Jump to content
  • 0

SA-MP 0.3a


Ninja

Question

25 answers to this question

Recommended Posts

Ala ii serverul. Clientul ii 0.3a(lpha)

Dupaia 0.3b(eta)

Dupaia 0.3

Si dupaia moare San Andreasul (sper ca nu)

Ma intreb daca vor face si 0.3.3 sau 0.4 dar ma insel deoarece se invecheste jocul si va deveni popular GTA IV ..

Imi aduc aminte cand jucam pe versiunea 0.1.. ala era SA-MP adevarat.

Va salut cu respect (pe cei care merita).

Link to comment
Share on other sites

GTA IV - trebuie sa ai un PC dezvoltat bine , eu am Procesor Intel® Pentium® Dual CPU E2180 , 2.00GB RAM , Placa video este NVIDIA GeForce 8500 GT (512 MB) si mi se misca ca naiba , sacadat. Cu timpul o sa se duca si SA-ul pentru ca apar tot mai multe accesorii performante. De obicei procesoarele cu peste E700 sunt bune pentru jocuri!

Link to comment
Share on other sites

Tot SA-ul ramane mai populat si va fii mai sus ca GTA IV, deoarece nu toti il pot juca.

Eu sunt deacord cu Razvan eu am GTA IV is la 89 % la single player . Imi merge foarte bine chiar si la maxim de rezolutie imi merge super bine.Dupa canirunit.com imi merge la recomanded fara probleme si asa si este.

My pc- AMD Phenom 9650 Quad-Core Processor , 4 gb ram, GeForce GT 220 (2.1 gb), am nota 6,3 pe windows 7 :D

[img width=222 height=100]http://www.speedtest.net/result/734520190.pn

Link to comment
Share on other sites

nu stim cand apare si tu vrei sa stii ce va avea...intreaba-l pe Kye si pe echipa lui,nici ei nu stiu.

Proiecte:

Hospital Interior-0%(neinceput)

Limo Interior-0%(inceput)

Bank Interior-0%(neinceput)

Bus Interior-0%(inceput)

Plane Interior-0%(neinceput)

Train Interior-0%(neinceput)

Boat Interior-95%(terminat,mici retusuri)

Mini-Scripturi care au fost publicate:

GPS System: http://forum.sa-mp.ro/filter-scripts-and-gamemodes/%28fs%29-gps-system/

Link to comment
Share on other sites

Guest farse

mda,cica o sa fie last version..si nu o sa mai aiba nici un bug,Kye o sa se ocupe de Just Causes 2 Mp si ii lasa pe aia sa faca "dracii",pluginuri cu care poti manipula tu cum vrei serverul(gen ala care a facut un plugin cu care te joci cu boti...te impusca,te taie,te indoaie..)

Link to comment
Share on other sites

mda,cica o sa fie last version..si nu o sa mai aiba nici un bug,Kye o sa se ocupe de Just Causes 2 Mp si ii lasa pe aia sa faca "dracii",pluginuri cu care poti manipula tu cum vrei serverul(gen ala care a facut un plugin cu care te joci cu boti...te impusca,te taie,te indoaie..)

da kye lasa sa-mpul in mana celorlalti developeri :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.