Jump to content

LowPing - Servicii hosting de calitate MAXIMA.


valentin2000

Recommended Posts

Salut! Aici este prezentata firma de hosting LowPing.

 

Servicii:

1) Servere de SA:MP.

Firma noastra de hosting ofera servere de jocuri incepand de la 3 euro/luna pentru 50 sloturi. La orice server de SA:MP aveti baza de date inclusa.

2) Servicii scripting SA:MP sau Gamemode.

Nu stii cum sa implementezi un sistem pe serverul tau? Atunci cumpara serviciul Scripting SA:MP pentru doar 5euro si echipa noastra de scripteri iti va implementa sistemul dorit in gamemode fara buguri in cel mai scurt timp.

Gamemode - Puteti cumpara orice gamemode pentru doar 5 euro.

3) Servere de Minecraft.

Servere de minecraft de foarte inalta calitate.

4) Servere TS3.

Servere de TeamSpeak 3 pentru toate buzunarele incepand de la 3 euro/luna pentru 50 sloturi.

5) Servere de Counter Strike.

Servere de Counter Strike 1.6 de foarta inalta calitate la preturi pentru toate buzunarele incepand de la 2euro.

6) Instalari.

Instalare IPB, WHMCS, Gamecp etc. pentru doar 2.5euro.

7) Sponsorizari.

Oferim sponsorizari anumitor comunitati ce indeplinesc niste cerinte impuse pe site.

 

Pentru a va confinge ca firma noastra nu este fake puteti comanda pentru serverele de SA:MP serviciul Beta ce va pune la dispozitie 25 sloturi pentru 24h pentru a va testa calitatea hostului nostru.

Deocamdata nu inregistram si domenii.

Pentru oferte personalizate ne contactati printr-un ticket.

 

 

Link:www.lowping.ml

Pana pe 3/1/2017 aveti 15% reducere folosind codul 152017.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, valentin2000 said:

Pentru a va confinge ca firma noastra nu este fake puteti comanda pentru serverele de SA:MP serviciul Beta ce va pune la dispozitie 25 sloturi pentru 24h pentru a va testa calitatea hostului nostru.

Link:www.lowping.ml

Altul caruia i-a picat un vps in mana si isi deschide "firma" de gazduire. 

Domeniu credibil n-aveti, certificat SSL n-aveti, licenta whmcs n-aveti, IP-uri n-aveti. De ce v-ar da cineva bani?

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Spmn a spus:

 

Domeniu credibil n-aveti, certificat SSL n-aveti, licenta whmcs n-aveti, IP-uri n-aveti. De ce v-ar da cineva bani?

Peste tot pe unde cauti, gasesti domeniile .ml gratuite :))

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, valentin2000 said:

Nu stii cum sa implementezi un sistem pe serverul tau? Atunci cumpara serviciul Scripting SA:MP pentru doar 5euro si echipa noastra de scripteri iti va implementa sistemul dorit in gamemode fara buguri in cel mai scurt timp.

As dori si eu la 5 euro un sistem de masini de la 0 cu toate comenzile cu neon vipname si dealer din shop cu premium cars si toate cele va rog

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Preluare Armand.kLs (acelasi gen de topic pe alt ofrum) :

daca dai in cmd ping lowping.ml iti va da acest ip "188.212.103.243" daca bagi ip asta si dau enter iti va da ceva cu lux-host.biz, ok pana aici e bn, e clara treaba nu ?

 

Inca ceva nou: daca da-ti infobyip.com si bagati ip-ul de mai sus adica "188.212.103.243" iti va da "Domain: s3-243.gazduirejocuri.ro" si mai interesant.

Esti tare frate, nu am ce sa zic.

UP : si mai tare este ca daca dai pe Gazduire si dupaia rezervare domeniu si dai exemplu "Sujeobn.tk" te costa 1 e / an , interesant nu?

Instalare IPB este 2.50 euro / Nulled

Bun , cred ca v-am lamurit .

Cred ca ai si tu un root ceva, si esti mare hoster.

Edited by Banditul
Link to comment
Share on other sites

On ‎01‎/‎05‎/‎2017 at 8:39 PM, Banditul said:

Preluare Armand.kLs (acelasi gen de topic pe alt ofrum) :

daca dai in cmd ping lowping.ml iti va da acest ip "188.212.103.243" daca bagi ip asta si dau enter iti va da ceva cu lux-host.biz, ok pana aici e bn, e clara treaba nu ?

 

Inca ceva nou: daca da-ti infobyip.com si bagati ip-ul de mai sus adica "188.212.103.243" iti va da "Domain: s3-243.gazduirejocuri.ro" si mai interesant.

Esti tare frate, nu am ce sa zic.

UP : si mai tare este ca daca dai pe Gazduire si dupaia rezervare domeniu si dai exemplu "Sujeobn.tk" te costa 1 e / an , interesant nu?

Instalare IPB este 2.50 euro / Nulled

Bun , cred ca v-am lamurit .

Cred ca ai si tu un root ceva, si esti mare hoster.

Multumesc, in caz ca mai posteaza ceva.. trimite-o si acolo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.