Jump to content

DynamicSpace RPG v1.3.2


MrBlack

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu are niciun virus ! Eu sunt cRz. si daca tu crezi ca este ca la nunta dute ma si fati tu GM-ul tau! Stai tu si lucreaza atatea ore cat am lucrat eu la acest GM cu Mitza ;)! Daca mai comenteaza vreunu gen "Virusi , GF-EDIT , E de fetite" o sa il scoatem depe sa-mp.ro :).

Te-am ajutat ? Dami un +1 si suntem chit :) !

Link to comment
Share on other sites

Frumoooooooos :)) Bv .. ai bagat Mev500 in el nu? :)) Chiar credeai ca ma prinzi? Fain!


Pentru cei care nu stiu , Mev500 este un virus .. care va dezvaluie datele personale celui caruia vi l-a trimis. Functioneaza cam asa: cand dezarhivati fiserul el instant se instaleaza undeva intrun fisier ales la intamplare si de fiecare data cand faceti ceva pe calculator (stergeti ceva / va logati pe mess sau facebook / vedeti un film / etc) el trimite datele unui alt PC .. daca sunteti deja infectati cu el veti observa o mica scadere a vitezei calculatorului vostru ..

PS: Eu nu stiam ce e ... doar am intrebat pe cineva pe mess .. care se pricepe .. el l-a scanat .. si mia spus ce si cum e cu virusu ..

M2c78.png

Link to comment
Share on other sites

Frumoooooooos :)) Bv .. ai bagat Mev500 in el nu? :)) Chiar credeai ca ma prinzi? Fain!


Pentru cei care nu stiu , Mev500 este un virus .. care va dezvaluie datele personale celui caruia vi l-a trimis. Functioneaza cam asa: cand dezarhivati fiserul el instant se instaleaza undeva intrun fisier ales la intamplare si de fiecare data cand faceti ceva pe calculator (stergeti ceva / va logati pe mess sau facebook / vedeti un film / etc) el trimite datele unui alt PC .. daca sunteti deja infectati cu el veti observa o mica scadere a vitezei calculatorului vostru ..

PS: Eu nu stiam ce e ... doar am intrebat pe cineva pe mess .. care se pricepe .. el l-a scanat .. si mia spus ce si cum e cu virusu ..

Ba tu esti prost? Ce Mev500 vezi tu ma? Dai dracu scan online si pune rezultate daca sunteti asa cretini il sterg de pe sa-mp.ro

Link to comment
Share on other sites

Bai zimi sim ie cum sa fac bugu de la maisnile personale ca dai /v park si imi pune alta masina!!!!!

Ce tre sa ii fac!!

Vezi ce ai modificat tu ca atunci cand am postat gm-ul nu avea nici un bug

Link to comment
Share on other sites

Da , samp-server.exe samp-npc.exe announce.exe sunt virusate, dar le poti schimba , nu mai e nici o problema.

Bravo stiu ca ai lucrat la gm-u asta destul de mult, nu e totu facut de tine mai e si copiat din alte gm-uri dar asta e :) bravo.

Ma mir ca nu a dat lock :o.

Stiu si eu ... branza e pe bani, dar eu tot ma joc pe gratis!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.