Jump to content

Recommended Posts

• Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salut, ma cheama David, la acest gamemode am muncit mult mai putin fata de v0.3, insa am pierdut v0.3 si am decis ca unele updateuri de acolo (daca mi le mai aduc aminte) sa le fac in v0.4.  La aces

1. sunt incepator. 2. Nimeni nu iti da gm identic cu b-hood 100% fara $. 3. Nu joc pe b-hood si nu imi place gm-ul. 4. Mai schimbati si voi gm-u ca toate serverele fantoma sunt cu gm b-

Posted Images

Acum 6 ore, FabyAN a spus:

/skemadavid )))))))))))))

uu ce smeker, -1 gm

As face un edit doar sa scot comenzile ascunse si sa rezolv bugurile xdd

Posted (edited)
Acum 22 ore, R4zvyy a spus:

uu ce smeker, -1 gm

As face un edit doar sa scot comenzile ascunse si sa rezolv bugurile xdd

1. Nu-i comanda ascunsa, doar e o comanda sa fraieresc pe un baiat ca e foarte credul :P
2. Ok.

3. A da si am uitat sa scot comanda.

Edited by David Tuts
Acum 1 minut, David Tuts a spus:

1. Nu-i comanda ascunsa, doar e o comanda sa fraieresc pe un baiat ca e foarte credul :P
2. Ok.

๖̶̶ζ͜͡•𝟙𝟠𝟟 R4zvyyAdv ʸᵃⁿᵈᵉˣ#2207 Dami add aici si zimi-o sau e /skemadavid

Edited by R4zvyy
Acum 1 minut, R4zvyy a spus:

๖̶̶ζ͜͡•𝟙𝟠𝟟 R4zvyyAdv ʸᵃⁿᵈᵉˣ#2207 Dami add aici si zimi-o sau e /skemadavid

da, e aia /skemadavid ca i-am dat gm la un baiat (inainte sa-l pun aici, nu avea toate updateurile), si am vr sa il fraieresc un pic 😃

Chiar acum, David Tuts a spus:

da, e aia /skemadavid ca i-am dat gm la un baiat (inainte sa-l pun aici, nu avea toate updateurile), si am vr sa il fraieresc un pic 😃

vr sa vb ceva cu tine add ๖̶̶ζ͜͡•𝟙𝟠𝟟 R4zvyyAdv ʸᵃⁿᵈᵉˣ#2207

sau imi dai tu dis

La 07.04.2021 la 3:33, WicK. a spus:

dar coaie simtiti-va in pana mea, dupa ce ca vi-l da free il mai vreti si 100% identic cu b-hood, vai de voi..

tu taci ca daca erai incepator cereai 100% identic... nu nega

1 oră în urmă, R4zvyy a spus:

tu taci ca daca erai incepator cereai 100% identic... nu nega

1. sunt incepator.

2. Nimeni nu iti da gm identic cu b-hood 100% fara $.

3. Nu joc pe b-hood si nu imi place gm-ul.

4. Mai schimbati si voi gm-u ca toate serverele fantoma sunt cu gm b-hood.

• Haha 1
1 oră în urmă, WicK. a spus:

1. sunt incepator.

2. Nimeni nu iti da gm identic cu b-hood 100% fara $.

3. Nu joc pe b-hood si nu imi place gm-ul.

4. Mai schimbati si voi gm-u ca toate serverele fantoma sunt cu gm b-hood.

XD,

1. Bravo

2. Mie m-o dat 100% identic fara $

3. nu juca

4. Ce te intereseaza cu gm fantoma alu HPQ123, ai testat gm b-hood in baza de date sa vezi.... Nu ma fa sa rad cu tine ma jur

Acum 15 ore, R4zvyy a spus:

XD,

1. Bravo

2. Mie m-o dat 100% identic fara $

3. nu juca

4. Ce te intereseaza cu gm fantoma alu HPQ123, ai testat gm b-hood in baza de date sa vezi.... Nu ma fa sa rad cu tine ma jur

1. ms 

2. Hai ca ti-a dat

3. Nu voi juca.

4. Am zis cumva ca gm lu HPQ e fantoma? si da am testat gm-u.

Edited by WicK.
Acum 15 ore, XCRETU a spus:

vreau si eu alea de voicechat sa pot sa vorbesc gen sa le pun in gta

poti lua fisierele de la crowland sau redtimes.eu

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By HPQ123
      Salut sa-mp.ro!
      Am facut o noua versiune pentru easyDialog (am lucrat 2 ore la aceasta versiune).
      aceasta versiune este compatibila cu orice versiune de compiler mai mica de zeex 3.10.9.
      Pentru cum se utilizeaza si instaleaza aici.
    • By David Tuts
      O descriere cât mai mare a gamemode-ului:
      Am inceput gamemodeul in Ianuarie, numai tin minte data. Acesta are nou:
      Din ZCMD IN YCMD, voicechat, iterator la staff si admini, job goal, special quest, skins sistem, crates sistem, login pe textdraw, spawn ca pe crowland, logoul facut, scos minesweeper, numai poti da report unui admin, a mai fost adaugat un parametru la /fpk (reason), sistem de manager factiuni (/setmanager, /managers), crow points, la fiecare payday daca jobgoalul s-a finisat se va reseta, rezolvata problema la 255 playeri dadea spec tot serverul, daily login (primesti un premiu), cam atat.
      Poze și/sau video:
      Creditele specificate (chiar dacă e un gamemode edit, postați creditele autorilor și celor care l-au editat): Creator: Edison, Editor: David Tuts
      Link de descărcare: https://www76.zippyshare.com/v/mBBdYTxb/file.html
      Link catre virustotal.com cu arhiva scanată: https://www.virustotal.com/gui/file/fc2e0c089c706b7571233f2d2ab4d1a9084653f9dbf8a7b1bb9be5005f4e57c9/detection 
      (Arata trojan de un antivirus neauzit, cred ca e de la compilator, puteti schimba voi compilatorul daca nu credeti.
      P.S  Voicechat: Puteti ala de la redtimes: http://redtimes.eu/voicee.rar (il bagi in modpack)
      Subs la canal 😃
    • By HPQ123
      Salut sa-mp.ro!
      am creat acest gamemode pentru voi un start foarte bun.
      Motiv-ul pe care l-am facut este ca foarte multa lume de cand am postat gamemode-ul b-hood si-ai facut o parare prosta despre mine.
      Acel gamemode stiu ca este foarte buguit si neoptimizat, in acel gamemode nu am stat sa il optimizez si etc.
      daca era un gamemode bun normal ca nu il postam pur si simplu, dar si asa e un gamemode foarte cautat.
      astept comentarii cum este gamemode-ul.
      gamemmode-ul este modular, plugins MYSQL r41-4 si crashdetect 4.20 altele YSI 5.04.0102, zeex 3.10.10
      in gamemode gasiti sistem de register pe textdraw si login pe dialog
      cateva coduri pe care le contine gamemode-ul
      download

ma scuzati pentru exprimarea mea =))
      o zi buna!
    • By Dennis12.
      Salutare tuturor, o mica prezentare a sistemul de rob ale ATM-urilor. Am zis sa mai postez si eu ceva pe youtube  

• By NewTon
      1. Username: NewTon
      2. Creator: Edison. Editor: HPQ123, NewTon.
      3. Poze/Video: 
      4. Link Virustotal: https://www.virustotal.com/gui/file/07e94177099fc3234a6ee60fc2c84583a206463263d271a9fd3a0c651b56fed5/detection 
      Acolo apare "Malwarebytes" sincer nush de ce, insa nu are virusuri nimic, nu sunt genul de persoana sa bag prin el chestii de genu.
      5. Download: GAMEMODE + BAZA
      6. Alte precizari: 
      Gamemode-ul a fost postat deja pe internet si am decis de ce sa nu il postez si eu odata ce eu am adus multe edituri de la versiunea lui HPQ123.
      Mai jos va voi lasa ceea ce am modificat, adica ceea ce am notat, insa nu am notat toate chestiile care le-am facut in notepad dar majoritatea le gasiti aici. Succes cu GM-ul si daca aveti nevoie de mine ma gasiti pe discord NewTon.BDT#9853 sau pe instagram bilal_deeb.007.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.