Jump to content

Ajutor la comanda /GiveHours


rollercaster

Recommended Posts

Buna tuturor am nevoie de ajutor la o comanda /givehousr, functie: sasi trimita playeri ore intre ei

se aseamana cu comenzile : /givecash, /givecoins etc.

dar ca se trimit orele si nu am reusit mai nimic sa fac am acesat sauturi de scripting in samp dar nici un raspuns va rog ajutatima (NUS TOCMAI UN SCRIPTER BUN SUNT CAM AMATOR DAR AM REUSIT SA FAC MULTE TOTUSI ) dar mai putin comanda asta :(

Edited by rollercaster
greseala gramaticala
Link to comment
Share on other sites

Daca ai deja comanda si nu iti functioneaza, te rog sa o postezi aici. In caz contrar, te-as ruga sa fii mai explicit cu privire la problema ta.

Acum 11 ore, WiDuAlK a spus:

Tu la /givehours ce vrei sa iti trimita? +1 respectPoint sau ora(timp de stat pe server)? pentru ca sunt 2 chestii diferite

Cum a spus si el, ce anume ai vrea sa primeasca respectivul jucator? Ore jucate sau puncte de respect?

Link to comment
Share on other sites

Am inteles ce zici, daca tu la /GiveCoins [PlayerID] [Amount] ai "AccInfo[player1][Coins] += amount;" cel putin cam asa ar trebui sa arate, inlocuieste "[Coins]" "[Hours]/[hours]/[ore]", adica tot ce tine de coins inlocuieste cu "[Hours]/[hours]/[ore]" una din ele, cum o avea serverul tau. daca intelegi ce zic. daca nu, posteaza toata comanda, sh ti-o fac eu. sau cauta-ma pi Facebook: Fpk Marius. ti ajut cu placere.

Edited by .№_Fpk.Marius_™.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.