Jump to content

Brigada Scripterilor #Ramasi


Daedric-Fox

Recommended Posts

Ideea lui @[RW]Robi cu Campania aia, mi-a dat mie o alta idee, care dupa parerea mea ar fi mult mai interesanta si mai constructiva, am putea face de exemplu un grup pe discord, unde sa fie toti scripterii, care au vechime, si un nivel peste mediu, astfel dupa parerea mea am putea socializa altfel, ar fi o mai buna comunicare, si in loc sa ne certam unii cu altii ca ala sta pe nu stiu ce forum si invers, am putea comunica unii cu altii, sa impartim păreri, propuneri, opinii s.a.m.d, eu zic ca ar iesi ceva mult mai practic si mai frumos decat sa vedem cate persoane se unesc sa sparga toate serverele bugged.

Parerea mea.

Persoanele ce frecventeaza zilnic sectiinea Ajutor Scripting sa ignore acest topic.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS unpinned this topic
5 minutes ago, HeLiOn PrImE said:

Nu tine de scripting sa ai bun simt.

Poti discuta fara sa te certi si daca nu esti scripter cu vechime.

nu, dar deobicei conflictele apar, datorita "scripterilor" care tot apar si nu au loc de cei vechi, si care chair au învățat asa ceva, asa ca niste discutii intre persoanele capabile si mature nu strica.

nu ar avea de ce sa se intample asta, in grup se afla doar anumite persoane, care doar discuta, nu sta nimeni acolo sa faca tutoriale sau alte chestii sa zici ca au altii ce învăța, doar se dezbat anumite subiecte si se socializeaza

 

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Conflicte mai apar si datorita scripterilor care au experienta si care se cred mai presus decat restul lumii.

Treaba sta in felul urmator: Daca esti nou doresti sa inveti ceva, te vei intelege cu restul lumii, pentru ca este spre binele tau.

Daca nu te intelegi cu cineva, cel mai bine il ignori. Daca recurgi la alte chestii neortodoxe, cel mai probabil vei incalca regulile, iar aia niciodata nu se termina bine.

In plus repet: Chestia asta divizeaza comunitatea care si asa nu e prea mare.

Spun asta din experienta, nu sunt vorbe goale.

  • Upvote 1

signature.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, HeLiOn PrImE said:

Conflicte mai apar si datorita scripterilor care au experienta si care se cred mai presus decat restul lumii.

Treaba sta in felul urmator: Daca esti nou doresti sa inveti ceva, te vei intelege cu restul lumii, pentru ca este spre binele tau.

Daca nu te intelegi cu cineva, cel mai bine il ignori. Daca recurgi la alte chestii neortodoxe, cel mai probabil vei incalca regulile, iar aia niciodata nu se termina bine.

In plus repet: Chestia asta divizeaza comunitatea care si asa nu e prea mare.

Spun asta din experienta, nu sunt vorbe goale.

Pe de o parte ai si tu dreptate.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, HeLiOn PrImE said:

Conflicte mai apar si datorita scripterilor care au experienta si care se cred mai presus decat restul lumii.

Treaba sta in felul urmator: Daca esti nou doresti sa inveti ceva, te vei intelege cu restul lumii, pentru ca este spre binele tau.

Daca nu te intelegi cu cineva, cel mai bine il ignori. Daca recurgi la alte chestii neortodoxe, cel mai probabil vei incalca regulile, iar aia niciodata nu se termina bine.

In plus repet: Chestia asta divizeaza comunitatea care si asa nu e prea mare.

Spun asta din experienta, nu sunt vorbe goale.

Ai dreptate in mare parte, mai ales al partea daca esti nou doresti sa inveti ceva...

Cei noi doresc sa invete ceva?

Doresc sa fie ajutati (sa le faca baietii destepti scripturile) dupa care ei sa se laude pe server.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Джо said:

Ai dreptate in mare parte, mai ales al partea daca esti nou doresti sa inveti ceva...

Cei noi doresc sa invete ceva?

Doresc sa fie ajutati (sa le faca baietii destepti scripturile) dupa care ei sa se laude pe server.

Cei care asteapta sa le pice totul din cer oricum nu ajung departe cu serverul. Si oricum pe noi nu ne afecteaza cu nimic faptul ca ei se lauda cu munca altora la ei pe server/forum. Ei sunt cei care risca daca isi asuma creditele pentru munca altora pentru ca oricine poate intra aici sau pe forumul international.

In fond e vorba de comunicarea dintre membrii acestei comunitati, iar eu unul nu vad nimic benefic in a crea un chat exclusiv decat daca e pentru membrii staff-ului.

signature.png

Link to comment
Share on other sites

I'm in, vreau linkul .

Liber ca pasarea cerului.

#DELETEBUGGED #FUCKBUGGGED

P.S.:Tu plodule, da tu plodule nu te gandii ca am ciuda pe bugged, nu eu am ciuda pe faptul ca acapareaza din ce in ce mai mult mintile copiilor mai straluciti si ii transforma in scammer si viitori boschetari. Hai sa schimbam ceva! Hai sa schimbam Romania!

Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2017 at 2:36 PM, PingGooty said:

Pai hai sa facem o brigada si pentru GTA:N :))

Sunteti incepatori la capitolul GTA N, dar vreti sa faceti "brigada" si pentru el.

Mai bine faceti ce stiti mai bine si lasati GTA N pe mai incolo, cand toata lumea isi permite sa joace GTA V si modul evolueaza cat de cat.

signature.png

Link to comment
Share on other sites

  • kwnx locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.