Jump to content

Propunere: Staff


Uzzi25

Recommended Posts

Da ! Hai cu @Uzzi25 presedinte ! :D Frate , unii avem si scoala, mai iesim si pe afara, mai avem si probleme personale ... nu putem sta mereu sa-ti raspundem tie la probleme, sa zicem . Eu de exemplu pana in vara nu prea pot intra pe forum . Si dupa cum vezi , se alege azi staff nou si in 3 zile zboara toti .

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, NoNamed a spus:

Da ! Hai cu @Uzzi25 presedinte ! :D Frate , unii avem si scoala, mai iesim si pe afara, mai avem si probleme personale ... nu putem sta mereu sa-ti raspundem tie la probleme, sa zicem . Eu de exemplu pana in vara nu prea pot intra pe forum . Si dupa cum vezi , se alege azi staff nou si in 3 zile zboara toti .

Nu ma refeream la mine @Uzzi25 la mine pentru staff !!!!

Si apropo ies si pe afara nu sunt gen Rw Robi(Sau cum lo chema) sa stau 24/24 la PC !

Si m-am referit la stafful care nu isi face treaba :D

2c4AJX1.png

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, NoNamed a spus:

Da ! Hai cu @Uzzi25 presedinte ! :D Frate , unii avem si scoala, mai iesim si pe afara, mai avem si probleme personale ... nu putem sta mereu sa-ti raspundem tie la probleme, sa zicem . Eu de exemplu pana in vara nu prea pot intra pe forum . Si dupa cum vezi , se alege azi staff nou si in 3 zile zboara toti .

APP:Eu nu am nevoie de 

Citat

putem sta mereu sa-ti raspundem tie la probleme

 

2c4AJX1.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jimmi said:

Eo zic sa le scoatem globalilor gradul.Prea o dau in pizdire...

Jos cu

NoNamed

si

WiDuAlK

 

Sincer ar trebui sa primești ban. 

1. Daca te uiti la secțiunea tutoriale WiDuAIK are printre cele mai bune tutoriale + forte bine explicate. Am invatat mult din acele tutoriale.

2. Câți ani ai ? 

3. Vocabular neadecvat.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ★♕ Manu ★♕ said:

ooooooooooooooo asta a fost la corason :)))) pentru known :)))))))))))

Ce sa fie pentru mine, cu ce tradez?

 

+ ca sunt invoit 3 ani :)), sunt activ dar nu asa cum trebuie, desi ma ocup de voi toti, numai prostioare faceti.

Ce staff sa leaga, de ce sa ii dea pe cei actuali afara? Nu vad pe nici unul mai bun decat noi pentru a ne lua locul (dintre desteptii care au postat).

10 hours ago, .Kr0niX[] said:

Asa si ce daca? trebuie scosi tradatori nu ei

Ce vrei sa zici muiere, ca esti mai bun ca mine? Care tradare? Zi-mi ce am facut impotriva comunitati sa-mp.ro, hai rapid, sa nu ne suparam.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, KnowN a spus:

Ce sa fie pentru mine, cu ce tradez?

 

+ ca sunt invoit 3 ani :)), sunt activ dar nu asa cum trebuie, desi ma ocup de voi toti, numai prostioare faceti.

Ce staff sa leaga, de ce sa ii dea pe cei actuali afara? Nu vad pe nici unul mai bun decat noi pentru a ne lua locul (dintre desteptii care au postat).

Ce vrei sa zici muiere, ca esti mai bun ca mine? Care tradare? Zi-mi ce am facut impotriva comunitati sa-mp.ro, hai rapid, sa nu ne suparam.

Nu am zis eu nimic de rau de tn dar intr-un topic anterior asa te denumea  :)))))))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KnowN said:

Ce sa fie pentru mine, cu ce tradez?

 

+ ca sunt invoit 3 ani :)), sunt activ dar nu asa cum trebuie, desi ma ocup de voi toti, numai prostioare faceti.

Ce staff sa leaga, de ce sa ii dea pe cei actuali afara? Nu vad pe nici unul mai bun decat noi pentru a ne lua locul (dintre desteptii care au postat).

Ce vrei sa zici muiere, ca esti mai bun ca mine? Care tradare? Zi-mi ce am facut impotriva comunitati sa-mp.ro, hai rapid, sa nu ne suparam.

Am zis eu ca tu?!!! am zis tradatori nu am zis cine daca Manu a zis ca tu Respect! ;) 

Link to comment
Share on other sites

Baaaai , ia gata , va luati de fratele @KnowN? Nuuuu , nu aveti voie. Va luati de el , va luati de mine. EU SUNT CEL MAI BUN. Punct , nu aveti ce comenta. Si prin acest topic dau dovada ca eu sunt cel mai bun , si nu va mai certati care e cel mai bun , ca tot eu sunt cel mai bun. Ati inteles mai praduitorilor? (Ceaw @WiDuAlK si @WopsS si fratele @-=[Vyorel]=- si voi sunteti buni , dar eu sunt mai bun ,da?)

Edited by EquiNox
Am pus cratima aiurea. :D + fratele Vyo
  • Upvote 1

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, EquiNox said:

Baaaai , ia gata , va luati de fratele @KnowN? Nuuuu , nu aveti voie. Va luati de el , va luati de mine. EU SUNT CEL MAI BUN. Punct , nu aveti ce comenta. Si prin acest topic dau dovada ca eu sunt cel mai bun , si nu va mai certati care e cel mai bun , ca tot eu sunt cel mai bun. Ati inteles mai praduitorilor? (Ceaw @WiDuAlK si @WopsS si voi sunteti buni , dar eu sunt mai bun ,da?)

Hmm... :-w

  • Upvote 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, .Kr0niX[] said:

Am zis eu ca tu?!!! am zis tradatori nu am zis cine daca Manu a zis ca tu Respect! ;) 

Din pacate pentru tine nu plec nicaieri :wink:.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KnowN said:

Din pacate pentru tine nu plec nicaieri :wink:.

Pai atunci de ce ai plecat la rivala fantoma, care intr-un final te-au luat de fraier si ai luat ban:D

Edited by Tud0r.

Retras

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Tud0r. said:

Pai atunci de ce ai plecat la rivala fantoma, care intr-un final te-au luat de fraier si ai luat ban:D

In primul rand nu e rivala, in al doilea rand mi-a dat ban pentru ca m-am certat cu Hurdock pe tema "sa-mp.ro" fiindca facea prea mult scandal si am hotarat sa nu il iert daca intrece masura, nu l-am ajutat in anumite chestii, si s-a suparat.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.