Jump to content

Ce editor preferati dintre cele doua.


WopsS

Recommended Posts

Vreau sa stiu si eu parerea voastra care dintre cele doua editore va place:

 

1. http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=532630

2. http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=547598

 

Pentru PawnPlus stiu ca mai am de lucru, dar ma gandesc sa renunt la el. Daca nu in plan am multe chestii pe care  le am in minte, cum ar fi un auto-downloader pentru include-uri, update-uri pentru server si multe altele, cat si rezolvarea unor bug-uri.

 

Vreau sa fiti sinceri.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

La PawnPlus sunt imagini .. La celalt nu ..

Insa imi imaginez deja .. Nu stiu mi se pare aiurea si nu vreau sa il instalez .

Dupa raspunsuri .. as alege Extreme PAWN .

Ok mult succes si cu proiectul . Iti recomand sa nu renunti deoarece este destul de bine lucrat .

PAWNO clasic e clasic =)

  • Upvote 1

c9HMxCn.png

 

jxH1ZQs.png

 

Skype : samp_arownd

Yahoo wos_sunrise 

Link to comment
Share on other sites

Pai, nu prea le-as alege pe nici una, findca designul la Extreme Pawn e de KKA... majoritatea lucrurilor la el, asa si la PawnPlus sunt multe de modificat sau remodificat de genu :

Am vazut ca se vad potrivirea acoladelor, asta e bine si nu prea, e bine ca se vad, dar arata hidos , e prea ingrosat, acolo la autocompletare, nu poti sa scri nimic, pentru ca se autocompleteaza fara sa te intrebe, fara sa vrei sau nu, incearca sa faci ca la notepad++, adica parantezele sa se vada cu o alta culoare, de preferat ceva sa iasa in evitenta, nu ingrosat, pentru ca repet , se vede hidos, si la fel cu completarea, e , scuzati limbajul , dar acest cuvant imi vine in minte, e f**ere... , fa doar daca vrea cel care foloseste programul, sa dea sageata in jos si enter, sa il lase sa scrie daca vrea, pentru ca poate vrea sa scrie altcv inafara de cuvintele existente si daca apasa space, deja e completat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.