Edited by VeLo
Link to comment
Share on other sites

Daca comentati aiurea VeLo presupun ca esti JustRed care a lucrat la GM cu blacKmen, In fine eu stiu mai multe chestii,

GM- GTA PRO ROMANIA copia 2 care este pe NET tot JustRed a pus-o, deci in concluzie e un GM BUGUIT, Mai multe detalii nu stiu daca ae REDZMAX edit, Eu stiu de mult ca blaCkmen a inceput singur sa lucreze de la 0 in acel GM cu ajutorul lu JustRed, 

PS: Ar fi cazul sa numai comentem despre GM-urile altora, 'ca au plagiat au facut au dres...Deci nu rezolvam nimic

Deci ENJOY !

Link to comment
Share on other sites

Mah e fain GM dar nu e MySql ..deci ... Nu prea e bun de nik

 

 

Cu acest reply minunat ti-ai aratat toata experienta ta(care este 0),ca sa nu zic prostia si gramatica ta care "mha da pe spat3".

Modalitatile de salvare a datelor sunt multiple,singurele diferente intre ele sunt: eficienta(intra si viteza in categoria asta) si codul care trebuie scris.

Nu am nimic cu tine,nu considera ce am spus mai sus drept o jignire,ci o lectie pentru a nu mai vorbi despre ceva ce nu ai habar. :)

  • Upvote 1
Servicii Scripting Contra Cost

 

Link to comment
Share on other sites

Va certati intre voi care are copia mai reusita etc.

Primele 2 copii cele mai bune au fost urmatoarele:Cele ale persoanei care a descris pentru prima data Red-Nation(imi scapa numele).Acest server ca parte de script era aproape la fel dar lipseau elementele de design,mapele,culorile etc.

A doua copie a fost cea care am facut-o eu si avea un bug care restarta serverul.Acuma au venit toti marii scripteri ai Romaniei,copii de 10-11 ani care doar au dat Download si au editat numele si se dau si ei mari creatori.Pwp pentru toti dujmanii,si acel server o sa aiba tot timpul elemente unice deoarece cel care scripteaza are un stil si idei aparte,staff-ul mai lasa de dorit dar asta e :)

Salut, Shaine cu tot respectul poate esti un Scripter bun dar sa revenim la GM tau PRO care tot zici ca l-ai copiat perfect 'deci ai sa fim sinceri GM/NET/ETID :) . Respectiv de GM-UL lu blaCkmen care a fost facut de la 0. 'EU SI CATIVA PRIETENI DE-AI LUI STIM DE CAND A INCEPT SA LUCREAZE in PAWN, Si daca mai vorbim de alte chestii 'PS: Un Scripter 'INCEPATOR' care a dat randament

Deci in concluzie Red-Nation, GM lu Sophie/tequila Scripter xAly care s-a mai numit si in trecut Ultimate/Mafia/BlackDevil, A facut parteneriat cu blaCkmen si asa a venit Sophie cu GM pe Host-ul lu blaCkmen si de'aici a inceput toate chestiile

Daca deschidea si Sophie GM lui, si blaCkmen GM lui era o ravasala zic eu, Asa s-a ajuns la parteneriat :)

Pentru toti nestiutori Red-Nation a fost deschis de blaCkmen in 2013, Si a stat mai mult de 6 LUNI deschis, De ce s-a inchis RED-NATION ? Ca a plecat blaCkmen in Anglia...Asa ca...

N-are rost comentariile, M-am bagat la acest TOPIC ca tot era vorba de PRO ROMANIA, si de FratiWear :) 

+ COPIA PRO

Va astept comentariile 'triste' :|

Sau T/C 

Link to comment
Share on other sites

Ok, VeLo sa inteleg ca a fost GM EDIT REDZMAX

Dar s-o luam altfel l-a luat EDIT, DAR CUM L-A facut 'SCRIPTAT' e GTA PRO ROMANIA 2 daca vrei s-o luam asa

V-am mai spus eu stiu multe chestii, Dar in fine, nu vreau sa ma laud cu GM lui. 'PS: Dar ne cunoastem si stiu de cand a inceput sa lucreze

In ce stagiu a ajuns cu GM el, s-a ridicat la mult...

Link to comment
Share on other sites

KnowN, Ce rost are sa mai ramanem la acest 'SUBIECT'

Am explicat tot ce am avut de zis, Nu joc de ieri SA-MP sau nu stiu toate chestiile in legatura cu SAN ANDREAS, Am la activ 5ani jucat de SA-MP si mi s-a luat de unii. Mai ales cei care pun GM-uri 'COPII BUGUITE PE NET' Si hai sa ne dam smk ca avem GM ca ETC...

Sau unii copie GM dupa NET i da EDIT si gata e ETC...

N-are rost comentariile, NICI GTA PRO ROMANIA nici REDZAMAX  nu sunt niste Server de laudat, Mai ales in ziua de astazi 'CA SE DUCE SA-MP-UL pe rapa...

Mai bine inchideti acest TOPIC ca n-are rost :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Ath9 locked this topic
  • WopsS unlocked this topic
  • 6 months later...
Acum 12 ore, Vodka [Mr.KiLL] a spus:

Minte,e un copil ratat,care s-a jucat pe gta pro romania,gm nu e facut de el,mai nimic ! Gamemodeul e facut de FratziWear / Mr.X,pe care ii puteti gasii pe svr GTA PRO ROMANIA

Salut vad ca tot va cerati cu privinta la gamemode :D

Acest gamemode nu este cel care ruleaza pe seravul gta pro romania deoarece servarul dispune de un gamemode mai avansat tot in acest gen dar cu alte chesti si fara buguri :D

EDIT:Nu stiu daca servarul mai este ON

Edited by Uzzi25

2c4AJX1.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.