Jump to content

Caut scripter!URGENT


Recommended Posts

Salut, am 17 ani si vreau sa deschid o comunitate serioasa cu oameni seriosi.Recrutez un scripter cu experienta si sa fie capabil sa faca sisteme complicate , TD-uri , etc. Costurile sunt suportate doar de mine . Am host ,am tot ce trebuie.

Il voi plati cu 150-200 de ron pe luna! 

Astept mesaj : LucianLEGEND#4640

Edited by Hawk[.]
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, George-Valentin Hulpoi said:

caut scripter cu experiență și să fie capabil să facă sisteme complicate.

few moments later

îl voi plăti cu 5 euro pe săptămână, aka 20 euro pe lună.
wtf

 

nu inteleg ce vrei sa zici?

Vine in total 25 de euro pe luna fara 5 zile .. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, George-Valentin Hulpoi said:

vrei calitate, dar nu plătești suficient pentru cerințele tale.

te-ai prins acum?

Samp ul s-a cam dus nu prea mai poti castiga cine stie ce din el.

Parerea ta este ca nu platesc destul ,poate altii se multumesc cu 25 de euro pe luna . 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, George-Valentin Hulpoi said:

dunno what to say, dar un elev are acum 300 RON alocația, iar majoritatea de aici sunt încă la școală sau liceu. deci nu știu cine s-ar mulțumi.

Si care i legatura fratele meu ? Daca respectivul face ceea ce place si sa castige la 25 de euro pe luna asa facand din ceea ce ii place nu stiu care este problema.Si nu stiu de ce te bagi tu daca nu te intereseaza acest topic

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, CosminAK47 said:

pt 5 euro gasesti doar scripteri care i-au sisteme din gm-uri

Asta e frate,daca scripterul face treaba voi mari la 10e pe saptamana . De inceput 5 e pe saptamana =25 de euro pe luna . Dupa ,daca scripterul se va ocupa desigur 10e pe saptamana =60 e pe luna .. 

Link to comment
Share on other sites

La 04.01.2020 la 23:09, Hawk[.] a spus:

Si care i legatura fratele meu ? Daca respectivul face ceea ce place si sa castige la 25 de euro pe luna asa facand din ceea ce ii place nu stiu care este problema.Si nu stiu de ce te bagi tu daca nu te intereseaza acest topic

Frate, nu dau hate sau ceva..doar iti dau o mica informatie.

Fii atent. S-a dus sampul asa cum spui tu, nu te contrazic. 

Dar, serviciile prestate de un scripter bun, costa. Nu te gandii ca iti vine un scripter, sa stea el ore-n sir sa scripteze si sa testeze, si sa ia mai nimica toata... pana la urma, e interesul tau de a deschide server, nu al scripterului respectiv. Pe scripter il poate durea undeva, daca o luam asa, la faza cu 'sampul s-a dus'. El practic, merge pentru niste bani...nu-l intereseaza ca tu ai jucatori pe sv sau nu ai. Daca el a facut ce ai spus tu, si a mers, si nu-ti pica sv si merge totul ok, atunci aia e frate. Cam asa sta treaba.

Daca ai nevoie, ma gasesti pe discord: Blaskowski#1652

Fii atent, nu cred ca o sa-ti fiu eu scripter....doar te voi ajuta, cu cateva chestii...sau când ai nevoie. Gen, nu o sa fiu scripterul de baza...dar ramane sa discutam daca chiar e. Eventual, voi fi scripter pentru acei bani, dar doar când si cum consider eu ca e ok. Adica, n-o sa ma bati la cap 24/7 sa stau sa-ti scriptez, asta ar fi unul din exemple.

Si, ultimul com: Pe langa sisteme si rahat-uri....trebuie sa ai anti-cheat frate..si sa nu-ti sparga nimeni sv, etc...degeaba ai tu cele mai unice sisteme sau cele mai complicate...daca vine un ratat si ti-a spart sv. Intelegi? 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Blaskowski said:

Frate, nu dau hate sau ceva..doar iti dau o mica informatie.

Fii atent. S-a dus sampul asa cum spui tu, nu te contrazic. 

Dar, serviciile prestate de un scripter bun, costa. Nu te gandii ca iti vine un scripter, sa stea el ore-n sir sa scripteze si sa testeze, si sa ia mai nimica toata... pana la urma, e interesul tau de a deschide server, nu al scripterului respectiv. Pe scripter il poate durea undeva, daca o luam asa, la faza cu 'sampul s-a dus'. El practic, merge pentru niste bani...nu-l intereseaza ca tu ai jucatori pe sv sau nu ai. Daca el a facut ce ai spus tu, si a mers, si nu-ti pica sv si merge totul ok, atunci aia e frate. Cam asa sta treaba.

Daca ai nevoie, ma gasesti pe discord: Blaskowski#1652

Fii atent, nu cred ca o sa-ti fiu eu scripter....doar te voi ajuta, cu cateva chestii...sau când ai nevoie. Gen, nu o sa fiu scripterul de baza...dar ramane sa discutam daca chiar e. Eventual, voi fi scripter pentru acei bani, dar doar când si cum consider eu ca e ok. Adica, n-o sa ma bati la cap 24/7 sa stau sa-ti scriptez, asta ar fi unul din exemple.

Si, ultimul com: Pe langa sisteme si rahat-uri....trebuie sa ai anti-cheat frate..si sa nu-ti sparga nimeni sv, etc...degeaba ai tu cele mai unice sisteme sau cele mai complicate...daca vine un ratat si ti-a spart sv. Intelegi? 

 

Inteleg frate ,dar uita te si la update te rog frumos xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.