Jump to content

Propunere


Kingsley

Recommended Posts

Ca un mic adaos la propunerea asta, sugerez sa scoateti fulgii de zapada. Stiu ca vin sarbatorile, dar un logo personalizat ar trebui sa fie de ajuns.

De ce sugerez asta? Pentru ca o gramada de persoane joaca sa-mp si viziteaza forumurile astea au calculatoare vechi. Lucrul pe ele va fi ingreunat de acest script.

Edited by HeLiOn PrImE

signature.png

Link to comment
Share on other sites

Pro, nici mie nu imi place ca nu te mai da pe forum, poate o sa ne obisnuim cu timpul dar pe moment e enervant. fulgii poate e mai greu de facut dar sa fie gen un buton "let it snow!" si cand dai click sa ninga daca au pcuri proaste :))

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic despre asta si pe mine ma enerveaza, dar am inceput sa ma obijnuiesc sa dau pe butonul Forum. Asta este de la IPS, te duce pe pagina principala, oricum ma gandeam sa fac ca atunci cand esti pe forum si dai click pe el sa te duca pe forum, daca esti altundeva sa te duca pe site, ar fi bine asa?

10 hours ago, HeLiOn PrImE said:

Ca un mic adaos la propunerea asta, sugerez sa scoateti fulgii de zapada. Stiu ca vin sarbatorile, dar un logo personalizat ar trebui sa fie de ajuns.

De ce sugerez asta? Pentru ca o gramada de persoane joaca sa-mp si viziteaza forumurile astea au calculatoare vechi. Lucrul pe ele va fi ingreunat de acest script.

I-am scos, merci ca mi-ai spus :)

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, WopsS said:

Nu stiu ce sa zic despre asta si pe mine ma enerveaza, dar am inceput sa ma obijnuiesc sa dau pe butonul Forum. Asta este de la IPS, te duce pe pagina principala, oricum ma gandeam sa fac ca atunci cand esti pe forum si dai click pe el sa te duca pe forum, daca esti altundeva sa te duca pe site, ar fi bine asa?

I-am scos, merci ca mi-ai spus :)

Ar merge așa. În general (toată lumea) folosește forumul.

Retras

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.