Jump to content

Reclamatie - DaEdRiC-FoX


Kingsley

Recommended Posts

Numele celui acuzat: DaEdRiC-FoX
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar):-
Descrierea situatiei: Incepe sa isi de-a arfe din motive nule, eu ii raspuns frumos, si cica la el warn pentru Limbaj Indecent.
Dovada (Imagini / Video): 

Retras

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Tud0r. said:

Numele celui acuzat: DaEdRiC-FoX
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar):-
Descrierea situatiei: Incepe sa isi de-a arfe din motive nule, eu ii raspuns frumos, si cica la el warn pentru Limbaj Indecent.
Dovada (Imagini / Video): 

Dea* nu de-a, și atât timp cât mai.ai jignit prin acele cuvinte și eu nu am făcut.o am drept să.ti dau warn.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Daedric-Fox said:

Dea* nu de-a, și atât timp cât mai.ai jignit prin acele cuvinte și eu nu am făcut.o am drept să.ti dau warn.

Wow, scuze draga ca nu ti-am facut o reclamatie corecta din punct de vedere gramatical.

Uite cine vorbea:

7 hours ago, Daedric-Fox said:

cât mai.ai jignit

ce sa inteleg din asta? Ah?

 

Si in fine daca tot ce am spus e limbaj indecent. Tu stii macar ce e ala limbaj indecent? 

Poate te-am jignit, dar nici jigniri nu sunt astea. Jignire era daca te faceam "prost", "tigan", "borat"

Daca te intrebi de ce le-am pus intre ghilimele, motivul este ca nu doresc sa iti mai fac reclamatie pentru un alt warn oferit aiurea.

Quote

INDECÉNT, -Ă, indecenți, -te, adj. Care calcă sau contrazice legile decenței; lipsit de pudoare; necuviincios, nerușinat, impudic, licențios. – Din fr.indécent, lat. indecens, -ntis.

Deci e sinonim cu licentios. Limbaj licentios poate fi considerat "sugi pula", "o fut pe ma-ta", "luati-as familia-n sabie" si lista poate continua.

Nici gand termenul de limbric care inseamna:

a nu avea astâmpăr, a nu-și găsi locul

Si nici expresia cu IQ cu minus in fata care face referire la comportamentul tau tupeist si infatuat, deoarece doar persoanele cu o astfel de gandire se comporta in modul acesta.

 

In fine ce sa faci, daca tu te-ai simtit prin vorbele mele asta e.

Si eu m-am simtit jignit prin comportamentul tau, ca daca esti moderator, vorba lui keNN. nu esti Dumnezeu.

Edited by Tud0r.
  • Upvote 1

Retras

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Tud0r. a spus:

Stiu ca nu merita atentia mea, dar ce sa faci. Atunci cand ii ofer atentie e fericit. Si imi place sa vad copii fericiti.

Această "fiinţă" chiar nu merită atenţie.

  • Upvote 2

                                   iMZ7UqN.png

Link to comment
Share on other sites

Conform regulamentului:

Quote
  • Limbaj indecent - Fără atacuri la persoană sau expresii vulgare. Asta include şi comentariul pentru reputaţie, putem vedea cine / ce a trimis.

Si post-ul meu:

Quote

Vezi cum vorbesti, poate te trezesti cu un frumos post.

Si aici si pe pawno vad ca ai cam prea mult tupeu, te crezi vedeta, dar esti doar un limbric.

Te dai mare inteligent, dar IQ-ul tau da cu minus in fata.

Nu cred ca te-am atacat, ci te-am amenintat ca daca imi mai vorbesti cum mi-ai vorbit iti fac post, ceea ce reprezinta dreptul meu ca utilizator al acestui website. Si nici expresii vulgare nu am folosit.

 

Numai zic ca nici regulamentul nu il stii, si ma refer la faptul ca se ofera 30 de puncte, nu 15.

Retras

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.