Jump to content

Stergere sectiune "gamemodes"


Kingsley

Recommended Posts

Nu se va sterge pentru ca utilizatorii stau pe forum doar sa se mai uite pe la gamemodes si asa sunt putini utizatori, daca se sterge vor pleca si putinii de mai sunt, se vor duce pe cominitatile celelalte unde sunt gmuri. Deci degeaba stergem noi categoria, ca sunt pe celelalte forumuri

  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

De ce p**a mea mai e forum de sa-mp daca nu s-ar mai posta gamemodes ? Adica un om vine aici, in principal, pentru a cauta si resurse.

Daca nu ar mai avea nici sectiunea asta, despre ce ai vrea sa se discute in acest forum ? Despre cat de praf a ajuns samp-ul in Romania din cauza copiilor ? Se discuta oricum asta.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Tud0r. #Imparat #Codat said:

Stiti e adevarat ce spuneti,dar macar sa fie sterse gamemode-urile gen BuGGed sau edit-urile de la alte gamemode-uri.

 

Daca ai șters alea ai șters tot..

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, AdY.Capone said:

Eu as zice sa se stearga gamemode-urile acelea cu comenzi ascunse.. ex acel bugged v330. Adica frate.. e ful de vulnerabilitatii si pe langa acest lucru e plin de buguri si comenzi ascunse.

Pai si? Atata timp cat e moka sa zici mersi. Invata Pawno si repara bugurile.

Noi nu permitem fisierele virusate. In rest fiecare isi face scriptul cum doreste.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, AdY.Capone a spus:

Eu as zice sa se stearga gamemode-urile acelea cu comenzi ascunse.. ex acel bugged v330. Adica frate.. e ful de vulnerabilitatii si pe langa acest lucru e plin de buguri si comenzi ascunse.

Nu ai vrea sa fie pus pe net perfect cu toate protectiile de sunt pe bugged cu tot cu trimitere mail securizat tot tot ca sa il iei sa iti deschizi server fara sa deschizi pawnoul ?

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Tu acum vrei sa fie stearsa categoria gamemodes, dar pana acum cine posta tot felul de gamemode-uri? Nu tu? :| Ai postat niste gamemode-uri de nota 8 respectiv 10 si acum tot tu vrei ca aceasta categorie sa fie stearga :-j

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VenoWW said:

Tu acum vrei sa fie stearsa categoria gamemodes, dar pana acum cine posta tot felul de gamemode-uri? Nu tu? :| Ai postat niste gamemode-uri de nota 8 respectiv 10 si acum tot tu vrei ca aceasta categorie sa fie stearga :-j

ee...fac un bine societatii...:d

Retras

Link to comment
Share on other sites

Acum 21 ore, Tud0r. #Imparat #Codat a spus:

ee...fac un bine societatii...:d

Atat de bine , incat te plangi pe urma de SA:MP-u in Romania , care am putea zice ca e in ultimul timp la niste standarde joase , dar asta nu iti da tie dreptul sa reactionezi ca si pana acum ... semeni cu acel tip de om care impartaseste ceva la toti dupa care il ia pur si simplu cand vrea el ( pot zice chiar si hapsan , dar nu te cunosc atat de bine incat sa ma pronunt cu asta) , dar acest lucru demonstrand inca o data mentalitatea oamenilor din Romania care e la un nivel foarte josnic , iar daca stam sa ne gandim de ce strainii au succes , au pentru ca stiu sa coopereze ceea ce e un lucru mare in zilele noastre.

Edited by KingBoxing2323
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 21 ore, Tud0r. #Imparat #Codat a spus:

ee...fac un bine societatii...:d

Da, faci un bine =]]] tu gandesti ?Cum sa faci ma un bine ... pana acum ai postat tot felul de gamemode-uri si acum tot tu ceri stergerea sectiunii? Gandeste-te ca ai distrus SA:MP-ul cu gamemode-urile tale ,

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, KingBoxing2323 said:

Atat de bine , incat te plangi pe urma de SA:MP-u in Romania , care am putea zice ca e in ultimul timp la niste standarde joase , dar asta nu iti da tie dreptul sa reactionezi ca si pana acum ... semeni cu acel tip de om care impartaseste ceva la toti dupa care il ia pur si simplu cand vrea el ( pot zice chiar si hapsan , dar nu te cunosc atat de bine incat sa ma pronunt cu asta) , dar acest lucru demonstrand inca o data mentalitatea oamenilor din Romania care e la un nivel foarte josnic , iar daca stam sa ne gandim de ce strainii au succes , au pentru ca stiu sa coopereze ceea ce e un lucru mare in zilele noastre.

 

14 minutes ago, VenoWW said:

Da, faci un bine =]]] tu gandesti ?Cum sa faci ma un bine ... pana acum ai postat tot felul de gamemode-uri si acum tot tu ceri stergerea sectiunii? Gandeste-te ca ai distrus SA:MP-ul cu gamemode-urile tale ,

reply-ul era la misto.Da recunosc ca am pus niste gamemode-uri WOW , dar nu sunt cele mai bune...adica Rulled e un simple edit de la ReInForce iar acel gamemode buGG** era de cand haul pe internet , la fel si Pronion.Oricum RECUNOSC si IMI ASUM VINA.Apropo nu cred ca suntem cea mai joasa natiune in domeniul SA:MP-ului si chiar cred ca SA:MP-ul din Romania incepe sa isi revina..adica a-ti observat ca B-Z*** face update unic dupa update , cei de la buGG** incep si ei la randul lor sa vina cu un sistem ff unic de Paint...incepem sa vedem sv care fac gamemode-uri unice gen GTA Star (cv de genu) , Ghood sau comunitati in lucru.Nu cred ca SA:MP-ul din Romania e chiar mort..sa zicem ca ar fi pe locul 2 in lume ca script-uri dupa Rusia si pe ultimul loc ca servere.

Retras

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, Tud0r. #Imparat #Codat a spus:

 

reply-ul era la misto.Da recunosc ca am pus niste gamemode-uri WOW , dar nu sunt cele mai bune...adica Rulled e un simple edit de la ReInForce iar acel gamemode buGG** era de cand haul pe internet , la fel si Pronion.Oricum RECUNOSC si IMI ASUM VINA.Apropo nu cred ca suntem cea mai joasa natiune in domeniul SA:MP-ului si chiar cred ca SA:MP-ul din Romania incepe sa isi revina..adica a-ti observat ca B-Z*** face update unic dupa update , cei de la buGG** incep si ei la randul lor sa vina cu un sistem ff unic de Paint...incepem sa vedem sv care fac gamemode-uri unice gen GTA Star (cv de genu) , Ghood sau comunitati in lucru.Nu cred ca SA:MP-ul din Romania e chiar mort..sa zicem ca ar fi pe locul 2 in lume ca script-uri dupa Rusia si pe ultimul loc ca servere.

Iti dau dreptate aici ca nu suntem pe o linie moarta, dar degeaba ne zicem intre noi doi ce ar trebuii sa faca toti , daca nimeni nu va face ceva in privinta asta... Si nu m-am referit ca SA:MP-ul din Romania este pe o linie moarta, doar ca a decazut in ultimul timp din cauza copiilor si imaturitatii demonstrate de-a lungul timpului si asta ar trebuii sa puna pe ganduri multi oameni.

Edited by KingBoxing2323
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, KingBoxing2323 said:

Iti dau dreptate aici ca nu suntem pe o linie moarta, dar degeaba ne zicem intre noi doi ce ar trebuii sa faca toti , daca nimeni nu va face ceva in privinta asta... Si nu m-am referit ca SA:MP-ul din Romania este pe o linie moarta, doar ca a decazut in ultimul timp din cauza copiilor si imaturitatii demonstrate de-a lungul timpului.

Din pacate nu mai avem cum sa reparam SA:MP-ul din Romania...singura solutie ar fi sa floodam toate serverele fantoma:d

Retras

Link to comment
Share on other sites

Acum 26 minute, Tud0r. #Imparat #Codat a spus:

Din pacate nu mai avem cum sa reparam SA:MP-ul din Romania...singura solutie ar fi sa floodam toate serverele fantoma:d

Cea mai buna idee de a scapa de serverele proaste, daca flodam si nu reusim inseamna ca au cunostinte si merita sa ramana deschis serverul, daca pica il flodam pana se inchide, hai sa dam flood la toate ca romani ce naiba :))

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.