Jump to content
  • 0

Probleme


Fanta

Question

Problema intalnita (descriere):Am un filescript cu un job si nu se salveaza banii.
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): -
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu):http://pastebin.com/Y6FjcWjc
Imagini / Video (optional):-
Ati incercat sa rezolvati singur?:da Am inteles ca ar trebuie sa modific GivePlayerMoney cu GivePlayerCash deoarece asa am eu in gamemod comanda de bani , dar cand inlocuiesc cu GivePlayerCash imi da o erroare la compilare si anume error 017: undefined symbol "GivePlayerCash"

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Buna ziua stimate.

In primul rand, jobul respectiv, a fost postat sub forma de filterscript, pentru ca fiecare din doritori sa il poata analiza si testa mai usor.

In al doilea rand, pentru a putea rula pe serverul dumneavoastra cu jucatori, e nevoie sa fie integrat in gamemode-ul dumneavoastra. Astfel functia originala de acordare a banilor GivePlayerMoney din FS va trebui sa fie inlocuita cu functia dumneavoastra pe care o folositi in gamemode.

Edited by ARTIST

ep41yhufqpagka5wfoornw1wjfjie.png

HTjr_G.png
12975.png
 
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0

Deci nu folosesc niciun anti money hack iar filescriptul nu l-am adaugat in gamemode. L-am lasat pur si simplu fs si i-am modificat fuctia giveplayermoney cu functia din serverul meu giveplayercash si imi da erroarea error 017: undefined symbol "GivePlayerCash"

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0

Deci nu folosesc niciun anti money hack iar filescriptul nu l-am adaugat in gamemode. L-am lasat pur si simplu fs si i-am modificat fuctia giveplayermoney cu functia din serverul meu giveplayercash si imi da erroarea error 017: undefined symbol "GivePlayerCash"

 

(FACEPALM) - Dumneata nu esti atent la ce iti explic...

ep41yhufqpagka5wfoornw1wjfjie.png

HTjr_G.png
12975.png
 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.