Jump to content

- Servicii scripting (PAWN) -


HPQ123

Recommended Posts

Ofer servicii scripting SAMP de calitate.

 - Support 7 zile de la finalizarea platii produsului -

 - Pot face orice sistem in limita resurselor din samp & repararea bugurilor sau optimizare -

- Consider ca am destula experienta pentru a oferii aceste servicii -

 

- Metode de plata -
- PayPal & Transfer Bancar -

- Metode de contact -

Discord: HPQ123(</>)#811

 

Edited by HPQ123
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
La 09.04.2020 la 4:32, HPQ123 a spus:

Ofer servicii scripting SAMP de calitate.

 - Support 7 zile de la finalizarea platii produsului -

 - Pot face orice sistem in limita resurselor din samp & repararea bugurilor sau optimizare -

- Consider ca am destula experienta pentru a oferii aceste servicii -

 

- Metode de plata -
- PayPal & Transfer Bancar -

- Metode de contact -

Discord: HPQ123(</>)#8114

 

(discount 30%)
 

recomand

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

@HPQ123 Un sfat pentru a te ajuta sa gasesti oameni care sa iti cumpere serviciile ar fi ceva mai multa activitate in rubrica de ajutor.

 

Succes.

  • Thanks 1

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Acum 5 ore, George-Valentin Hulpoi a spus:

doar așa ca observație, support-ul ar trebuii să fie pe viață în cazul tău, nu e ca și cum apar noi update-uri care să influențeze într-un mod negativ ceea ce ai făcut tu 🤭

Informeaza-te mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 minute, Flint a spus:

Informeaza-te mai bine.

insist să te informezi tu mai bine. ideea de support vine de la faptul că sunt create anumite "componente" (module, plugins, script-uri, anything) într-un limbaj sau pe o platformă care suferă modificări într-un interval de timp. da, când faci o temă sau un plugin pentru wordpress de exemplu, iar în 2 ani WordPress face schimbari majore prin funcții sau obligă trecerea la o versiune de PHP mai mare, automat că ce ai creat tu nu o să mai meargă, iar rolul unui developer este de a actualiza ceea ce a făcut la noile update-uri.

dar acum, spune-mi tu, ce update-uri aduce sa-mp-ul sau ce s-a modificat la pawn în ultimii ani 🤭? dacă support-ul lui înseamnă reparat buguri sau că nu merge ce a creat în anumite condiții, înseamnă ce a făcut este o lucrare de măntuială și proastă. acum, ca să nu exagerez, la orice sistem poate să apară buguri, chiar și în firmele mari apar buguri, este normal, suntem oameni si mai și greșim, dar nu poți impune ceva de genul: băi îți ofer 7 zile să verifici sistemul, iar dacă are buguri și nu le-ai găsit în 7 zile, soarta, nu mai e problema mea. cam este problema ta dacă sunt buguri, iar treaba ta ca dezvoltator nu este doar să creezi, ci și să știi să-ți verifici munca.

sper că acum înțelegi motivele și argumentele pentru care am spus că trebuie să ofere pe viață support.

Edited by George-Valentin Hulpoi
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 5 ore, George-Valentin Hulpoi a spus:

doar așa ca observație, support-ul ar trebuii să fie pe viață în cazul tău, nu e ca și cum apar noi update-uri care să influențeze într-un mod negativ ceea ce ai făcut tu 🤭

Da așa este, de multe ori ajutam și după supportul de 7 zile.

Edited by HPQ123
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 7/13/2021 at 1:32 PM, axelutz said:

faci gm de la 0 contra-cost + servicii ulterioare de scripting ( probabil salariu lunar sau per update ) ??

Da fac, lasă un mesaj in pv HPQ123#8114

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.